>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności

simons 646

simons

Forum VIP
Wszyscy ktorzy zawyzyli kurs dostali ⛔ do konkursu.

Zreszta widac kto zawyzyl po postach, ale sprawdzilem tez na oddsportalu:
02:22 -&gt; 1.75
16:50 -&gt; 1.73

Jak ktos zauwazy zmiany w kurasach to pisac :]
 
simons 646

simons

Forum VIP
Co za czujnosc ... xD

Zaliczylem i po niecalej minucie zmienilem na minus, bo sie przyzwyczailem do stawiania minusa przy win Islandi to rpzez przypadek dalem + przy 2 a remis ...

W kazdym badz razie jest ok
 
czort 31

czort

Użytkownik
Zostałem oszukany! Jak pisałem oba mecze są do przerwy mecz Islandia-Serbia do przerwy na Islandię było -0,5 a w całym meczu -1,5. A w meczu Chorwacja-Norwegia na Chorwację do przerwy -1,5 a w całym meczu -2,5.
 
W 3

wakabajaszi-genzo

Użytkownik
wogole niekominie niektorych podliczen

przyklady z dnia 1
jeden user ma dwa trafione kursy 1.83 i ma bilans +166prawidłowo
drugi user ma trafione kursy 1.66 i 2.2 i ma bilans +286błąd

i jeszcze jeden przyklad kursy jeden trafiony 3 drugi nietrafiony i user ma bilans +200 gdzie powinno byc chyba 100/ poprawione

raz wygrane podliczane sa z poczatkawa stawka 100 a raz bez

/Hopkirk: liczymy do tabeli zyski/straty a nie całkowite wygrane, w temacie 1. dnia poprawione, tabela poprawiona przy następnej aktualizacji
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Zostałem oszukany! Jak pisałem oba mecze są do przerwy mecz Islandia-Serbia do przerwy na Islandię było -0,5 a w całym meczu -1,5. A w meczu Chorwacja-Norwegia na Chorwację do przerwy -1,5 a w całym meczu -2,5.
Kazdy pisze ze jak do przerwy to HT, a my co mamy sie domyslac czy to jest koncowy czy co?
Ostatni raz Ci poprawilem, nastepnym razem masz pisac :!:
 
mateo952 9

mateo952

Użytkownik
Mam pytanie:
-Czemu pan który jest pierwszy w tabeli ma 286j jak miec powinie
------A DRUGIE PYTANIE TO CZEMU GDY SNAJPER ROZLICZAŁ MÓJ POST rozliczył go pozytywnie a dziś jakis hripki czy jakoś tak pisze mi ze zawyzyłem kurz o c kaman kurs wynosił dokładnie tyle co jest napisane ta, ja nie oszukuje domagam sie zmiany xd!!!!!!

/Hopkirk: Kurs się nie zgadzał z rzeczywistym. Kurs 1,83 odnosił się do handicapu -2,5bramki, który też był nietrafiony. Kurs na zwycięstwo Chorwacji był około 1,45 i taki podawali inni użytkownicy.
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
pytanie - zawieszenie w pierwszych dwoch minutach . 1 to ze bedzie zawieszenie czy ze nie bedzie? nigdzie nie moge znalesc oznaczen
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
pytanie - zawieszenie w pierwszych dwoch minutach . 1 to ze bedzie zawieszenie czy ze nie bedzie? nigdzie nie moge znalesc oznaczen
przełączylem sie na jezyk angielski i z tego wychodzi ze nei chodzi o to czy bedzie zawieszenie w pierwszych 2 minutach tylko ktora druzyna otrzyma jako pierwsza 2 minuty kary. takze uwazajcie!!
 
czort 31

czort

Użytkownik
Kazdy pisze ze jak do przerwy to HT, a my co mamy sie domyslac czy to jest koncowy czy co?
Ostatni raz Ci poprawilem, nastepnym razem masz pisac :!:
Stary jeszcze przed meczami w pytaniach napisałem że oba mecze do przerwy są i pytałem czy trzeba pisać ze pierwsza połowa czy wystarczy handicap dać w nawias i sam mi odpowiedziałeś że bedzie lepiej jak napiszę ale nie mogłem poprawić bo to jest nie zgodne z regulaminem więc myślałem ze to powiadomienie wystarczy ale ok Przepraszam i od drugiej kolejki się to nie powtórzy.
 
H 0

hillpl

Użytkownik
Uważam , że dawanie - 100 za to ze kursy się róznią jest nie wporządku puscilem kupon wczesniej póżniej wsadzilem go na stronke i dostaje - 100 za zawyżanie kursu ( gdymym wymyslił sobie kurs z głowy to rozumiem takie potepowanie). Nie ma nigdzie napisane kurs ma być podawany z danej godziny jak podaje je na stronke.
Pozatym proszę teraz o zmiane w 2 dniu mojego bilanu, gdyż podałem zły biorąc pod uwagę, że mecz został wygrany a przez podliczającego uznany za oszustwo :;/:
Proszę na przyszłośc o dokładne sprecyzowanie regulaminu !!! ,że kwota kursu ma być podawana z minuty w której wklejamy swoje typy.
 
Do góry Bottom