>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
windover 28,1K

windover

Użytkownik
Postów: 1


Piłka nożna eredivisie
Spotkanie:Utrecht-De Graafschap
typ:X2
Kurs:2,21
bukmacher: bet at home
analiza:
De grafschap dobrze spisywało sie w sparingach 27/07/2011 Towarzyskie Klubów De Graafschap vs. Orduspor Z - 4:1
23/07/2011 Towarzyskie Klubów De Graafschap vs. CSKA Sofia Z - 3:0
19/07/2011 Towarzyskie Klubów GA Eagles vs. De Graafschap Z - 0:1 co prawda przegrali tydziń temu z ajaksem az 1do4 ale myśle ze utrecht nie wygra tego mechu drużyna gospodarzy przed tygodniem zremisowała bezbramkowo z Venlo a w sparingach tez nie grała za dobrze 27/07/2011 Towarzyskie Klubów Utrecht vs. Malaga P - 0:3
09/07/2011 Towarzyskie Klubów Utrecht vs. Lierse P - 1:2
dlatego myśle ze typ który podałem wejdzie:grin:
Np to dodajecie jako kiepska analiza
Piłka nożna: Dania-Superliga
Spotkanie: Bröndby IF - Sönderjyske
Typ: handicap azjatycki (0-1,5) 1
Kurs:2,7
Bukmacher: Bet-at-home

Analiza:
Zainteresował mnie mecz pomiedzy sredniakiem ligi czyli druzyna gości z Sönderjyske, z ekipa gospodarzy czyli dosc dobrze znana nawet w Europie druzyna Bröndby IF:wink:

Ekipa gospodarzy dosc niespodziewanie zle rozpoczeła sezon, poniewaz po 4 meczach w lidze zdobyli 4 pkt i zajmuja dalsza 9 pozycje...
BRONDBY-AALBORG 2:2
SILKEBORG-BRONDBY 0:1
BRONDBY-AC HORSENS 1:4
ODENSE-BRONDBY 2:1

Natomiast druzyna gości po 4 kolejkach zdobyła 7 pkt, i znajduje sie na 5 miejscu w duńskiej superlidze...
SONDERJYSKE-FC Kopenhaga 0:2
LYNGBY-SONDERJYSKE 0:1
SILKEBORG-SONDERJYSKE 1:1
SONDERJYSKE-AARHUS 3:1

Druzyna Brondby w koncu musi zaczac grac i gonic czołowke ktora im ucieka dlatego mysle ze dzisiaj nastapi przełom i w koncu sie przebudza, moj typ to wygrana dwoma bramkami. Polecam
Wg tu jest takie samo lanie wody. To też jest kiepska analiza. Nie mówię że każdą macie tak ogarniać ale skoro dajecie link do takiej to czemu parę postów niżej jest to samo ale już bez linku do niej
I jest tam więcej takich ???? .
 
lou1221 127

lou1221

Użytkownik
i moze przy okazji prosze o poprawke slowa &quot;dyscyplina&quot;, brakuje litery &quot;y&quot; po &quot;c&quot;
Kanonier0392 / ok, poprawiłem.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Kursy się różnią bo masz rynek 2way i 3way. Różnice wynikają z różnej marży na danym rynku. Ale chodzi o ten sam typ.
 
black_hawk 1,2K

black_hawk

Użytkownik
Jeżeli jakiś forumowicz w typach dnia postawil ze w meczu x vs y bedzie over (powyżej) 2.5 goli , a ja zaproponuje ,że w tym meczu będzie under (poniżej) poniżej 1,5 gola to czy typ uznany zostanie jako tzw powtorzony ?
Kanonier0392 / nie.
 
arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
tego co widze to jest pomyłka bo powinnienem dostać zwrot a nie 100 przecież Llodra skręczował
W typach zostało poprawiane jako zwrot natomiast w tabeli zaliczone to mam jako 100. Do 14 sierpnia mam 235 a powinienem mieć 335 Proszę o poprawienie
Piszę już któryś raz i znowu błąd po dodaniu nowej tabeli nie został poprawiony. Powoli to zaczyna być denerwujące . 10.08.11 dostałem -100 a powinnien byc zwrot potem zostało to poprawiano jako zwrot ale do tabeli doliczone jako -100. Proszę kolejny raz mam nadzaieje że skutecznie o poprawienie w końcu tego błędu!!!!????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
wczoraj jak wrzuciłem tabelę to sobie przypomniałem o tym że coś pisaleś tutaj , poprawiłem ale już tabeli nie wrzucałem bo dziś jak będę dodawał nowe dni to wrzucę tak więc nie ma co panikować i takie sprawy najlepiej załatwiać na PW , alb gg bo w profilu masz. Tutaj napiszesz posta, zostanie przywalony setką innych więc różnie to może być
 
arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
wczoraj jak wrzuciłem tabelę to sobie przypomniałem o tym że coś pisaleś tutaj , poprawiłem ale już tabeli nie wrzucałem bo dziś jak będę dodawał nowe dni to wrzucę tak więc nie ma co panikować i takie sprawy najlepiej załatwiać na PW , alb gg bo w profilu masz. Tutaj napiszesz posta, zostanie przywalony setką innych więc różnie to może być
OK ???? Dzięki i nie panikuje lecz przypominam!
wszystko pod kontrolą ;) zaraz będzie tabela to sobie sprawdzisz ;) pozdr / Konrad
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom