>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
G 277

geryx

Użytkownik
Wawrinka oddał walkowera przed meczem więc zwrot. A czy zwrot w typach dnia oznacza oddany typ czy jakby traktujemy go jako niebyły? a co za tym idzie mogę podać inny na dziś, czy nie mogę?

Ramzesa/Jak na koniec będzie brakowało typu do spełnienia regulaminowych 10 to można potraktować jako odbyty. Możesz podać typ zastępczy. Po prostu przy poście kolejnym piszesz, że typ zastępczy, bo poprzednie spotkanie zakończone zwrotem.
 
bartek122 159

bartek122

Użytkownik
Po prostu przy poście kolejnym piszesz, że typ zastępczy, bo poprzednie spotkanie zakończone zwrotem.
Również to się tyczy wszystkich zakładów które zakończył się zwrotem? np DNB i mamy remis = zwrot.
Nie.
 
M 55

mypy79

Użytkownik
Nie wiem, jak Wy to robicie ale żeby takie byki przy podliczaniu robić?!! Do 10 maja miałem 100 % skuteczności 6 typów i 6 trafionych...
Szkoda, że takie numery robicie, bo jak sami deklarujecie to forum ma byc zabawą. Zabawą fair, a widzę, że dzieje się co innego...
Przykre to!!
Opanuj się człowieku. Wystarczy zwrócić uwagę, że zrobiliśmy błąd przy podliczaniu podając przy tym linki do postów. Nikt nie chce Cię oszukiwać..Przy egzotycznych ligach błędy mogą się zdarzać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 55

mypy79

Użytkownik
Protest! ????
Źle podliczone mam punkty za dwa mecze: Teraktor i Fajna wygrały swoje spotkania (zresztą wystarczy spojrzeć w reputacje z tych dni :razz ???? . A otrzymałem punkty ujemne. Poniżej linki do owych typów.
Nie muszę chyba dodawać, iż liczą pozytywne rozpatrzenie sprawy?
ps. jestem spokojny, bo traktuje to jako zabawę, ale myślę iż każdy na moim miejscu też poczułby dyskomfort.
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-10-05-2013-piatek-91787.html#post3595064
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-08-05-2013-sroda-91720.html#post3589786
I tak to się załatwia.. Poprawione. Jutro naniosę poprawki w tabeli.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mam &quot;drobny&quot; problem ze Skrill od kilku dni. Mam nadzieje, że do 48h się wszystko wyjaśni i do końca weekendu nagrody otrzymacie.
 
gruszka 1

gruszka

Użytkownik
Cześć, proszę o dopisanie bukmachera Betclik w moim poście z Typów dnia na dzisiaj (sobota, 18.05), jest to druga wiadomość od góry na drugiej stronie. Podałbym link, ale nie mam napisanych 10 wiadomości.
Pozdrawiam
ok
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Tabela dodana do tego co jest podliczone czyli do 15 maja. Jak są jakieś błędy to pisać na PW. Postaram się jeszcze coś podliczyć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom