>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
W poście z analizą na dziś (http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-11-01-2011-wtorek-53263-3.html#post2044438) zapomniałem dopisać informację na temat dyscypliny i ligi, za co najmocniej przepraszam. Bardzo się spieszyłem (ledwie zdążyłem napisać analizę przed rozpoczęciem spotkania) i z przyzwyczajenia zacząłem pisać od &quot;Spotkanie:&quot;. Zdarzyło mi się to po raz pierwszy. Inni userzy proszą np. o dopisanie bukmachera i nie robicie problemów. Mam nadzieję, że w moim przypadku nie będzie wyjątku i nie zostanie mi zabrane 100 pkt. Decyzję jednak pozostawiam moderatorom.
Kanonier0392 / poprawiłem.
 
reptile 3

reptile

Użytkownik
post nr 33 w dzisiejszych typach dnia to kopia analizy ze strony goal.pl . przepraszam za brak linka,problemy techniczne :r

Faktycznie... Admini / Modzi się z nim rozprawią ;)
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
nie ma konieczności wklejania analizy z typów dnia do działów tematycznych, ale i tak do tego zachęcam
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
post nr 48 w typach dniach. literówka przy &quot;handicapie&quot;. Nie wiem czy to istotne, ale jeśli tak, prosze poprawić.
 
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis Australia Open
Spotkanie:
Monaco J. - Benneteau J.
Typ: Monaco -3.5 gema
Kurs: 1.82
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Już dzisiaj rozpocznie się wielki Australia Open. Zobaczymy na nim największych tenisistów świata. Ze względu na range turnieju nie sądzę aby kto ktokolwiek chciał odpuścić. Myślę że nie odpuści nawet Jaun Pablo Monaco ktory zmierzy się z
Benneteau. Monaco obecnie jest 28 rakietą świata a jego rywal zajmuje 53 pozycję tyle że miał poważna kontuzję i oprocz turnieju w listopadzie nie grał aż rok a jest. Dla zawodnika to jest na prawdę długa przerwa i zanim wróci do normalnej dyspozycji trochę minie. I to właśnie jest dla mnie głowny powód dodatkowo Francuz nigdy nie zachwycał więc nie sądzę że teraz coś pokaże dodatkowo gra z Monaco który nie oszukujmy się jest znanym graczem i w takim turnieju powinien się wnieść na wyżyny swoich możliwości !
Ten mecz został odwołany dlatego napisze nowego posta z innym typem. nie wiem czy muszę ale chciałem poinformować.
 
arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
Proszę o dopisanie ✅110 w #35 TEMACIE DNIA 13.01.2011. mECZ ZAKOŃCZYŁ SIĘ WYGRANĄ Selver Tallin 3-0

Tak wiem, już wpisane ;) / miki9971
 
grokreutz 7

grokreutz

Użytkownik
Elo . Przepraszam że spóźniłem mój typ o minutę ... Ale dałem &#39;&#39; Wyślij odpowiedź &#39;&#39; o godzinie 20:14 i doszło chyba dopiero dwie minuty po ... Może coś z netem nie tak albo serwerem ... Myślę że nie ma problemu ?
 
reptile 3

reptile

Użytkownik
grosskreutz nie podales ani jednego argumentu na poparcie swojego typu. takze nawet jesli nie dostaniesz minus sto za typ po czasie to i tak uznaja to jako kiepska analize, pisana byle szybciej,na odwal. pozdro.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom