>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
G 4

gregor81070

Użytkownik
witam jak ktoś dał na jakiś zakład 1 to czy ja mogę w tym samym meczu dać handicap że wygra 2 bramkami ?
Kanonier0392 / Tak.
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Przed chwilą napisałem analizę na mecz rozpoczynający się o godzinie 17:00. Cały czas sprawdzałem, która jest godzina, aby się wyrobić. Była 16:59, więc zdecydowałem się zakończyć analizę i napisałem zdanie podsumowujące, po czym kliknąłem na &quot;Zatwierdź odpowiedź&quot;. Jednak kilka sekund zadecydowało o tym, że w tym momencia była już 17:00. Proszę zauważyć, że mógłbym wcale o tym nie pisać licząc na to, że nikt tego nie zauważy, ale przyznaję się do tego. Chciałbym zapytać, czy nie moglibyście przymknąć na to oko, a jeżeli nie, to czy w takiej sytuacji przysługuje mi prawo do podania typu zastępczego?
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Natomiast jeśli mamy przestrzegać regulamin bez żadnych, nawet najmniejszych wyjątków, a w tym konkretnym przypadku ten zapis:

Typ umieszczamy co najmniej 1 minutę przed rozpoczęciem spotkania
to proszę zwrócić uwagę na to, że faktyczne rozpoczęcie meczu miało miejsce o 17:01, co można sprawdzić w zakładach na żywo w Bet365 poprzez porównanie czasu, jaki minął od 17:00 do czasu, jaki minął od rozpoczęcia spotkania.
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Regulamin mówi jasno, trzeba podać typ maksymalnie minutę przed rozpoczęciem (tak jak był planowany) przecież jasne, że nie każdy mecz zaczyna się dokładnie o danej godzinie. Może zdarzyć się minuta, dwie opóźnienia, norma.
 
kafi87 9

kafi87

Użytkownik
Dyscyplina:razz:pilka nozna
Spotkanie:Malaga-Almeria
Typ:mad: do przerwy
kurs:2,25
Bukmcher:Bet365
Analiza:
Dzisiaj o 21:00 zagrają Malaga-Almeria są to drużyny z dołu tabeli które będą walczyły w tym sezonie o utrzymanie się w lidze. Ten mecz będzie się zaliczał do meczy o 6 punkty. Wskazanie zwycięzcy w tym meczy może być nie takie proste jak się wydaję. Almeria lubi zremisować ma już na swoim koncie 9 remisów a dzisiaj sądzę że nie narzekali by na taki wynik bo jeśli przegrają to są w dupie, ale Malaga w tyj rundzie zanotowała 3 remisy i jedną przegraną( jeszcze nie zdołała wygrać więc będzie chciał się pokazać jak z najlepszej strony przed własnymi kibicami i wygrać mecz ale to nie jest takie proste) Wię w tym meczu sądzę że Almeria zagra ostrożnie w obronie i będzie chciała jak najdłużej utrzymywać remis i zagra bardziej z kontry bo sami nie będą chcieli się odsłaniać remis jest najlepszą opcją:wink:
w tam gdzie typ jest X do przerwy bo mimjuakąc bużka tam wskoczyła dziwna poprosiłbym o poprawienie
ok//Konrad
 
grokreutz 7

grokreutz

Użytkownik
Przepraszam, Czy typ :
Spotkanie: Chelsea - Manchester United
Typ: MU (-0.5)
Kurs: 3.60
Jest typem powtórzonym do typu MU ? Mi się wydaje ze nie .
Kanonier0392 / jest powtórzonym.
 
Q 0

qwebar

Użytkownik
Witam,
Prosiłbym moderatora o zlikwidowanie kursywy w moim poście.
Dopiero zaczynam swoich sił w tym konkursie dlatego chciałem dobrze i skopiowałem wzór z oryginalnej, pierwszej wiadomości ;) Regulamin przeczytałem, ale czasem po prostu po przeczytaniu całości umyka nam coś, co było na samym początku. Niestety kursywa jest niedozwolona i był to mój błąd, którego więcej nie powtórzę. Sam typ wszedł więc fajnie by było, gdyby post wyglądał jak trzeba.
Link do posta:
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-02-03-2011-sroda-55952.html#post2138608
Z góry dziękuję i pozdrawiam,
Qwebar.

ted // OK
 
bodzio9 247

bodzio9

Użytkownik
Gdzie jest widoczna i czy wgl widoczna jest aktualna klasyfikacja ?
co jakiś czas wrzucana jest tabela w temat z odpowiednim miesiące. Tabelą zajmuje się jeden moderator który w miarę możliwości stara się ją aktualizować / Konrad
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom