>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

M 49

mcflower

Użytkownik
Witam,

Proszę o poprawienie wyników w parze mcflower - Howser
Mój typ: 2009-03-07 18:00 BBTS Bielsko-Biała - AZS Białystok (Białystok +20,5 punktów) został zaliczony jako nietrafiony a jest trafiony.
U mojego przeciwnika typ:
07/03/2009 18:00 BBTS Bielsko-Biała - AZS Białystok
Typ: under 130,5 pkt. Kurs: 2,0 został zaliczony jako poprawny a jest nietrafiony

Gutek84// Ech, nieprzespana noc daje sie we znaki ????, poprawione
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Źle rozliczyliście typ Munezowi. Grał over w meczu PTPS Farmutil Piła - Impel Gwardia Wrocław. Tutaj padł dany over. Poprawcie, bo chłopak mógłby zostać oszukany :spokodfhgfh:.

Gutek84// Munez typował pierwszy mecz, a Ty myślisz zapewne o meczu numer 2. Wsio jest w porządku
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
UWAGA!!!W TEJ RUNDZIE GRAMY TYLKO 1 MECZ, ZWYCIĘZCA AWANSUJE DALEJ. TYPUJEMY ZDARZENIA NA 14-15.03 (sobota-niedziela)
Czemu jeden mecz? Jeden mecz to zawsze może być przypadek. Zwłaszcza w takiej dalekiej fazie. Poprzednio były 2 mecze i moim zdaniem było zdecydowanie lepiej.
Poza tym im dalej w konkursie tym powinno się eliminować przypadkowość. Czyli powiedzmy 1/2 i finał powinny mieć więcej niż 2 mecze.
A tutaj teraz jeszcze się mniej robi...
Jedyną przesłanka jaka może być to terminy i zobowiązania sponsora. Ale jeśli tak to można było to robić jeden mecz w pierwszej fazie. A nie teraz.
To tylko sugestia...
Pozdr.
Gutek84// Mi tylko kazali wylosować i ogłosić w takim formacie. Wszelkie zażalenia proszę kierować do głównego decyzyjnego czyli Robsona ;)
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Jeden mecz to przypadek? Chyba nie. Powinniście sprecyzować dokładnie jak typujemy, bo ja myślałem, że gramy 1 mecz, a to będzie tylko 1 kolejka tak?;)
Gutek84// Typujemy tak samo jak poprzednio, ale gramy tylko jedną kolejkę i ona decyduje o awansie.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jeden mecz to przypadek? Chyba nie. Powinniście sprecyzować dokładnie jak typujemy, bo ja myślałem, że gramy 1 mecz, a to będzie tylko 1 kolejka tak?;)
Nie przypadek? Ja uważam, że liczy się powtarzalność i równa forma. W 1 meczu trafisz np. AKO: 9 rywal 7, w drugim meczu Ty trafisz 3 a rywal 8. Widzisz różnicę? Różnica jest taka, że Tobie udało się w jednym meczu dobrze przewidzieć mecze. A rywal przewidział lepiej wyniki w 2 meczu. Całokształt wyszedł taki, że Twój rywal był lepszy w obu meczach.
Dla mnie to wydaje się dość proste ;)
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
W sumie jak jesteś dobry to sobie poradzisz. Powtarzalność - w ostatnich 2 kolejkach trafiłem dokładnie takie samo ako ????. Organizatorzy ustalają zasady, a nam pozostaje się do nich stosować ;).
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
W sumie jak jesteś dobry To sobie poradzisz. Powtarzalność - w ostatnich 2 kolejkach trafiłem dokładnie takie samo ako ????. Organizatorzy ustalają zasady, a nam pozostaje się do nich stosować ;).
W sumie zawsze przez taki przypadek jak 1 czy 2 pkt. w całym meczu możesz odpaść. Miałem ostatnio taką sytuację. przyy underze 185,5 było 187.
W sumie jak trafi się dwóch dobrych to lepiej zobaczyć jak poradzą sobie w dwumeczu a nie w jednym prawda? ;)
Zasady się ustala a to jest temat do zgłaszania propozycji :]
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Oczywiście. Tylko jak wspomniałem zasady ustalają organizatorzy. W zasadzi mi to obojętne ile będzie kolejek. To tylko zabawa, wiadomo wszystko się może zdarzyć. Jednak to jest taki konkurs. Myślę, że nic już nie ulegnie zmianie. Dobra - to Twoja propozycja, zobaczymy co z tego wyjdzie. Pamiętaj, że zakończenie konkursu zostało zaplanowane na konkretną datę i być może gdybyśmy grali teraz po 2 kolejki to nie starczyłoby czasu :jezora:.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Pisałem o tym wcześniej... :|
Rozumiem, że terminy gonią. Ale jak powiedziałem. Taką &quot;losowość&quot; można wprowadzić na początku fazy konkursu. A nie teraz.
Jak byłem organizatorem konkursu hokejowego to każda faza pucharowa odbywała się do 3 zwycięstw. Natomiast finał i walka o 3 miejsce było do 4 zwycięstw. Właśnie po to żeby można było się wykazać.
Poza tym z każdym sponsorem można negocjować. Termin rozgrywania konkursu hokejowego został też &quot;wydłużony&quot;.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Właśnie terminy nas gonią ;/ Turniej miał trwać do 22 marca a jesteśmy dopiero przy 1/4.
Jak byłem organizatorem konkursu hokejowego to każda faza pucharowa odbywała się do 3 zwycięstw. Natomiast finał i walka o 3 miejsce było do 4 zwycięstw. Właśnie po to żeby można było się wykazać.
U nas jest ten problem, że rozgrywki siatkarskie nie odbywają się codziennie tak jak w ligach hokejowych i mamy o wiele bardziej mniejsze pole manewru.
Poza tym z każdym sponsorem można negocjować. Termin rozgrywania konkursu hokejowego został też &quot;wydłużony&quot;.
Pogadam z Marcinem jak wróci ;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
To może podajcie już harmonogram na półfinały i finały ?
Póki co to chyba trzeba pogadać ze sponsorem...
Bo zerknąłem do regulaminu a tam...

7. Turniej rozpoczynamy 20 stycznia. Będzie trwał do 22 Marca.

Spory poślizg. Nawet jakby robić po 1 meczu (czego jestem przeciwnikiem) 1/4, 1/2 i finał to i tak czasu zejdzie...
 
inter 5

inter

Użytkownik
Przeciwnik postawił na spotkanie, które odbywa się w ramach Challenge Cup. Chciałbym się dowiedzieć czy jest to dozwolone, ponieważ nie widziałem tej pozycji dostępnej w regulaminie. Sam chciałem obstawić mecz Jastrzębskiego, ale się wstrzymałem. Pozdro.
 
Do góry Bottom