>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
biscan 153

biscan

Użytkownik
Czy mozna zagrac handicap azjatycki &quot;+0.5, 1&quot;? Czy w wypadku, kiedy obstawiana przezemnie druzyna przegra jedna bramka, to trace 50 punktow?
 
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
Chrzanie co powiedzą &#39;&#39;ałtorytety&#39;&#39; od 7 boleści na tym forum
Dyscyplina: Baesbeall - MLB
Spotkanie: Tamppa Bay Rays - Detroit Tigers
Typ: Detroit Tigers
Kurs: 2,70
Bukmacher: Bwin

Dziś pięć minut po godzinie pierwszej rozpocznie się ciekawa seria spotkań MLB. Tampa Bay Rays na własnym stadionie zmierzą się z Detroit Tigers. W pierwszym meczu stawiam na gości. Tygrysy przodują w centralnej konferencji American Legue.[1]Drużyna z Florydy natomiast
okupuje ostatnie miejsce centralnej dywizji Natioal League i z bilansem 57-70 nie wróżę jej sukcesów w tym sezonie.
A tak przede wszystkim. Nie będę się rozpisywał, bo do rozpoczęcia meczu zostało nieiwiele czasu, ale miotacz Detroit dzięki swoim statystykom zrobił naq mnie dużo większe wrażenie niż ktokolwiek inny w tej fazie rozgrywek.
[1] - od kiedy to Tampa gra w NL Central ??
2 - mecz jutro , bo 24 sierpnia , a nie dzisiaj
3 - dzisiaj rzuca Verlander i Niemann , kursy 1.75 - 2.10
4 - jutro Penny i Price - kursy w bwin 2.70-1.48
Po pierwsze to z twego postu nie wiem kto jest starterem w meczu, zawyżanie kursu to wogóle inna sprawa.
2.70 na Verlandera to chyba mogło być jak debiutował w 2005 roku , a nie dzisiaj
100 punktów extra w rankingu to też bym chciał , inni pewnie też.
Czytam twe analizy , to nie łaskaw był podał kto narzuca , co jest oczywiste w analizie MLB , chyba za gramy progresje , ale tutaj też nie można grac na odwal sie.
Argumenty też z d*py.
Ja się nie znam na siatkówce i nie pisze analiz , bo wygrają Ci i Ci bo mają lepsze nazwiska i graja w domu.

Propozycja wymogu aby wprowadzić , żeby podawać startera w MLB
, bo jak czytam co poniektórych to nie wiem czy obstawiają for fun czy for real.
Od pewnego czasu to widzę bardziej konkurs na ustrzelenie kursu 5.00 niż na analizę i skuteczność.
Nie ganie , zeby nie grac MLB , ale zeby chociaz miec o czyms pojecie i o czym sie pisze , a w twym przypadku tego nie ma.
Jakby sie zabrac za pilke , to połowa w dziale Kiepskie analizy by wylądowała
 
djkruko 77,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Dyscyplina: Piłka Nożna Kwal.Ligi Mistrzów
Spotkanie: Apoel Nikozja-Wisła Kraków
Typ:awans APOEL
Kurs: 2,4
Bukmacher: UNIBET

W dniu dzisiejszym dojdzie do arcyważnego spotkania dla polskiej piłki czyli meczu o awans Wisły do Ligi Mistrzów sercem jestem z polskim klubem jak każdy polak ale rozum podpowiada mi że Wisła za wiele tam nie zwojuje po pierwsze brak w kadrze Małeckiego gdzie Małecki stanowi 30% wartości ofensywnej Wisły po drugie mecz na wyjeździe przy dopingu fanatycznych kibiców po trzecie klimat wprawdzie Robert Maaskant już w niedziele wyleciał do Nikozji na szybszą aklimatyzację ale według wypowiedzi byłych piłkarzy grających na Cyprze do pełnej aklimatyzacji potrzeba przynajmniej 2 tygodni gdyż temperatura panująca na Cyprze jest uciążłiwa nawet dla zespołów i zawodników z afryki. Po czwarte oglądając pierwszy mecz w Krakowie widać było lepsze zgranie drużyny z Cypru i więcej szans na strzelenie bramki a grając teraz na swoim stadionie szans dla Apoelu napewno nie będzie brakować a co za tym idzie również i bramek.Zresztą przypomnę że kilka lat temu Wisła z o wiele mocniejszym składem już kiedyś wygrała pierwszy mecz u siebie 3:1 w el.LM grając z Panathinaikosem by na wyjeździe przegrać 4:1 tak więc nie wierzę w to że Wisła wygra lub zremisuje w Nikozji prezentując taką forme jak w pierwszym meczu i dlatego stawiam na awans APOELU grubsze pieniądze.Jeżeli jednak jakims cudem i nadprzyrodzonymi siłami uda się Wiśle awansować do fazy grupowej pogodzę się ze stratą tej kasy bez żalu
Gdzie znalazłeś info że &quot; Mały &quot; nie zagra??To po kij by tam jechał
Po drugie Apoel w Krakowie zagrał w obronie na dwóch stoperów i dwóch defensywnych pomocników którzy ich wspomagali, liczyli że nie stracą gola, i to dlatego Wiśle się źle grało, co do klimatu to oni mają takie zdrowie że powinny wytrzymać, po za tym w godzinie meczu temperatura będzie na poziomie naszej w dzień, 30 stopni jeszcze nikomu nie zaszkodziło, stadion nie jest położony na 3 km n.p.m. jak w Boliwii.
Apoel będzie się musiał otworzyć a to da szanse Wiśle na kontry
 
biscan 153

biscan

Użytkownik
Panowie Drodzy Moderatorzy, wzięlibyście Cię za te kiepskie analizy, bo nie trudno jest naprawdę napisać wyniki obydwóch drużyn w poprzednich meczach oraz na ich podstawie, twierdzić kto wygra mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Panowie Drodzy Moderatorzy, wzięlibyście Cię za te kiepskie analizy, bo nie trudno jest naprawdę napisać wyniki obydwóch drużyn w poprzednich meczach oraz na ich podstawie, twierdzić kto wygra mecz.
nic nikomu fartem nie przejdzie. Prędzej czy później taka analiza zostanie usunięta , nawet po meczach przy podliczaniu nie raz przenosiłem takie analizy do odpowiedniego tematu więc spokojnie ;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tak ale ten został zmieniony jeszcze przed dodaniem analizy
nie ma możliwości zmiany kursu w górę lub w dół. Oweszem jest taka mozliwość , ale jak jest ewentualny błąd i ktoś się pomylił , np zamias 1.50 daje 3.50 i zgłasza o tym przed meczem. Bo jak nei zgłosi dostaje ostrzeżenie za próbę oszustwa.
 
waniak 179

waniak

Użytkownik
Proszę dać &quot;spacje&quot; przy bukmacherze bo mi sie analiza z bukmacherem złączyła
Dyscyplina : Piłka Nożna - T - Mobile - Ekstraklasa
Spotkanie : Wisła - Lechia
Typ : 2
Kurs : 9.25 ---&gt; 5.00
Bukmacher : BwinTen mecz zapowiada się na prawdę ciężki, Wisła która odpadła z LM będzie chciała zrewanżować się zwycięstwem na Lechii ale dziś w Krakowie panuje upał przy 36 stopni i nie będzie to łatwym celem dzisiaj wygrać dlatego też myślę, że to będzie mecz do jednej bramki. Lechia za to nie wygrała jeszcze ani jednego spotkania, można powiedzieć, że stoją pod wielką presją nie dość, że mają nowy piękny stadion (co powinno zobowiązywać do ładnej i skutecznej gry) to Gdańscy kibice czekają na upragnione zwycięstwo jeżeli teraz nie powalczą i nie wygrają to nie wróże tej ekipie utrzymania w przynajmniej pierwszej dziesiątce oraz kibice coraz nie chętniej będą przychodzić na stadion jeżeli Lechia nadal będzie grała brzydką i nie skuteczną grę. Dlatego tutaj ryzykuje i wierze w to, że Lechia obudzi się z piękną grą jak sezon temu, gdzie była najładniej grającą drużyną w Polsce.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Poprawiłem. Ale muszę jszcze coś napisać. Jak chcecie coś poprawić , piszecie tutaj to dodawajcie link do tego posta bo żeby nie było później , że nie została uznana wasza apelacja.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom