>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
M 12

mateusz-b

Użytkownik
W dniu 07-01-2014, o godz. 23:16 dokonałem swego pierwszego wpisu w Tematach dnia. Przeglądając dziś wpisy ze środy, poczułem się zaszczycony, że niejaki Mad3Rs o godz. 5:00 poświecił swój, zapewne cenny czas, aby ocenić moją notkę. Zamieszczony komentarz recenzenta - „niepoprawna analiza”, jest na tyle enigmatyczny, że chciałbym, o ile to możliwe zapoznać się z szerszym uzasadnieniem. Po pierwsze dlatego, że w Regulaminie Typów Dnia tego typu sformułowanie ani razu nie pada, a więc w moim mniemaniu, jest … nieregulaminowe, po drugie w swoim tekście, ani razu nie użyłem słów uznawanych w ostatnich czasach jako niepoprawne, typu żyd, pedał, czy Murzyn, a ponadto dlatego, że analizy spotkania dokonałem na podstawie własnych, jak się okazało po meczu, trafnych przemyśleń i obserwacji.
 
grzesio 50,3K

grzesio

Forum VIP
Napisałeś , że obserwujesz forum w poście... więc dziwne że nie przeczytałeś TEGO :!:
Po pierwsze chodzi o to , że 1 dzień = 1 typ , u Ciebie są 2 (w tym jeden dwa razy).
Po drugie minimalny kurs to 1.4
Jak widzimy że u kogoś jest więcej zdarzeń na jeden mecz jak u Ciebie to bierzemy pierwszy od góry , więc po trzecie - u Ciebie pierwszy typ od góry jest po kursie 1.30...
 
M 12

mateusz-b

Użytkownik
Napisałeś , że obserwujesz forum w poście...
Szanowny Grzesio, gwoli ścisłości, Forum nie obserwowałem w poście, ale obserwowałem najpierw we wrześniu (od 19-tego), potem w październiku, listopadzie, a następnie w adwencie i obecnie obserwuję w karnawale,
więc dziwne że nie przeczytałeś TEGO:!:]
ale z treścią TEGO się zapoznałem,

Po pierwsze chodzi o to , że 1 dzień = 1 typ , u Ciebie są 2 (w tym jeden dwa razy).
ale tego nie rozumiem, skoro podałem do dnia wczorajszego 1 typ na Forum, to jak mogłem w środę podać 2 w tym jeden dwa razy - proszę o link. Chyba, że powielenie tego samego typu w dziale tematycznym, w tym wypadku - Tenis, jest naganne, to mea culpa, myślałem, że w rankingu biorą udział tylko wpisy w dziale Typy Dnia.

Po drugie minimalny kurs to 1.4

Jak widzimy że u kogoś jest więcej zdarzeń na jeden mecz jak u Ciebie to bierzemy pierwszy od góry , więc po trzecie - u Ciebie pierwszy typ od góry jest po kursie 1.30...
Przyjmuję do wiadomości ten sposób wyboru, choć nie wymieniony w Regulaminie, równie dobrze mógłby być najwyższy kurs.
 
grzesio 50,3K

grzesio

Forum VIP
ale tego nie rozumiem, skoro podałem do dnia wczorajszego 1 typ na Forum, to jak mogłem w środę podać 2 w tym jeden dwa razy - proszę o link. Chyba, że powielenie tego samego typu w dziale tematycznym, w tym wypadku - Tenis, jest naganne, to mea culpa, myślałem, że w rankingu biorą udział tylko wpisy w dziale Typy Dnia.
typ: Zwycięzca meczu P. Kvitova
kurs: 1,30 Expekt 10/10

typ: Petra Kvitova wygra 2-0
kurs: 1,66 Bet365 7/10
osobny typ na Kvitową , osobny na 2-0 ;)
Przeczytaj regulamin , zanotuje czego nie rozumiesz i zapytaj ;)
 
M 12

mateusz-b

Użytkownik
osobny typ na Kvitową , osobny na 2-0 ;)
Teraz zrozumiałem, mecz potraktowałem &quot;całościowo&quot;, wierząc w wygraną Kvitovej, a niuanse typu cały mecz, czy 2-0 nie miało dla mnie znaczenia. I nawet wiem skąd się to bierze, bo generalnie to tenisa gram tylko na live, na gemy, czasami nawet na punkty.

Tym niemniej dziękuję za informację, proszę o wyrozumiałość, a także przepraszam za zamieszanie.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Mój typ z dnia 11 czyli z soboty zostal źle rozliczony. Parą w biegach narciarskich kobiet. Van Der Graff - Vuerich 1. Der Graff byla 2 rywalką 4 czyli typ dobry a mam rozliczony jako błąd. Proszę o poprawe
Racja, typ już rozliczony poprawnie.
Przy następnej aktualizacji tabeli będzie uwzględniony.
/psotnick
 
K 0

koz10

Użytkownik
ITF Germany F2
Witam, postawiłem zakład w meczu Michael Lammer v Hiroyasu Ehara
(Germany ITF F2). W trzecim secie przy stanie 1:1 wydarzenie zniknęło z bet365 ok. godziny 12 i do tej pory zakład nie został rozliczony. Nigdzie nie mogę znaleźć informacji o wyniku/meczu.
Czy wie ktoś co się stało/ jaki był wynik końcowy?
pzdr
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom