>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

damianek632 9

damianek632

Użytkownik
13.Pawelek78 vs damianek632

#4

Utrecht vs Heerenveen || TYP 1 || 2.00

AKO: 2.00

Ladbrokes
13.Pawelek78 vs damianek632

#4

Nurnberg vs Borussia Dortmund (Nie przepuści żadnej bramki)|| TYP Borussia Dortmund || 2.50 ✅

AKO: 2.50

Ladbrokes
13.Pawelek78 vs damianek632

#5

Catania vs Juventus Łączna liczba bramek - powyżej/poniżej 2.5|| TYP powyżej 2.5 || 2.10

AKO: 2.10

Ladbrokes
podałem przez przypadek dzisiaj 2 x #4 , teraz dpiero wyszlo przy podliczaniu, jak mam to podliczyc? pierwszy wyslany #4 i #5? czy #4 i #4 a #5 sie nie liczy??
dodam ze to i tak nie ma znaczenia bo wygralem ten pojedynek...
ale tak dla jasności ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Rozlicz oba po #4, #4.
A co do sytuacji z grzegiem. Nioestety nie mogę uznać typu z Lille. Trzeba było się dowiedzieć i napisać, że mecz się odbędzie następnego dnia. Przykro mi, ale faktycznie w tym momencie Grzeg dał typy askuracyjne.
 
kasztan511 45

kasztan511

Użytkownik
no trudno ale grzeg również mogł popatrzeć że mecz się odbędzie dzisiaj, a ja nie siedziałem od rana żeby patrzeć na mecz czy się dzisiaj odbędzie czy nie, mecz się odbył z 1 dniowym opoznieniem i w terminie tej rundy, nie było powiedziane, że mecze na kuponie mają być w ciągu jednego dnia, a to że grzeg podał asekuracyjne typy to wiesz, u buka stawiając w takim przypadku żadnych zwrotów by nie dali, skoro mecz był z 1 dniowym opoznieniem.
 
_teo 1

_teo

Użytkownik
Może wyjdę na s..... ale...
Regulamin mówi:
7. Nie można typować takich samych typów jak przeciwnik z pary, tzn. jeśli gracz A podał mecz Arsenal-Real 1, to rywal może podać to zdarzenie, ale musi to byc inny zakład np. over/under.
Wczoraj, 11:01 kaczmar123 wstawił taki kupon:
4#
PSG vs Brest/ 1 / 1,57
Bayer Leverkusen vs Cologne / 1 / 1,4
ako: 2,2
Ladbrokes
(http://forum.bukmacherskie.com/f297/runda-1-16-polowka-nr-2-pary-9-16-a-50932-4.html#post1972235)
Po czym Dzisiaj, 09:56 wojtek_odra w tym kuponie powtórzył typ przeciwnika podliczając sobie kupon na ✅ co jest niezgodne z regulaminem:
Kupon 4:
Real Sociedad vs Athletic Bilbao - 1 @ 2.30
Sunderland vs West Ham 1 @1.83
PSG vs Brest 1 @1.57
(http://forum.bukmacherskie.com/f297/runda-1-16-polowka-nr-2-pary-9-16-a-50932-5.html#post1973994)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Zgadza się. Wojtek odra ⛔ 100 za ten kupon :!:
Wszyscy, którzy nie podali jeszcze rozliczenia mają czas do 23:40 :!: Jeśli nie podadzą, a ja nie mam aktualnie czasu by szukać Biathlonów i innych dyscyplin.... Każdy kto nie poda ma dyskwalifikację :!:
 
crowned 10

crowned

Użytkownik
Osobiście uważam, że to nonsensowny powód by kogoś wyrzucić z konkursu... Crowned ewidentnie szukasz dziury w całym. I ja niestety przyznaję rację Snoopowi. Nic nie będziemy zmieniać, bo gdybym miał każdą pierdołę uwzlędniać w konkursie zostałyby dwie osoby.... :|
Szkoda jednak, że Regulamin jest dla osób które nie mają zielonego koloru nicku.
http://forum.bukmacherskie.com/f297/zapisy-do-konkursu-50217-7.html#post1940570
W tym poście napisał, że w pełni akceptuje wymogi regulaminu. Także punkt 10. Dlatego nie widzę powodu, dlaczego akurat miałoby to być nieprzestrzegane. Każdy jakoś potrafi podawać nr pary. Każdy z wyjątkiem Snoopego. I może szukam dziury w cały, ale skoro ja zgodnie z regulaminem wysyłam kupony, a przeciwnik nie, i on przechodzi to jest tu coś nie tak. I nie chodzi o wyrzucenie z konkursu. Chodzi o danie prawidłowego bilansu za typy. Co prawda następstwem tego jest odpadnięcie z konkursu, ale nie wyrzucenie. Szkoda jednak, że są równi i równiejsi. To już wasza decyzja, nie będę się kłócił, jednak mam prawo do własnego zdania i obrony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Widzę, że jasnowidz z Ciebie, choć niestety niezbyt wiarygodny, ponieważ mylisz się - przy tego typu literówkach nie dajemy minusa. Nie moja wina, że nie czytasz regulaminu i nie podałeś typów do godziny 16:00.....
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
A jeśli mój przeciwnik zagrał mecz:
Unicaja Malaga vs Real Madrid Typ: 2 (Zakłady meczowe (tylko 40 min.)) Kurs: 1,95
To czy ja mogę zagrać:
Unicaja Malaga vs Real Madrid Typ: 2 (Zakłady meczowe z doliczonym czasem) Kurs: 1,85
?
Tak, możesz taki typ podać.
A czy to też dotyczy tego, jak mój przeciwnik podaje typ na drużynę A to ja mogę zagrać też na drużynę A +1,5 seta?
 
Do góry Bottom