>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Tabela do 28. wrzucona. Jadę na zlot forum i ostatnie dwa dni doda Adqs. Pierwsza tabela z maja pojawi się pewnie dopiero w poniedziałek albo wtorek.
Pozdrawiam
 
matfat 8

matfat

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna
Data i godzina: 30.04.2013 20.45
Spotkanie: Real Madrid-Dortmund
Typ: Real Madryt kartki powyżej 3
Kurs: 4.20
Bukmacher: williamhill
Analiza: Dzisiaj pierwszy mecz rewanżowy połfinałów LM. Pierwszy mecz zakończył się 4:1 dla Dortmundu. Sędzią dzisiejszego spotkania będzie Howard Webb ???? , posta znana i lubiana. Najważniejszym czynnikiem który motywuje mój typ jest to że jest to mecz drugi półfinałowy. Kartki przed finałem się wyzerują. Ale spójrzmy na sytuację boiskową Realu. Każdy gol strzelony przez Borussie, karze strzelic Realowi dwa następne. Czy nie lepiej sfaulowac, przerwac groźnie zapowiadającą się akcję, co i tak nie będzie miało odniesienia w możliwym finale? Howard Webb sędziował rok temu mecz na tym samym etapie pomiędzy bodajże Bayernem Munch. a Barcą lub Manchesterem United 8 -9 kartek. Ogólnie to jest najlepszy mecz tak samo jak ten jutrzejszy (powinien byc ???? ) na granie karteczek plusowych. Oba zespoły chcą wygrac, dobry sędzia a na ławce charyzmatyczny Mourinho. Polecam.
Niestety, kurs został zawyżony. Prawidłowy kurs wynosił 4.00. Oto zdjęcie:
http://www.iv.pl/images/10545343468998824825.png
oraz link do historii zakładów William Hill
http://sports.williamhill.com/bet/pl/results///E/4360787/today//////Real-Madrid-%E2%82%8B-Borussia+Dortmund.html
Użytkownik lewy261 opublikował typ zaraz przed rozpoczęciem meczu. Proszę o rozpatrzenie sprawy. Widać umyślne oszustwo.
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
Q 7

qeer

Użytkownik
Muszę przyznać rację koledze matfat. Sam obstawiałem ten typ (dzięki analizie lewego ???? ), i kurs wynosił równe 4.00. ????
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
popieram kolegów wyżej. Kurs zawyżony o 0.2. Prowadzę sobie własne tabelki i te 20 pkt naprawdę mogło zrobić różnicę w końcowym rozliczeniu. Pozdrawiam
 
_ray_ 13

_ray_

Użytkownik
ANZELMO powtórzył mój typ (2, remis - zwrot). To chyba podpada pod regulamin, ale na 100% pewny nie jestem, dlatego proszę jednego z moderatorów aby rozpatrzył tę sprawę.
Wiem, że typ nie jest identyczny, ale polega na tym samym (bierze pod uwagę remis i zwycięstwo 2).

POLSKA: Puchar Polski Śląsk Wrocław-Legia Warszawa 02.05.2013 18:30
typ x2
kurs 1,44 Bet365

Pierwsze spotkanie finałowe- jak dla mnie faworytem tego spotkania jest Legunia, mimo spekulacji prasowych dotyczących osłabień zagramy bez Ludojada Bereszynskiego i Wawrzyniaka-Urban posiada lepszy zespól.Bardzo prestiżowe spotkanie dla obu zespołów(kibiców), myślę kluczowe będzie to 1 spotkanie - obie ekipy forma nie grzeszą ale to podopieczni Urbana maja lepsze wyniki i większe możliwości. Śląsk bardzo fajnie zagrał w półfinałowym dwumeczu z Wisla ,ale w lidze gra momentami żałośnie, praktycznie bez napastnika- bardzo słabo w obronie. Jak dla mnie prosto do rozszyfrowania Mila i Sobota to kluczowe postacie zespołu Levego.Bardzo niepewnie po prostu słabo broni ostatnio Kelemen,legia AZ TAKICH PROBLEMÓW I WĄCHAŃ FORMY NIE MA- Cel Legii jasny mistrzostwo, ale w pucharze stołeczni podtrawia grac i go zdobywać. Bijać rekordy,Oba zespoły maja sobie cos do udowodnienia za poprzedni sezon na Lini Wrocław-Warszawa za dobrych stosunków nie ma. Mobilizacja po obu stronach dla mnie wygra lepszy zespól, mający większy potencjał grający ciekawsza ładniejsza piłkę, ale ze sa to pucharu i dwu mecz zabezpieczam sie dnb. Zapowiada dobre widowisko.
 
matfat 8

matfat

Użytkownik
Ale ty mi dajesz porównanie dwóch różnych buków. Bez sensu.. Dałem ci linka do historii William Hill (u niego obstawiałeś), a nie w Bet365.
 
L 44

lewy261

Użytkownik
Gdzie ja Ci daje porównanie do bet365?
Specjalnie zrobiłem screena bo wiedziałem że jakiś strażnik teksasu się znajdzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom