>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP
A ile razy Ci pisałem na PW, że reklamujesz za późno? Nie będziemy w nieskończoność cofać się od początku z bilansem. Poza tym pisałem, że jeśli ktoś nie zgadza się z bilansem to niech wskaże co i gdzie jest źle. Chyba 5 osób tak zrobiło. Wyjaśniło się i jest OK.
Tutaj pisałem o tym:
Proszę wszystkich o zapoznanie się z tabelą. Wasz bilans jest taki jaki jest w tabeli. Jeśli się nie zgadzacie z tym to proszę pisać z &quot;reklamacjami&quot; do mnie wyłączie na PW.
Wyślij prywatną wiadomość (PM) do użytkownika Vader
Ale pisać dokładnie gdzie jest błąd. A nie, że się nie zgadzacie...
Z dwoma uczestnikami już sprostowano błędy.
W przypadku braku sprzeciwu co do bilansu należy rozumieć to jako zgoda.
Nie napisałeś wtedy. Teraz piszesz ale bez wskazania błędów.
Rozumiem, że w Twoim przypadku to nic nie zmieni. Ale nie o to akurat chodzi...
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
wszystko podliczone. w dniu 21 - 1pkt sie machnalem powinno byc -504 a nie 503, dalej 27 moj typ zostal skosowany nie wiem dlaczego jakis admin to wyjasnial i raz widzial a potem go nie bylo, wtedy byl na plus i powinno byc -588. dalej po 31 typie zle policzylem i zamiast -758 powinno -788 i dalej jest dobrze co powinno wyjsc ostatecznie -1162
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Po pierwsze był czas na zgłaszanie reklamacji. Napisałem, że po tym czasie brak umotywowanych sprzeciwów oznacza zgodę na taki bilans jaki jest w tabeli. Dwóch uczestników przyjęło właśnie taki bilans mimo, że się nie zgadzali ale nie chciało im się liczyć.
Po drugie czy coś zmieni to w klasyfikacji? Zupełnie nic.
Po trzecie także prosiłem aby te sprawy kierować na PW.
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
dobra specjalnie tutaj napisalem. dobrze policzylem i Ty popelniles blad wiem ze nic nie zmienia ale powinienes przyznac mi racje moze ma dla mnie znaczenie te 200 punktow. dalej idac pisze tutaj bo na pw ciagle to samo mi kopiujesz ze czas minal. a z jakiego powodu jest okreslony czas do zglaszania bledow?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie patrząc na typy mówię: przyznaję Ci rację ????
Po to jest ograniczony czas zgłaszania błędów, żeby po ostatnim dniu ktoś nie wyskoczy, że ma 200 więcej i np. wygrał konkurs.
Przed meczami finałowymi musiała być jasność kto i ile ma. Tak, żeby każdy mógł wiedzieć w jakim jest miejscu.
 
cozmo 19

cozmo

Użytkownik
Nie bede zasmiecal tamtego tematu, ale faktycznie, przez pomylke tak napisalem, prosze o poprawienie.

Vade // poprawiłem ;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
No to dobiegł końca konkurs.. Trwał niespełna 2 miesiące.
Słowa podsumowania.
Zapisało się jednak mimo wszystko mało osób. A do końca konkursu jak widać wytrwało jeszcze mniej. Konkurs wymagał typowania spokań NHL właściwie codziennie. W późniejszej fazie Plyaoff przeważnie co 2 dni. Sama częstotliwość oddawania typów mogła powodować utrudnienia.
Był to pierwszy konkurs na tym forum gdzie w ostatecznym wyniku klasyfikacji liczyły się typy długoterminowe oraz typy &quot;codzienne&quot;. Miało to uatrakcyjnić rywalizację. Stanowiło to na pewno dużą trudność. Ale i dodało trochę możliwość taktycznego rozegrania konkursu. Walka o większość pozycji w tym o wygraną toczyła się do ostatniego meczu.
Najlepszym typerem Stanley Cup Playoff został Gutek84 ????
Tuż za nim znalazł się JuanRoman08, a dalej Thorngal.
Dziękujemy za zabawę wszystkim. Gratulujemy wszystkim, głównie czołowej ósemce, a w szczególności czołowej trójce ????
Mamy nadzieję, że dobrze się bawiliście. A być może konkurs będzie także w przyszłym roku ;)
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Tak więc dotarliśmy do końca :-D
Bardzo się cieszę, że udało mi się wygrać ten trudny i wymagający konkurs. Rywalizacja z tak znakomitymi typerami była dla mnie zaszczytem. Konkurs stał na niezwykle wysokim poziomie czego dowodem jest, że wszyscy z czołówki osiągnęli skuteczność ponad 50% w typach codziennych co jak wiemy w NHL nie jest łatwą sztuką bo jest to jeden z najbardziej nieprzewidywalnych sportów do typowania. Myślę, że nie tylko mi ale i wam towarzyszyło wiele emocji podczas typowania, zwłaszcza w ostatnich dniach kiedy trzeba było typować &quot;strategicznie&quot; żeby przechytrzyć rywali :-D
Wielkie dzięki wszystkim uczestnikom za wspaniałą rywalizację a w szczególności JuanowiRomanowi08 oraz Thorngalowi, z którymi do samego końca toczyłem bój o zwycięstwo i lekko nie było ;-)
W tym miejscu mały postulat. Jako, że w konkursie przewidziana była ranga Typer dla zwycięzcy, a ja takową już posiadam to myślę, że jak najbardziej powinien otrzymać ją JuanRoman08 nie tylko za to, że zajął 2 miejsce, ale za to jaki wkład włożył w ciągu całego sezonu w temacie NHL wykazując się wieloma trafnymi typami oraz fachowymi analizami. Oczywiście decyzja należy do administracji forum.
Z mojej strony wielki szacun dla tych, którzy grali do samego końca pomimo tego, że nie mieli już żadnych szans na nagrody, ale potrafili się bawić z nami do samego końca.
Na koniec dziękuję Vaderowi za prowadzenie konkursu, które kosztowało go mnóstwo czasu zwłaszcza przy podliczaniu bilansów oraz wymagało wielkiej cierpliwości w stosunku do uczestników, którzy nie zawsze mieli regulamin konkursu w małym palcu ;)
Mam nadzieję, że spotkamy się w jeszcze większym gronie za rok w II edycji bo nie ukrywam, że fajnie byłoby obronić tak cenne trofeum ;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Miły postulat ze strony zwycięzcy o tym aby rangę Typer otrzymał za 2 miejsce JuanRoman08. Myślę, że bardzo poważnie to się przemyśli. Faktycznie z osób, które mocno udzielały się w temacie NHL to JuanRoman został właściwie na placu boju. Szkoda bo myślałem, że więcej &quot;twardzieli&quot; zostanie do końca.
Niektóre nicki na forum były mi właściwie całkowicie nieznane. Od teraz już będę dobrze kojarzył nicki Thorngal, Pankracy, stres. Bo pozostałych z top8 to oczywiście mniej lub bardziej kojarzę.
A co do tego podliczania to faktycznie zapomniałem napisać na koniec.
Podziękowania dla Odisio, który w momencie problemów organizacyjnych przyszedł z pomocą ????
Jeszcze raz gratulacje dla wszystkich ????
Mam nadzieję, że nagrody dobrze wykorzystacie. Tyle, że pewnie nie grając NHL bo sezon hokejowy się zakończył ;)
Edit: Mam nadzieję, że nie będzie żadnych problemów z nagrodami. Mam na myśli, że każdy spełnił wymogi sponsora i otrzyma 100% nagrody. Jeden z nagrodzonych już wcześniej zgłaszał mi pewien problem. Ale mam nadzieję, że zostało to wszystko załatwione pozytywnie.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Widzę że to dobry czas na podziękowania, także ja również chciałem bardzo podziękować za wspaniałą rywalizację i emocje do końca, Gutek jak dla mnie mistrz taktyki:-D i zasłużone zwycięstwo ???? . Również wielkie PODZIĘKOWANIE dla Szefa, który do pewnego czasu sam musiał sobie radzić z tym wszystkim:spokodfhgfh: i zapewne gdyby nie jego profesjonalizm, wyników mogło by nie być do dziś :jezora:.
Jeśli chodzi o pomysł Gutka to mogę tylko podziękować za inicjatywę, która jest dla mnie dużym zaskoczeniem i wyróżnieniem, bez wzgledu na to czy otrzymam range czy też nie.
No i na koniec, smutne wieście, a mianowicie zakończył się sezon ???? :jezora:
Pozdrawiam :spokodfhgfh:
 
P 13

pankracy

Użytkownik
Z mojej strony takze dzieki za fajny konkurs oraz tym ktorzy go prowadzili. :spokodfhgfh: No i oczywiscie gratulacje dla zwyciezcy i tym bardziej dla wszystkich ktorzy wytrwali do konca. :spokodfhgfh:
Pozdrowienia
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Dołączam się oczywiście do podziękowań za wspaniałą i emocjonującą zabawę i gratulacji dla najlepszych :spokodfhgfh:

Życzę wszystkim powodzenia w dalszym typowaniu Najlepszej Hokejowej Ligi ????
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Ze swojej strony pragnę również napisać kilka ciepłych słów, w konkursie nie wytrwałem zbyt długo, powodów było kilka i nie ma sensu o tym wspominać bo w tej chwili liczą się zwycięzcy a tych jak myślę jest co najmniej dwóch ????
Gutek, słowa uznania za typowanie w konkursie, gdy podliczałem typy wszystkich użytkowników rzuciło mi się w oczy to że właśnie Gutek prezentował najrówniejszą formę, bez żadnych długich minusowych serii stale prężnie do przodu co zaowocowało kolejnym wygranym konkursem. Gratulacje, doświadczenie i wiedza o NHL procentuje
JuanRoman08, no 2 w konkursie ale dzięki świetnemu typowaniu naprawdę walczył do samego końca, człowiek z którym często mam przyjemność wymieniać swoje uwagi i oglądać &quot;wspólnie&quot; mecze w tym konkursie nie zawiódł i potwierdził że w temacie NHL potrafi myśleć i typować trafnie, czasami niekonwencjonalnie i odważnie. W dziale Hokej i tematach NHL z tego sezonu JR08 również podejmował dyskusję często na bardzo wysokim niedostępnym co dla niektórych poziomie, jego analizy zazwyczaj bardzo fachowe a każda z opinii jakie postawi jest warta rozważenia i wzięcia pod uwagę - sumując te wszystkie powody również pragnę poprzeć wniosek o wyjątkowe przyznanie JuanowiRomanowi08 rangi Typer.
Vader, mimo napiętego harmonogramu oraz nieszczęśliwych zbiegów okoliczności bardzo profesjonalne podejście do tego konkursu zaowocowało szczęśliwym jego zakończeniem, słowa uznania także za cierpliwość w stosunku do niektórych uczestników , kolejny raz Pan V udowadnia że konkurs firmowany jego Nick&#39;iem stoi na najwyższym poziomie i że warto brać w nim udział.
Mam nadzieje że za rok druga edycja w której weźmie udział jeszcze więcej osób i czeka nas jeszcze bardziej zacięta rywalizacja, pozdrawiam wszystkich uczestników serdecznie !!
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Wszyscy już podesłali dane do przelewu. Jutro zostaną przekazane firmie Betway.
To tak informacyjnie aby każdemu z osobna nie pisać. Kiedy będzie można się spodziewać kasy? Miejmy nadzieję w najbliższym czasie.
No i już starczy tego &quot;lobbowania&quot; na rzecz JuanaRomana, będzie &quot;niespodzianka&quot; (albo już teraz zepsułem niespodzianke...) ;)
Rangi Typer nie tylko wygrywa się w konkursie. Rzadziej ale także otrzymuje się w drodze decyzji, można tak powiedzieć &quot;komisji administracyjnej&quot; (nie mylić z komisją śledczą) jeśli ktoś na ta taką rangę zasługuje.
A co organizacji konkursu to mogłaby być lepsza. Tutaj mam na myśli siebie i zwłaszcza kwestię wyników (a właściwie ich brak przez długi czas).
Jeśli będzie zainteresowanie i będzie chętny sponsor to może uda się zrobić II edycję konkursu.
Póki co wszystkich zapraszam w okolicach listopada na cykliczny już konkurs hokejowy Hockey Cup. Będzie to już IV edycja. Muszę przyznać, że jest to bardzo prestiżowy konkurs. Bardzo wymagający. Dla wielu ludzi to konkurs i wydarzenie nr 1 na tym forum. Ale dla znawców NHL tacy jak tutaj na pewno nie taki straszny.
Także panowie widzimy się za kilka miesięcy.
Jeszcze raz dziękuję wszystkim za zabawę ????
 
T 133

thorngal

Użytkownik
???? Śmiała deklaracja widzę, a już miałem pisać, że zrobił się tu niemal.. mały kącik.. ???? wzajemnej adoracji;) ???? W każdym bądź razie i ja jeszcze pozwolę sobie do tych podziękowań się dołączyć.. Z racji tego, że na forum rzadko głos zabieram, czuję się do tego szczególnie zobowiązany..

Dziękuję zatem pięknie zarówno tym wszystkim, dzięki którym ten konkurs się odbył, którzy poświęcili swój czas i wysiłek (i nie ma się co Panie V - że pozwolę sobie zacytować kolegę ???? - tak krygować.. ogarnąć to wszystko to naprawdę nie była bułka z masłem.. ani nawet.. trafienie paru typów w tak nieprzewidywalnej lidze jak NHL;) ???? ), aby inni mogli się pobawić, jak i tym wszystkim, z którymi miałem przyjemność przez te dwa miesiące wspólnie rywalizować. Zwycięzcom serdecznie gratuluję - byliście Panowie lepsi, a przegrać z Wami to z całą pewnością żaden dyshonor, tym wszystkim zaś, których udało mi się wyprzedzić.. mówię - to tylko zabawa.. jednym szczęscie mniej sprzyjało.. innym bardziej.. A jak będzie za rok? O.. oby w ogóle była okazja raz jeszcze się tak w tym zacnym gronie pobawić..

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę.. miłego wypoczynku.. (przed nowym sezonem.. oczywiście;) ???? )
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom