>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

hayto 631

hayto

Użytkownik
Na jakiej podstawie drużyna &#39;&#39;Złoci medaliści&#39;&#39; znajduje się w 2 rundzie konkursu ?
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
Na jakiej podstawie drużyna &#39;&#39;Złoci medaliści&#39;&#39; znajduje się w 2 rundzie konkursu ?
2 drużyny z trzecich miejsc z najlepszym AKO się łapią do drugiej rundy - pewnie o to chodzi.

e: A to sorry, mogłem nie zauważyć - nie zaglądałem w tabelę, tylko tak z głowy przytoczyłem regułkę :razz:
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Na jakiej podstawie drużyna &#39;&#39;Złoci medaliści&#39;&#39; znajduje się w 2 rundzie konkursu ?
dokładnie, są 2 lepsze drużyny od nich, Włodczany mają najlepszy bilans z 3 miejsc, potem team w którym jestem - Hajger Team i jeszcze jedna co miała 6 pkt, ale najgorszy bilans.
e/ przyznam, że trochę dziwne... w końcu zawsze najważniejsza jest ilość pkt, potem AKO. Jak ktoś awansuje z 3 miejsca np. w ME to liczą się pkt, a nie kto ma lepszy bilans bramkowy.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Dodatkowo do 2 fazy przechodzą dwie najlepsze z drużyny z 3 miejsc, które ugrały najwyższe AKO.
Nie ilość pkt a AKO. Taka była zasada. Włodczany i Złoci Medaliści mieli najwyższe AKO więc awansowali dalej.
 
K 40

kris_pl

Użytkownik
William Hill cos kombinuje - najpierw wywalili z zakladki IO 2014 Hokej na lodzie, ale po wpisaniu w Google, mozna to odnalezc, jednak jest tylko pod zakladka Hokej na lodzie. Teraz wywalili w ogole skoki narciarskie, nie ma zadnej oferty na jutrzejszy konkurs, 15 min temu byly jeszcze typy na podium i zloto.
Mam takie pytanie: Czy jezeli obstawie np. ze Stoch bedzie na podium a ponizej kolejny typ, ze Prevc bedzie na podium, to bedzie OK?
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Tylko WilliamHill. Specjalnie na ZIO jest załatwiona szeroka oferta właśnie od nich
Wydawało mi się, że ta &quot;szeroka oferta&quot; będzie przebijać innych bukmacherów albo przynajmniej im dorównywać. Tymczasem konkurs odbywa się na zasadzie: kto pierwszy ten lepszy. Z takich dziedzin jak biathlon czy skoki narciarskie pojawia się tylko po 5 par H2H. Do tego zawodnicy się powtarzają, a przecież w takich zawodach startuje więcej niż 8 osób. A już nie mówię gdy przeciwnik wyprzedzi nas w podawaniu typów.
Czy nie byłoby możliwości aby dodać jeszcze jednego bukmachera i zastosować obowiązek podawania przykładowo dwóch typów z oferty WH, a reszta wedle uznania?
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
William Hill cos kombinuje - najpierw wywalili z zakladki IO 2014 Hokej na lodzie, ale po wpisaniu w Google, mozna to odnalezc, jednak jest tylko pod zakladka Hokej na lodzie. Teraz wywalili w ogole skoki narciarskie, nie ma zadnej oferty na jutrzejszy konkurs, 15 min temu byly jeszcze typy na podium i zloto.
Nic nie kombinuje. Zakładki zniknęły bowiem zarówno w hokeju jak i skokach rozpoczeły się mecze / treningi. Oferta zostanie ponownie wystawiona prawdopodobnie dziś wieczorem po zakończeniu spotkań w hokeju jak i treningach w skokach.

