>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
heros1920 68

heros1920

Użytkownik
typy
Moja propozycja na typy dnia to niedawanie tego samego meczu przez inna osoba i innego tpyu tez wgl nic, kto pierwszy da ten mecz i ogl typ to jest zaklepane i tak byc powino a nie, w jednym dniu jest 4 anlizy jednoego meczu i kazda skasuzujaca na inny wynik jak dlamnie to jest mieszanie w psychice i odtrocanie zagranuia tekowego spotkania
pozdrawiam
Kanonier0392 / propozycja nie do przyjęcia, patrz niżej.
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Czy można się dowiedzieć, czy przed końcem września będzie jeszcze raz zaktualizowana tabela z Typów dnia wrzesień, czy dopiero ukaże sie już po konkursie, czyli w październiku?
najpierw wytłumacz się z zarzutów na PW , później będzie tabela/ Konrad
 
dynia00 34

dynia00

Użytkownik
Dostałem - 100 pkt. za powtórzony typ ale chyba jest jakaś pomyłka bo nie widzę żeby ktoś przede mną analizował ten sam mecz z handicapem 0:2. Jest mecz Twente z wisła z h 0:1, a nie 0:2 a to chyba znacząca różnica. Proszę o sprawdzenie dokładnie jeszcze raz. Mój typ z Czwartku Piłka Nożna - LE / Spotkanie: Twente - Wisła (h 0-2)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Dostałem - 100 pkt. za powtórzony typ ale chyba jest jakaś pomyłka bo nie widzę żeby ktoś przede mną analizował ten sam mecz z handicapem 0:2. Jest mecz Twente z wisła z h 0:1, a nie 0:2 a to chyba znacząca różnica. Proszę o sprawdzenie dokładnie jeszcze raz. Mój typ z Czwartku Piłka Nożna - LE / Spotkanie: Twente - Wisła (h 0-2)
siema. zapoznaj się dobrze z tym punktem regulaminu

http://forum.bukmacherskie.com/f43/regulamin-typow-dnia-przeczytaj-zanim-cos-napiszesz-5123.html#post2256503

innym nowym też polecam.
pozdro
 
dynia00 34

dynia00

Użytkownik
Rzeczywiście zwracam honor, mój błąd. Nieznajomość regulaminu odbiła się boleśnie -100 pkt. Ale pretensje mogę mieć tylko do siebie ???? .
pozdrawiam
przynajmniej przyznałeś się do błędu i nie robiłeś problemów ???? ;) / Konrad
 
rodzynxxx 0

rodzynxxx

Użytkownik
ali-g 40

ali-g

Użytkownik
typ
kłocil bym sie analiza ktortko i na temat co i jak widze to spotkanie , na dodatek mecz juz siadł a tu analiza zła dlamnie niemiła sprawa.

post dotyczy kiepskeij analizy z dnia 2.10.2011r Niedziela mecz hokeja Rosja
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
zgłaszam prostest
Zgłaszam prostest.
Otrzymałem 02.10.2011 (dzisiaj) -100 pkt za powtórzenie typu. Przejrzałem kilka razy listę typów dnia z 02.10.2011 będąc w szoku że takie coś się stało i nikt przede mną nie umieścił typu: Tottenham - Arsenal London - over 2,5. Proszę o korektę!
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Zgłaszam prostest.
Otrzymałem 02.10.2011 (dzisiaj) -100 pkt za powtórzenie typu. Przejrzałem kilka razy listę typów dnia z 02.10.2011 będąc w szoku że takie coś się stało i nikt przede mną nie umieścił typu: Tottenham - Arsenal London - over 2,5. Proszę o korektę!
Odpowiem Ci samymi linkami:
1. http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-02-10-2011-niedziela-65414-3.html#post2452499
2. http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-02-10-2011-niedziela-65414-3.html#post2452644
3. http://forum.bukmacherskie.com/f43/regulamin-typow-dnia-przeczytaj-zanim-cos-napiszesz-5123.html#post2256503
pozdro
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Przepraszam że się wyrażę w ten sposób.. a co ma piernik do wiatraka... over 2,5 a over 4,5 to dwa zupełnie inne typy. Na żadnym forum się z czymś podobnym nie spotkałem. Po prostu bez komentarza.
jest to respektowane już od dawna i jakoś nikt bardzo nie miał problemu aby z tym pogodzić i druga sprawa my nie jesteśmy innym forum , co znaczy że nikogo nie interesuje co i jak u kogo jest, pozdro / Konrad
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Widzisz drogi Konradzie zawsze jest ten pierwszy raz. Nie mam większych pretensji do Ciebie bo jesteś tylko moderatorem i musisz respektować ten regulamin nawet jakby było napisane że trzeba typy podawać w trzech językach. Tak samo ta aktualizacja byłaby logiczna jak ta w której zabronione jest podawanie typów na to samo wydarzenie over 2,5 i over 4,5. Typy są zupełnie inne i kursy są zupełnie inne. Taka &quot;nowość&quot; (nowość dla tego bo tylko tutaj taki cyrk jest, i oby tylko tutaj) w regulaminie ogranicza tylko możliwość typowania spotkań. Przyjmuje tą zasadę z pokorą i bez większej aprobaty i nie przekonają mnie żadne argumenty co do jego słuszności bo to nie zgodzę się nigdy że over 2,5 i over 4,5 to jest powtórzenie typu. Ten fragment regulaminu powinien po prostu zostać zbojkotowany i tyle ode mnie. Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom