>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Oficjalne info:
Freebet można postawić tylko na zakład pojedynczy, czyli singla.
Nie ma min. kursu.
Pozdrawiam
p.s jeśli ktoś nie otrzymał freebeta to pisać na priv.
 
_teo 1

_teo

Użytkownik
Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tym freebetem? Postawiłem wczoraj na Polske w ręczną za moją kwotę freebetu czyli 25 zł, kupon wygrany a na koncie mam tylko 4 złote z groszem a nie całą wygraną czyli około 29 zł. Jak mam to rozumieć?
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik
Freebet jak sama nazwa wskazuje oznacza darmowy zakład tzn. od wygranej odejmuje się kwotę freebeta i na koncie zostaje tylko zysk :) W Twoim przypadku 29-25=4.
Karty dotarły:p
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kaczmar123 39

kaczmar123

Użytkownik
postawiłem ten freebet ale na kupon ako bo nie wiedziałem że trzeba single i zrobiłem to zanim Marcin-Odra napisał, wchodzę w kupony nierozstrzygnięte a ten kupon zniknął, w darmowych zakładach jest jako wykorzystany więc teraz moje pytanie : freebet przepadł? nie da się tego jakoś cofnąć?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
A u mnie jak kasy nie było tak nie ma...
W poniedziałek się dowiem jak sprawa wygląda.
postawiłem ten freebet ale na kupon ako bo nie wiedziałem że trzeba single i zrobiłem to zanim Marcin-Odra napisał, wchodzę w kupony nierozstrzygnięte a ten kupon zniknął, w darmowych zakładach jest jako wykorzystany więc teraz moje pytanie : freebet przepadł? nie da się tego jakoś cofnąć?
Poczekaj, aż wszystkie spotkania dobiegną końca. Jeśli kuponu dalej nie będzie to napisz do mnie na priv. W poniedziałek Ci odpiszę.
 
bet-master 74

bet-master

Użytkownik
postawiłem ten freebet ale na kupon ako bo nie wiedziałem że trzeba single i zrobiłem to zanim Marcin-Odra napisał, wchodzę w kupony nierozstrzygnięte a ten kupon zniknął, w darmowych zakładach jest jako wykorzystany więc teraz moje pytanie : freebet przepadł? nie da się tego jakoś cofnąć?
Ja też postawiłem na AKO dziś rano, bo również nie wiedziałem o tym, że tylko na single można, ale mam ten kupon w nierozstrzygniętych zakładach... dwa zdarzenia już weszły, czekam na trzecie ???? jak wejdzie to napiszę czy wygrana nie przepadła ;)
 
Do góry Bottom