Mam takie pytanie: Czy jezeli obstawie np. ze Stoch bedzie na podium a ponizej kolejny typ, ze Prevc bedzie na podium, to bedzie OK?
Będzie OK
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Wydawało mi się, że ta &quot;szeroka oferta&quot; będzie przebijać innych bukmacherów albo przynajmniej im dorównywać. Tymczasem konkurs odbywa się na zasadzie: kto pierwszy ten lepszy. Z takich dziedzin jak biathlon czy skoki narciarskie pojawia się tylko po 5 par H2H. Do tego zawodnicy się powtarzają, a przecież w takich zawodach startuje więcej niż 8 osób. A już nie mówię gdy przeciwnik wyprzedzi nas w podawaniu typów.
Dostaliśmy informacje z WilliamHill, że oferta będzie szeroka, a jaka jest to chyba każdy widzi. Niestety nie mamy na to wpływu i trzeba z tego wybierać co dają.
Poza tym piszcie do ich supportu z prośbami np wystawienia dodatkowych par. U innych bukmacherów taki zabieg jest często stosowany i zazwyczaj zakłady &quot;dodatkowe&quot; są wystawione. Nie wiem jak jest w WH, ale w sprawie skoków będę na pewno do nich pisał.
Czy nie byłoby możliwości aby dodać jeszcze jednego bukmachera i zastosować obowiązek podawania przykładowo dwóch typów z oferty WH, a reszta wedle uznania?
Niestety WilliamHill zastrzegł sobie prawo, że można korzystać tylko z ich oferty w tym konkursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f441/faza-2-grupa-5-a-103602.html#post4245778
Zaszło lekkie nie porozumienie w podanych przeze mnie typach. Startują 2 siostry Seremenko - chodzi o Vitę. No, ale to raczej nie problem, bo do sprawdzenia kursy u bukmachera i para.
2ga sprawa...WilliamHill podawał datę spotkania Rosja USA na dzisiaj...I tym się kierowałem, a dziś zmienili datę...Prosze o zmianę typu:
5. 14.02.2014 13:30 hokej na lodzie mężczyzn: USA - Rosja --&gt; 2 - 1,90
na
5. 14.02.2014 17:30 skoki narciarskie mężczyzn: K.Stoch --&gt; 1 miejsce - 2,20
AKO zmieni się na: 51,54
Dodam tylko, że przeciwnicy swoje typy podali w czwartek i wszystkie spotkania sie odbyły. Kurs podany przeze mnie nic nie zmieni. Jest praktycznie taki sam. I czy by weszła Rosja jeśli by dzis była czy Stoch to nic to nie zmieni. Kursy podałem z wlodek02 tak, żeby weszły 2 i wtedy juz wygrywamy, wiec ta zmiana nie ma na celu nic kombinowania tylko po prostu WilliamHill wprowadził w błąd podaną datą 14.02...
 
dzordzo 43

dzordzo

Użytkownik
Dawczan, ale skoki są jutro... Data dzisiejsza, bo kursy są do kwalifikacji, potem zostaną zablokowane.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
@ dawczan
1 sprawa - ok, tu nie ma problemu.
2 sprawa - tu jest tylko i wyłącznie Wasza wina i typ będzie rozliczony na ⛔. Już był jeden taki przypadek KLIK i daliśmy minus. Tu będzie tak samo. Zresztą jak byśmy zamienili Ci ten typ to i tak dostałbyś minus. Powód? Zawody w skokach są rozgrywane jutro, nie dzisiaj.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
2 sprawa - tu jest tylko i wyłącznie Wasza wina i typ będzie rozliczony na . Już był jeden taki przypadek KLIK i daliśmy minus. Tu będzie tak samo. Zresztą jak byśmy zamienili Ci ten typ to i tak dostałbyś minus. Powód? Zawody w skokach są rozgrywane jutro, nie dzisiaj.
No nie bardzo to podobny przypadek, bo ja poprosilem o zmianę, a kolega pyta czemu ⛔ więc nie był świadomy problemu, a ja byłem. Nie raz spotkałem się z sytuacja, że typy były zmieniane, więc nie rozumiem tego, ale z racji tego, że podałem kolejny &quot;świetny&quot; typ na jutro to trudno. Niech będzie, że moja wina tyle tylko, że 1wszy raz spotykam się z sytuacją, ze w konkursie nie można zmienić typu.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Składam oficjalny protest. W grupie 5 w pojedynku Milifiarze vs Kulawie bociany. Rywale początkowo nie podali kolejki i z kim rywalizują,a to według regulaminu stawia cały kupon jak przegrany. Potem kolega po 13 edytował swój post bo ma taka możliwość i dodal te informacje. Uczynił to jednak gdy konkurencja już trwała,bo start był o 7. Bawimy się fair. Proszę o reakcje.
 
K 40

kris_pl

Użytkownik
Zrobcie cos z tym, to jest ponizej krytyki. Czesc uzytkownikow sie mylila i kupony byly przegrane, nikt nie poprawial pomimo prosb.
 
Do góry Bottom