>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
korzychxp 76

korzychxp

Użytkownik
nie podoba mi się ta aktualna wersja regulaminu, powinny byc dozwolone takie typy a nie, że są uznawane za powtórzone, bo nie są powtarzane. chyba ktos nie wie co to znaczy powtorzyc cos.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Dobra. Póki co zostajemy przy starej wersji.
Ja tego nie wymyśliłem , taki jest zapis w regulaminie. Pod koniec miesiąca będzie prawdopodobnie zmodernizowany i będzie wszystko jasne. póki co trzymamy się tego , że nie powtarzamy typów na HC czyli jak ktoś daje -6.5 to nikt inny nie moze dać innego HC , chyba , że na 2 zespół. Podobnie rzecz się ma do Under/Over. Mam nadzieję , że wszystko jasne.
 
brzytwiarz 3

brzytwiarz

Użytkownik
Mam małe pytanie...
Jeżeli napisałem analizę w dziale Typ Dnia i jest to oczywiście w 100% moja praca to czy jakiś inny gościu może ją w całości skopiować i wrzucić na swoją stronę? Gościu nie zaznacza skąd pochodzi analiza ani kto jest jej autorem. W stopce swojej strony oczywiście zastrzega prawa autorskie.
Kanonier0392 / Oczywiście, że nie. To jest plagiat.
 
W 0

wislak_1906

Użytkownik
mam pytanko, czy gdy ktoś wrzuci 2 typy w dziale &quot;Typy Dnia&quot; jest karany punktami karnymi czy można tego uniknąć podając link typu do usunięcia ?
proszę od szybką odpowiedź.
Kanonier0392 / proszę podać link.
 
legia 122

legia

Użytkownik
Witam mam pytanie jak ktoś gra na gospodarza zwykłe 1x2 na 1 , to czy można przyłożyć handicap -1,5 na tą samą drużynę czy traktujecie to też jako powtórzenie typu ?
możesz dać z handicapem//Konrad
 
robertinho76 26

robertinho76

Użytkownik
ucieło mi analize meczu na dziś o co tu chodzi?? Niewiem teraz jak ją dopisać??
podeslij mi na pw, uzupełnie // Konrad
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
witaj
zależy ile dni jest podliczonych i kiedy robiący tabelę ma czas, czyli nie ma ustalonych dat
 
B 0

bramkarz19941

Użytkownik
na stronie z typami na sobotę nie chcącu umieściłem dwa razy ten sam typ. proszę o usunięcie jednego (tego, w ktorym nie podałem kursu). przepraszam za to ale to wina mojego łaczą
flamaster//
ok
 
maku1888 1

maku1888

Użytkownik
Proszę o dopisanie do mojego dzisiejszego typu Bukmachera : BWIN
Dzięki.
ok. NA przyszłość dawaj link , Konrad
 
S 1

szejkk89

Użytkownik
niestety nie mam napisanych 10 postow dlatego nie moge dodac linku z gory sory..

chodzi mi o typ na 21.02. w analizie dodalem minke (po rozmowie na gg przyzwyczajenie) mam nadzieje ze nie naruszam regulaminu, jezeli naruszam prosze o usuniecie minki...
dobrze jest ???? // Konrad
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom