>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
lukaszx 43

lukaszx

Użytkownik
Jeżeli podajesz Typ Dnia, to musi być to aktualny kurs w momencie pisania analizy
No właśnie w trakcie pisania analizy kurs był 1.80. Po takim kursie zagrałem też to zdarzenie. I nie wiem czemu do typów dnia miałbym podawać to zdanie z niższym kursem. Bo 0,2 jest do duża różnica. Przy 5 typach robi się 100j. No, ale dobra zostawmy ten dzisiejszy dzień i pomyślmy jak to załatwić w przyszłości. Co mam zrobić następnym razem gdy będę chciał podać typ, a nie będzie założonego tematu.
-Jak będę podawał typ w dziale, albo w moim temacie mogę zaznaczyć, że to będzie typ dnia i jak się pojawi temat na dany dzień to przekopiuje typ, po takim kursie jaki podałem w dziale
-Mam wysłać typ, któremuś z modów, jeśli tak to komu
-Czy po prostu mogę założyć temat na dany dzień, wcześniej niż o 20 tak jak jest to regulaminie??
 
djkruko 88,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
&quot;Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Falla - Machado
Typ: 1
Kurs: 2,6
Bukmacher: Expekt

Kursy leca ale 2,72 w niektorych bukach uwazam ze warto pobrac. Machado typowy ziemniak jak juz cos ugrywa to na naziemnej nawierzchni. Wogole wiekszosc meczy rozgrywa na kortach ziemnych. W tamtym sezonie rozgrywal 4 turnieje na twardej nawierzchni i tylko raz przeszedl pierwsza runde. Falla gra dobry solidny tenis. W ubieglym sezonie rozegral pare dobrych meczy. Licze tutaj na gladkie 2-0 jak bedzie to zobaczymy:smile: powodzenia&quot;
Kurs spadł w godzinę z 2.6 do 1.6 to chyba niemożliwe??
 
K 63

kris1982

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Anglia, Premiership
Spotkanie : Blackpool v Birmingham
Typ : Blackpool wygra, a liczba goli zdobytych łącznie w meczu wyniesie powyżej 2,5
Kurs : 3,80
Bukmacher : Bwin
Data: 2011-01-04 21:00
Analiza : Dzisiaj o godzinie 21:00 rozpocznie się 22 kolejka Premiership pomiędzy Blackpool, a Birmingham. Beniaminek zajmuje obecnie w lidze wysokie jedenaste miejsce, goście plasują się w dole tabeli na dziewiętnastym miejscu. W pierwszym meczu między tymi drużynami wygrała ekipa z Birmingham u siebie 2:0. I to jedyny pozytyw dla tej drużyny przed nadchodzącym rewanżem. No może jeszcze warto odnotować remis z MU i awans do półfinału Carling Cup. W lidze spisują się bardzo słabo, co zresztą odzwierciedla ich pozycja w ligowej tabeli. Inna sprawa jest z beniaminkiem, który bez kompleksów gra na boiskach najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii. Ostatnie dwa mecze to skromna porażka z MC i wygrana z Sunderlandem (na wyjeździe), który znajduje się w górnej części tabeli. Birmingham pomimo kiepskiego miejsca w tabeli będzie raczej chciało się skupić na nadchodzących meczach w Pucharze Anglii i Curling Cup, gdzie doszli do półfinału. Za zwycięstwem beniaminka przemawia też fakt, że nie przegrał z ekipą gości od trzech spotkań (za wyjątkiem tego ostatniego przegranego na wyjeździe, u siebie wygrane 2:0 i 1:0). Dodatkowo Blackpool u siebie nie schodzi poniżej 2,5 gola na mecz w tym sezonie. Licze, że będzie to zacięty mecz (o wysokie miejsce w tabeli dla beniaminka, o utrzymanie się w lidze dla Birmingham) z przewagą ekipy Blackpool, zakończone zwycięstwem 2:1.

Proszę o poprawienie mi bukmachera. Miało być Gamebookers a przez pomyłkę wpisałem Bwin. Z góry dziękuję.
Kanonier0392 / ok, ale następnym razem proszę wklejać link, który do posta, nie całą analizę.
 
szymer6 2

szymer6

Użytkownik
Zamiast buka STS chciałem poprawić na bwin o kursie 1.95. Typ ten sam
Kanonier0392 / przykro mi, ale jest już za późno. Nie przyjmujemy zgłoszeń po fakcie wychwycenia naruszenia regulaminu.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
No właśnie w trakcie pisania analizy kurs był 1.80. Po takim kursie zagrałem też to zdarzenie. I nie wiem czemu do typów dnia miałbym podawać to zdanie z niższym kursem. Bo 0,2 jest do duża różnica. Przy 5 typach robi się 100j. No, ale dobra zostawmy ten dzisiejszy dzień i pomyślmy jak to załatwić w przyszłości. Co mam zrobić następnym razem gdy będę chciał podać typ, a nie będzie założonego tematu.
-Jak będę podawał typ w dziale, albo w moim temacie mogę zaznaczyć, że to będzie typ dnia i jak się pojawi temat na dany dzień to przekopiuje typ, po takim kursie jaki podałem w dziale
-Mam wysłać typ, któremuś z modów, jeśli tak to komu
-Czy po prostu mogę założyć temat na dany dzień, wcześniej niż o 20 tak jak jest to regulaminie??
Już Ci pisałem na PW. Przemyśl swój pomysł i zastanów sie ile wtedy byłoby kombinowania na forum z kursami. Przed dodanie posta z analizą do TD patrzysz jaki jest kurs u bukmachera i tyle. Co to ma do rzeczy że kilka godz był wyższy? Pech i tyle

W takim razie po co ten punkt regulaminu że user może założyć tylko po 20.00?
 
lukaszx 43

lukaszx

Użytkownik
Już Ci pisałem na PW. Przemyśl swój pomysł i zastanów sie ile wtedy byłoby kombinowania na forum z kursami. Przed dodanie posta z analizą do TD patrzysz jaki jest kurs u bukmachera i tyle. Co to ma do rzeczy że kilka godz był wyższy? Pech i tyle
Moje pytanie jest bardzo proste:

Czemu nie można założyć tematu na następny dzień o 17, tylko trzeba czekać do 20, jak właśnie w tych godzinach kursy najbardziej spadają?
 
mpoooo 12

mpoooo

Użytkownik
czy bledy ortograficzne tez poprawiacie z rozpedu napisalem &quot;trujka&quot; zamiast &quot;trójka&quot; a niechce wyjść na debila pozdrawiam!

flamaster//
A gdzie link?
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Stado baranów tutaj jest czy co?
Dostałem ostrzeżenie za to że zacytowałem post gdzie ktoś typował over 3,5zółtych kartek 1,85 w meczu a ja dla informacji by inni skorzystali podałem na to lepszą ofert z kursem 1,95 gdzie czerwone kartki też się liczą.

To pytam po co jest te forum.
Widzę że nie ma sensu się w ogóle udzielać w takim wypadku!

flamaster//
A czytałeś regulamin? Taką informację jak koniecznie chciałeś mogłeś podać w tym temacie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
djkruko 88,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Niewiem jak to się stało, ale mi się kolor w typie na dziś wrzucił, podkreślenie i w ogóle.Jak tak nie może być to proszę o zmianę
 
J 29

jonatan994

Użytkownik
Witam mam pytanie. Czy ukaranieżółtą kartką jewst karane też minusowymi punktami w konkursie? Jesli tak to prosze o nieprzyznawanie mi (kuba230792) tej kasy w dniu 06.01.2011 za napisanie analizy pogrubioną czcionką. Coś było nie tak z programem albo moim komputerem, gdyż miałem odznaczoną opcje pogrubiania ale mimo to litery były wytłuszczone. Przepraszam i mam nadzieje ze sie to nie powtórzy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom