>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
C 0

crissron

Użytkownik
ja mam takie pytanie odnoscie sisal matchpoint we wloszech obecnie tam przebywam wiecie moze czy jest on otwarty w niedziele z gory dzieki za odpowiedz
 
mk21 233

mk21

Użytkownik
Może się mylę, ale użytkownik Katsumoto na dzień 05.05 podał typ z datą 06.05 oraz wrzucił Barcelonę z kursem 1.20, a regulamin mówi o minimalnym kursie 1.40. Nie rozumiem też typu usera, lewy261. Rozumiem, że te trzy typy są w jednym typie, tak? Bo do końca tego nie rozumiem.
 
S 1

s_smoovie

Użytkownik
Witam, prosze admina o poprawienie(wstawienie kilka spacji przy poczatkowym opisie).Kompletnie nie działa mi w wersji mobilnej enter (bład programu, niezalezny ode mnie) i z tego powodu analiza tak wyglada. Wspomne jeszcze ze przy edycji postu nie mam takich problemow.
post dodalem w typach dnia dzis o 12,45
 
S 1

s_smoovie

Użytkownik
Witam moj typ na tommy robredo -baghdatis dodant tyz przed połnoca prosze przerzucic na jutro bo bo cos organizatorzy kreca i wczoraj mialem info ze mecz dzis a jest jutro.
przy swoim poście w prawym górnym rogu masz jego numer. Klikasz na niego, a później kopiujesz linka i go tutaj wklejasz. Szukanie tego przez moderatorów jest zbyt czasochłonne.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
mam taki problem, a mianowicie buki rozliczyły mi poprawny gol Maty i wszystko jest ok w meczu United , a teraz widzę że w niektórych serwisach sportowych okazuje się że został zmieniony werdykt na gol samobójczy. Dlatego moje pytanie brzmi czy moj typ zostanie rozliczony jako poprawny?
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-05-05-2013-niedziela-91631-3.html#post3584480
Oficjalna strona ligi podaje, że to był gol samobójczy.
To jak tak w obronie kolegi. Skoro buki rozliczyły mu typ na plus to Wy też rozliczcie mu na plus. Przecież jak ktoś stawiał, że Mata strzeli gola to stawiał to u buka a nie na oficjalnej stronie ligi angielskiej więc kasę zgarną :grin:
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
To jak tak w obronie kolegi. Skoro buki rozliczyły mu typ na plus to Wy też rozliczcie mu na plus. Przecież jak ktoś stawiał, że Mata strzeli gola to stawiał to u buka a nie na oficjalnej stronie ligi angielskiej więc kasę zgarną :grin:
a jak buk przez pomyłkę rozliczy przegrany kupon na plus to co wtedy?
rozliczamy na plus, bo bukmacher się walnął?
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
a jak buk przez pomyłkę rozliczy przegrany kupon na plus to co wtedy? rozliczamy na plus, bo bukmacher się walnął?
No a jak:grin: nie no żartuje tylko. Po prostu sugerowałem, że tu jest trochę inna sytuacja bo jak się buk walnie to wiadome,pomyłka. A tutaj po prostu są różne źródła, akurat Unibet ma takie, że to Mata strzelił bramkę skoro rozliczyli mu na plus. Ale ok już się nie wtrącam :razz: chciałem dobrze pzdr
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Pomieszali mi się Indianie z Piratami i błędnej nazwy drużyny używałem, proszę poprawić. :p
ten post: http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-07-05-2013-wtorek-91685-2.html#post3588941
na to:
Dyscyplina: Żużel, Szwecja, Elitserien
Spotkanie: Vastervik - Indianerna
Typ: 1
Kurs: 1.80
Buk: Unibet
Analiza:
Liczę dziś na dobry mecz gospodarzy. Para Ljung-Jędrzejak w miarę dobrze prezentują się w Ekstralidze. Trzeci Spartanin - Troy Batchelor, który pojedzie z pozycji rezerwowego również nie zawodzi. W formie jest kapitan - Hans Andersen, choć co prawda zawalił ostatni mecz. Oprócz tej wpadki jeździ bardzo dobrze zarówno w Polsce, jak i Anglii. Skład uzupełniają Chris Harris, który moim zdaniem nie zapunktuje na wysokim poziomie, ale 4-5 oczek od niego wymagam, gdyż spokojnie go na to stać; Ludvig Lindgren, który u siebie powinien wozić Thornbloma - juniora przyjezdnych i 2-3 razy pokonać któregoś z seniorów Indianerny, gdyż jak zaraz napiszę, nie są oni nie do ugryzienia. Młodszy z braci Lindgrenów prezentuje dobrą formę na Wyspach. Ostatnie miejsce w składzie to Daniel Nermark, za którego będzie stosowane zastępstwo zawodnika więc 4 solidnych jeźdźców będzie miało po 6 startów. Moim zdaniem to plus. Skład gości w ogóle mnie nie przekonuje. Lindback jest cieniem samego siebie w rozgrywkach w Polsce i nigdy nie jeździł tu dobrze. Holta zaczął odzyskiwać nieco formę, ale to jeszcze nie jest to i dwucyfrówki nie należy się tu spodziewać. Zdecydowanie pod formą jest kapitan Indianerny - Piotr Protasiewicz. Pepe sam mówi, że sprzęt ma ok, ale sam się jakoś pogubił. Kylmaekorpi również jest słaby. W pierwszoligowych rozgrywkach w barwach Lokomotivu Daugavpils robił jak dotąd 8, 1, 7 punktów na mecz. To szczebel niżej od Ekstraligi, a tutaj nazwisko są na poziomie tej klasy rozgrywek. Tak więc Fin za dużo tutaj nie zdziała w obecnej formie. Kolejne ogniwo to lider Niels Kristian Iversen i to zapewne on będzie największym zagrożeniem ze strony przyjezdnych. Puk ma w tym roku dużo jazdy, wczoraj jechał w lidze angielskiej, gdzie już spuścił nieco z tonu. Być może jest już nieco zmęczony i dziś odpuści ten mecz, jak to zawodnicy zwykli robić w lidze szwedzkiej (słabo płacą). Rezerwa to wspomniany Thornblom i Damian Baliński - również ligowa średniawka. Reasumując zawodnicy gospodarzy są w lepszej formie. Dodając do tego atut własnego toru faworyt jest tu dla mnie tylko jeden.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom