>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
T 68

twm

Użytkownik
niestety nie moge unmiescic linku.W Typach dnia poniedziałek strona 1
proszę o poprawienie w mojej analizie nazwe druzyny z moskwy nie lokomotiv tylko spartak:p



Olo //

ok
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hayto 631

hayto

Użytkownik
Mam pytanko jedno.
&quot;Typujemy tylko zdarzenia sportowe.&quot;
Rozumiem, że żużel też mogę podawać tak ?
/adqs: Nie.

Oczywiście, że możesz ;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
max ... heros sam do mnie pisał , ze jego analizy są póki co jeszcze kiepskie i musi jest poprawić. nie znał jeszcze dobrze regulaminu. sierpień to dla niego miesiąc obeznaniowy. Nowych użytkowników pod kątem analiz surowiej traktujemy , aby przyzwyczaić ich do dobrych analiz.
Co do Ola to chyba nie raz widziałeś jego sensowną i obszerną analizę i nie wątpisz że jeśli chodzi o kosz to dobrze wie co stawia i tutaj wpisuje.
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Czy nie zastanawialiście się nad wprowadzeniem konieczności stawkowania? To by odrobinę ograniczyło podawanie typów z kosmosu, byle tylko kurs był conajmniej 5.0
 
windi 10

windi

Użytkownik
Dokładnie, podpisuję się pod postem wyżej. Chyba trzeba pomyśleć o jakiś zmianach.

Konkurs nabiera trochę zabawy w loterie, a odchodzi coraz bardziej od prawdziwego typowania, zwłaszcza pod koniec miesiąca to widać. Nie wiem, może maksymalny kurs 3,00? Albo coś takiego, że w miesiącu maksymalnie jedna osoba można oddać 3 typy powyżej 4,00? Bo trochę Typy Dnia przypominają zabawę kto ma więcej szczęścia, a nie kto jest lepszym typerem.

Oczywiście to moje skromne zdanie.
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
Też o tym kiedyś myślałem. Stawki 1-10 czy tam 10-100 i z typów dnia zrobiłby się bardziej bukmacherski konkurs, bo w tej chwili to zdecydowanie mniej pomaga użytkownikom, bo np. pod koniec miesiąca tracąc 300-400 punktów do czołówki trzeba szukać kursów &gt;4,0 i a nuż siądzie, stawkowanie pomogłoby być może wygrywać więcej myśląc nad codziennym typem, a być może zwiększyłoby trochę aktywność użytkowników (nie mówię o początku miesiąca gdzie zawsze jest ich dużo), gdyż ja np. codziennie nie znajdę typu dla siebie, bo nie znam się na ogromie sportów tak jak niektórzy, i szkoda mi ryzykować 100j dla czegoś na czym się nie znam, a np. w 30 chętnie bym wszedł ???? . Poza tym to zawsze jakaś innowacja :&gt;
 
windi 10

windi

Użytkownik
Ze stawkowaniem też dobry pomysł, tylko wiadomo, moderatorzy by mieli więcej roboty wtedy, bo to już nie tak hop siup idzie z podliczaniem itd :razz:
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
przecież jest stawkowanie , tyle że płaską stawką 100j.
Bo trochę Typy Dnia przypominają zabawę kto ma więcej szczęścia, a nie kto jest lepszym typerem.
trochę się nie zgodze bo konkurs trwa cały miesiąc więc tyle dni szczęścia raczej jest nei możliwe. Po za tym wymagane jest minimum 10 typów co również minimalizuje ryzyko przyfarcenia.
Wbrew pozorom trafić kurs większy niz 4 nei jest tak łatwo.
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
Ze stawkowaniem też dobry pomysł, tylko wiadomo, moderatorzy by mieli więcej roboty wtedy, bo to już nie tak hop siup idzie z podliczaniem itd
Ja bym chętnie pomógł na przykład, jeżeli byłaby taka możliwość, myślę, że znalazłby się ktoś jeszcze
przecież jest stawkowanie , tyle że płaską stawką 100j.
Myślę, że wszyscy mieliśmy na myśli stawkowanie w skali 1-10.
Wbrew pozorom trafić kurs większy niz 4 nei jest tak łatwo.
Oczywiście, że nie, ale myślę, że ta zabawa zrobiłaby się jeszcze bardziej typerska, gdyby wprowadzić stawkowanie, trzeba byłoby się więcej nagłówkować ile jestem w stanie postawić na dane zdarzenie, jak dobry jest kurs w stosunku do ryzyka, bo obecnie myślę, że część zdarzeń niektórzy biorą w trybie losowym, szczególnie tych popularniejszych, ktoś się naczytał czegoś na onecie to postawi. Możnaby poza tym zrobić miesiąc próby ???? . Październik na przykład. Chętnie bym pomógł przy zliczaniu typów jeżeli grono moderatorskie nie dawałoby rady ???? .
To oczywiście tylko sugestie, ale moim skromnym zdaniem taki powiew świeżości &quot;codziennej&quot; mógłby dobrze wpłynąć ???? .
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Moim zdaniem ciekawym rozwiązaniem było by wprowadzić dodatkową punktację za SKUTECZNOŚĆ.
Np. osoby ze skutecznością 50%-70% otrzymywały by na koniec miesiąca +100 punktów; skuteczność 71%-90% +150 punktów; skuteczność 91%-100% +200 punktów na koniec miesiąca.
Może wtedy było by mniej kursów takich jak 5.00 bo uczestnicy konkursu walczyliby o dodatkowe punkty do ogólnej klasyfikacji na koniec miesiąca za skuteczność.
Wiem, że konkurs Typ Dnia od wielu lat toczy się w niezmiennej formule i ciężko o jakiekolwiek zmiany ale warto wprowadzić trochę świeżości chociażby poprzez dodatkowe punkty dla najskuteczniejszych.
 
arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
Moim zdaniem ciekawym rozwiązaniem było by wprowadzić dodatkową punktację za SKUTECZNOŚĆ.

Np. osoby ze skutecznością 50%-70% otrzymywały by na koniec miesiąca +100 punktów; skuteczność 71%-90% +150 punktów; skuteczność 91%-100% +200 punktów na koniec miesiąca.

Może wtedy było by mniej kursów takich jak 5.00 bo uczestnicy konkursu walczyliby o dodatkowe punkty do ogólnej klasyfikacji na koniec miesiąca za skuteczność.

Wiem, że konkurs Typ Dnia od wielu lat toczy się w niezmiennej formule i ciężko o jakiekolwiek zmiany ale warto wprowadzić trochę świeżości chociażby poprzez dodatkowe punkty dla najskuteczniejszych.
Również proponuje troche urozmaicenia. Zmiany są dobre. Napewno wprowadzi to troche świeżości co pisał kolega wyżej.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Ja Wam mogę aby obiecać , że przekażę sprawę w odpowiednie ręce , a jak będa jakieś zmiany to się szybko dowiedzie ;)
Ale znając ludzi , którzy nie czytają regulaminów będzie spory problem z przyswajalnością zmian i późniejsze problemy. :|
 
S 408

swergoc

Użytkownik
Skoro mamy profesjonalne forum to i poziom musi być odpowiedni. Znajomość regulaminu jest obowiązkiem każdego uczestniczącego w zabawie. Wy, moderatorzy, będzie ostrzegać, karać za wpisy niezgodne z regulaminem. Z czasem ludzie się nauczą. Na początku na pewno będzie sporo chaosu. Ale to jest normalne ????
Poza tym podpisuje się pod tym, aby wprowadzić trochę innowacji. Szczególnie za dodatkową punktacją za skuteczność.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom