>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania/propozycje/niezgodności

T 0

tegas

Użytkownik
bez angielskiego ciezko z nimi pogadac-wyslalem daty naszych turkow i dostalem odp.

Could you please specify if you have played any tournament on our site Pokerium which you would like to get more information on or if you have any other questions regarding tournaments.
 
T 0

t-bag.pl

Użytkownik
Nie chcę się jakoś rzucać, ale przed ostatnim turniejem chciałbym zobaczyć na czym stoję i co minimalnie muszę osiągnąć, a tak na ślepo jest to niemożliwe.
Gdybym wiedział, to sam robiłbym tabelę od początku.
 
suchy176 19

suchy176

Użytkownik
zgazam się z T-bag.PL gdyż również chciałbym zobaczyć tabelę przed ostatnim turniejem, wiem że nie macie wyników z wszystkich trunieji ale przynajmniej z tych co macie to zaktuaaluzujcie ;)
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
zgazam się z T-bag.PL gdyż również chciałbym zobaczyć tabelę przed ostatnim turniejem, wiem że nie macie wyników z wszystkich trunieji ale przynajmniej z tych co macie to zaktuaaluzujcie ;)
Tylko że ja nie mam żadnych wyników. Przecież pisałem kilka postów wyżej, że sporo czasu mnie nie było. Nie miałem też w tym czasie Internetu. Przecież miałbym wyniki to bym tabelę zaktualizował. Niestety nie mam z czego.
Myślę, że dzisiaj dostanę wyniki to postaram się zaktualizować tabelę. Być może ma ktoś screeny z pojedynczych poprzednich turniejów?
 
midel 189

midel

Użytkownik
Po dzisiejszym turnieju to już będzie ostateczna klasyfikacja, więc trzeba będzie zrobić, a nie zaktualizować. Gadałem z Bananem i pisał, że pokerium nie przesłało mu wszystkich wyników.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Po dzisiejszym turnieju to już będzie ostateczna klasyfikacja, więc trzeba będzie zrobić, a nie zaktualizować. Gadałem z Bananem i pisał, że pokerium nie przesłało mu wszystkich wyników.
Chodziło mi o to, by przed dzisiejszym turniejem zaktualizować ją (dodać ostatnie wyniki), a po turnieju zamieścić już oficjalną tabelę.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Chodziło mi o to, by przed dzisiejszym turniejem zaktualizować ją (dodać ostatnie wyniki), a po turnieju zamieścić już oficjalną tabelę.
No ok, ale Banan nie ma wyników, więc raczej się nie uda ????
 
pokerzysta 98

pokerzysta

Użytkownik
Te 10 VIP musi być wyrobione w jakimś okresie czasu czy obojętnie kiedy? Bo wiem, że w niektórych turach na Pokerium z wpisowym w postaci VIP, licza sie tylko punkty wyrobione w ostatnich 7 dniach.
 
T 0

tegas

Użytkownik
raczej liczy sie wszystko tylko nie rozumiem czemu ludzie sie zapisuja do ligi jak dzis ostatni turek
haslo powinni otrzymac z pierwszej 15
 
T 0

tegas

Użytkownik
ci co grali w ostatnich buy in(max 10 osob) i czesc z ostatniego free gdzie bylo 28 osob
niech kazdy sprawdzi na swoim dysku jest zapisana historia hand
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Dzięki. Jeśli ma ktoś screeny z poprzednich turniejów to prosiłbym o ich przesłanie poprzez PW. Chciałbym, aby to niedzieli oficjalna tabela powstała. Brakuje mi jednak wyników z bodajże 2 turniejów.
 
T 0

tegas

Użytkownik
Niestety nadal brakuje nam wyników z 2 turniejów.
drugiego?? przeciez punkty byly policzone z pierwszych czterech wczesniej
a jesli chodzi o drugi z turkow bi juz po tabeli to wiadomo ilu gralo --ci sami w jednym stole wiec mozna rowno podzielic pkt za ten turniej
 
Do góry Bottom