>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
edyp 186

edyp

Użytkownik
Kiedy żna spodziewać się aktualnej tabeli? ????
edit// z tego co pisałem do mikiego to już ogrania. // Konrad
 
258piter 6

258piter

Użytkownik
Dzięki za wykrycie mojego błędu. Jeżeli jest to możliwe to proszę o poprawienie w dwóch miejscach na Austrię.
Kanonier0392 / ok.
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Co z tą tabelą? Przepraszam, że tak się dopytuje, ale chciałbym wiedzieć jak wygląda sytuacja, żeby dostosować taktykę na ostatnie dni. ????
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Trochę się rozmyśliłem w kwestii mojego typu w tym poście http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-24-02-2011-czwartek-55587-2.html#post2130200. Jeśli nikt nie ma nic przeciwko, to proszę o zmianę typu na X2, kurs 2,26 od Centrebet oraz zmianę fragmentu zdania z ósmej linijki od końca &quot;zabezpieczenie w postaci typu DNB&quot; na &quot;zabezpieczenie w postaci typu X2&quot;. Przepraszam za pośpiech z mojej strony, którego efektem była nieprzemyślana decyzja o typie DNB i z góry dziękuję za spełnienie mojej prośby ;)

flamaster//
zmieniłem
 
D 1

dinus

Użytkownik
Mam pytanie dajmy na to, że zajołem miejsce odpowiednio 1-3, któreś, z tych. Jeśli posiadam tylko konto bankowe w banku zagranicznym to nie było by problemu z wysłaniem pieniążków na owe konto?
 
dzikugda 3

dzikugda

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-26-02-2011-sobota-55706.html#post2132538
proszę o zmiane mojego typu na handi cap 0:1 na Borussie, kurs 1.80 na Bah, gdy zaczynałem pisac analize nie było jeszcze postu Gieni0
prosze o usunięcie mojego postu nizej w typach dnia
prosze o zmiane w związku ze zmianą typu na:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Spotkanie: FC Bayern München - Borussia Dortmund
Typ: 2 (HC: 0:1)
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bah

Analiza:
Jutro mecz na szczycie w Bundeslidze - Bayern po środowym zaciętym meczu z Interem napewno jest trochę podmęczony i mimo, że są w super formie ostatnio (na 6 ostatnich meczy 5 wygranych) licze, że Borussia (6 ostatnich meczy 3 zwycięstwa i 2 remisy) która w tym sezonie zadziwia walczy o mistrzostwo postara się wygrac. Stawiam z handi capem gdyż Borussia gra bez Kagawy oraz Weidenfellera, jednak na tyle mocną ławke ma drużyna z Dortmundu, że myślę, że poradzą sobie. Kurs jest zachęcający i mimo, że bukmacherzy dają większą szanse Bayernowi myśle, że warto zaryzykowac.
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
czy jak ktoś zagrał, że dany zawodnik wygra, to czy ja mogę zagrać typ, że ten sam zawodnik będzie na podium?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
czy jak ktoś zagrał, że dany zawodnik wygra, to czy ja mogę zagrać typ, że ten sam zawodnik będzie na podium?
Jak to gdzieś, kiedyś usłyszałem : &quot;To jest K...a Chore!!!&quot;.
Jeśli ktoś win to i 1-3, więc ja się pytam : Jaja se robicie ? Przecież to jest to samo ! To tak jak Legia-wisła under 0.5, wisła nie strzeli, obie strzelą-nie! A już hand 4.5 jak ktoś dał hand 5.5 nie można dać... Gdzie tu logika ?
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Jak to gdzieś, kiedyś usłyszałem : &quot;To jest K...a Chore!!!&quot;.
Jeśli ktoś win to i 1-3, więc ja się pytam : Jaja se robicie ? Przecież to jest to samo ! To tak jak Legia-wisła under 0.5, wisła nie strzeli, obie strzelą-nie! A już hand 4.5 jak ktoś dał hand 5.5 nie można dać... Gdzie tu logika ?
Logiki prawdopodobnie nie zostałeś nauczony... Jak WIN kogoś i TOP3 to jest to samo ? A wziąłeś pod uwagę, że 2 i 3 miejsce również zapewniają wejście drugiego typu ? A tym samym czy pierwszy wygrywa wtedy ? Zastanów się logicznie czy to jest to samo.
I przykłady kapitalne podałeś, śmiać się chce. legia- Wisła under 0,5 oraz wisła nie strzeli czy obie strzelą-nie , pada wynik 0:0 oczywiście wszystkie typy wchodzą, pada wynik 1:0 dla legii to które typy wchodzą ? Pierwszy nie ale drugi i trzeci już tak, pada wynik 5:0 dla legii ten sam przypadek.
Także ty najpierw poczytaj o logice, a później wytykaj błędy innym i nie unoś się tak jak nie jesteś pewny czy masz rację.
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
I przykłady kapitalne podałeś, śmiać się chce. legia- Wisła under 0,5 oraz wisła nie strzeli czy obie strzelą-nie , pada wynik 0:0 oczywiście wszystkie typy wchodzą, pada wynik 1:0 dla legii to które typy wchodzą ? Pierwszy nie ale drugi i trzeci już tak, pada wynik 5:0 dla legii ten sam przypadek.
No widzisz, a jednak nie można postawić np. na jakąś drużynę w kosza z handicapem +5,5 jeśli ktoś wcześniej postawił na nią z handi +4,5 chociaż przy wyniku 75-80 drugi typ nie wchodzi, ale pierwszy wchodzi.
Przykłady podał dobre. Ten zakaz jest po to, aby uniknąć sytuacji tego typu, że prowadzący w konkursie, chcąc utrzymać pierwsze miejsce czeka na typ oddany przez wicelidera i powiedzmy wicelider daje typ z handicapem +10,5 a on +12,5. Jeśli wejdzie typ z handicapem +10,5, to ten drugi typ również wchodzi i wicelider zamiast zbliżyć się do lidera o ok. 90 pkt. (przy założeniu, że kurs wynosi ok. 1,90), zbliża się o 10-15 pkt., bo kurs na typ z handi +12,5 jest niewiele niższy. Czyli jeśli takie zagranie uznajemy za zagranie nie fair play, to nie powinno być także możliwości postawienia np. że Celtic strzeli poniżej 1,5 gola jeśli ktoś wcześniej dał na under 1,5, podobnie w skokach.
Pomysł uważam za dobry, ale według mnie nie powinno być do końca tak, a mianowicie jeśli ktoś dał typ z handicapem dodatnim +6,5 to powinna być możliwość oddania typu z wyższym handicapem, a zakaz na typ z niższym. Podobnie w skokach - jeśli ktoś postawił na zwycięstwo Morgiego to ktoś inny nie powinien móc postawić, że będzie w TOP 3, ale jeśli ktoś postwawi że Morgi będzie w TOP 3, to powinna być możliwość oddania typu na zwycięstwo Thomasa.


Mam jeszcze prośbę do moderatorów.
W poście z moim typem na dzisiaj http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-27-02-2011-niedziela-55772.html#post2134299 proszę poprawić w trzeciej linijce analizy &quot;zajmują siódme miejsce&quot; na &quot;zajmują drugie miejsce&quot;.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom