>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania/propozycje/niezgodności

nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Decyzja została podjęta i nie zostanie zmieniona. Każdy ma inne zdanie, jedni chcą wprowadzenia maksymalnych kursów, inni nie. Decyzja ta została podjęta, gdyż rzeczywiście większość osób na farta typowała bardzo wysokie kursy, a nie o to chodzi w tym konkursie.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Tylke że poprzez swoją decyzję ukaraliście osoby które tak nie typowały [na farta] bo co tamci ugrali to ich a reszta już nie ma możliwości ich dogonienia z łatwością z jaką odskoczyli. Wniosek nasuwa się sam - osoby które trafiły te wysokie kursy najbardziej skożystały na waszej decyzji... a chyba nie o to chodziło?
 
borussia 12

borussia

Użytkownik
Słuchajcie kazdy z uczestnikow ktorzy chca byc w tabeli musza typowac w conajmniej 10 kolejkach. Wg mnie Ci którzy są na pierwszych miejsach stracą swoje przewagi i każdy kto będzie dawał dobre typy ich dogoni. Takie jest moje zdanie ale moge sie mylic
jareks89// Myslę tak samo ;)
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Zakładacie że osoby które są na przedzie tabeli kompletnie nie znają się na polskiej lidze a moim zdaniem to błędne założenie. Mogli po prostu zagrać na farta i udało im się a teraz zaczną rozsądnie typować by utrzymać przewagę... nie mówiąc już o tym że jeżeli rzeczywiście o naszej piłce mają raczej mgliste pojęcie to najlepszym rozwiązaniem jest dla nich granie typów innych userów zajmujących wysokie [stosunkowo] pozycje... tak czy siak skorzystali ;)
 
borussia 12

borussia

Użytkownik
mozliwe ze tak. załóżmy ze oni bede grac pewne mecze po kursie 1.80 czyli beda mieli 80 pkt do przodu. a np Ty zagrasz mecz po kursie 2 z kawalkiem i zawsze bedziesz odrabial. Zreszta polska piłka jest nieprzewidywalna i nie raz bedą zdarzac sie cuda ???? Pożyjemy zobaczymy jak bedzie ???? liczy sie dobra zabawa ???? wiadomo kazdemu zalezy na wygranej ???? ale chyba nie do konca o to chodzi. Kazdy chce sie sprawdzic na ile go stac :p pozdroffka :p
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Mnie to tam wisi ta wygrana... i tak jestem na końcu ;) Raczej liczę na rywalizację i lubię polską piłkę. A wypowiedziałem się w tej dyskusji bo już się przyzwyczaiłem że jak jest konkurs/turniej na forum to jest awantura, zmieniają się w trakcie zasady, są podejżenia o oszustwa a niektórzy rzeczywiście oszukują, zapadają nierozsądne decyzje itd.
Tylko mi nie zarzucajcie że krytykuję i jestem niezadowolony, jestem bardzo zadowolony z konkursu i ogólnie jest fajnie ;)
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
przy podliczaniu typów - typ na dokładny wynik (który wytypowałem poprawnie) został mi podliczony na +100. Jeśli dobrze pamiętam miało byc +150. Post #52
nikifor// Poprawione ;)
 
gall 0

gall

Użytkownik
w takim razie to byl moj blad, bo myslalem ze postawilem co innego niz faktycznie postawilem , jednym slowem czeski blad, nie wazne moj blad :]
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Decyzja została podjęta i nie zostanie zmieniona. Każdy ma inne zdanie, jedni chcą wprowadzenia maksymalnych kursów, inni nie. Decyzja ta została podjęta, gdyż rzeczywiście większość osób na farta typowała bardzo wysokie kursy, a nie o to chodzi w tym konkursie.
Hm.. szkoda, że zdecydowaliście się podjąć tą decyzję w trakcie konkursu. Bo przecież jeden użytkownik (pewnie więcej) już to wykorzystało i jednym typem o kursie ponad 20 wspiął się na szczyt tabeli, więc jak to będzie rozliczone? Uznane będzie mu tyle tych punktów?
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Po zapoznaniu się z Waszymi opiniami, postanowiliśmy podwyższyć maksymalny kurs jaki będzie liczony z 5,00 do 8,50.

Także za trafiony mecz możecie otrzymać maksymalnie 750 pkt.
Pozdrawiam
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
jak dla mnie to 500 było lepsze, ale po prostu ograniczenie nie powinno dotyczyć zakładów 1x2. No ale cóż, trzeba będzie się przystosować do nowego:&gt;
 
fokus 0

fokus

Użytkownik
Kmita Zabierzów - Motor Lublin @@ 3.35
tutaj zapomnialem dodac ze typ na motor ale kurs sie zgadza wiec chyba bede mial poprawnie rozliczone?
 
Do góry Bottom