>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

W 7

wamosss

Użytkownik
Dobrze czasem są dwie a czasem cztery, ani słowa nie było napisane że nie można podawać więcej niż 2 typy z różnych konkurencji !!
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Jak będzie z zespołami którę raz typują, a raz nie? Ile trzeba razy nie podać typów żeby wszystkie wyniki takiego zespołu były anulowane?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Koniec tematu, było wyjaśnione wielokrotnie. Nie siej fermentu więcej, ponieważ będzie to kartkowane.
Polecam Ci przeczytać post Hajduka ze 30x i przepisać może w końc zrozumiesz treść zagadnienia.
 
W 7

wamosss

Użytkownik
Dobrze, szanowny Panie moderatorze ????
W takim razie jeżeli nie łamę regulaminu, a odbieracie mi ako wg zasady że jednak nie można podawać więcej niż 2 typów z jednej dyscypliny prosiłbym o wyjaśnienie na jakiej zasadzie podczas drugiej kolejki podliczono mi ako 5 ? wg mnie jeśli już liczą się tylko 2 typy z jednej dyscypliny to wiadomo że 2 pierwsze typy więc wychodzi 10 ????
A no chyba że wybieracie które policzyć a które nie wg własnego widzi mi się to przepraszam, ale chyba dla każdego jest jasne że jeśli podał np 4 typy z jednej dyscypliny to liczą się tylko 2 pierwsze - proszę więc o poprawienie błędu. ????
Ps. Prosze mnie nie karać już ostrzeżeniem bo tego po prostu nie zniosę : ))))
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Nie obchodzi mnie czy to zniesiesz czy nie. Poczytaj sobie regulamin, sprawdź słowa, których nie rozumiesz w słownikach. Zobacz co oznacza łamana w piśmie to może zrozumiesz - dla mnie koniec tematu.
Grupa G, kolejki 1-3 podliczone. W razie błędów pisać. Później podliczę H (tak do 23) oraz częściowo bądź całościowo 4 kolejką w obu grupach.
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Wg mnie, jeżeli ktoś podaje błędne typy (po kilka z danej KONKURENCJI) powinien być automatycznie kupon nieważny. Po prostu regulamin jest niedopracowny i trzeba to przyznać
 
tomal2 3

tomal2

Użytkownik
Protest zdecydowany. My wygraliśmy 1 kolejkę a wy robicie se robicie jaja o terminy. Wszystkie wydarzenia były obstawione prawidłowo. Nawet spotkałem się z typami, że wszystkie mecze odbywają się w danym dniu i IM zaliczacie a nam nie. Chrzanić taki konkurs ???? (. Modki muszą wygrać co ????
 
tomal2 3

tomal2

Użytkownik
Protest zdecydowany. My wygraliśmy 1 kolejkę a wy robicie se robicie jaja o terminy. Wszystkie wydarzenia były obstawione prawidłowo. Nawet spotkałem się z typami, że wszystkie mecze odbywają się w danym dniu i IM zaliczacie a nam nie. Chrzanić taki konkurs ???? (. Modki muszą wygrać co ????
1 kolejka - 28.07
Will will donate us vs Big Squad

Typy Big Squad
1.
Dyscyplina: Tenis M
Zdarzenie: David Nalbandian (ARG) - Janko Tipsarevic (SRB)
Typ: 2
Kurs: 1.44

2.
Dyscyplina: Siatkówka K
Zdarzenie: Chiny - Serbia
Typ: 1
Kurs: 1.61

3.
Dyscyplina: Kolarstwo szosowe M
Zdarzenie: Wygra
Typ: Mark Cavendish (GBR)
Kurs: 1,83

4.
Dyscyplina: Strzelectwo - pistolet pneumatyczny
Zdarzenie: Wygra
Typ: Jongoh Jin (KOR)
Kurs: 3.25

5.
Dyscyplina: Pływanie - 400m stylem zmiennym M
Zdarzenie: Wygra
Typ: Michael Phelps (USA)
Kurs: 2.1


AKO: 29.20
Buk: WH

Trafione : 0.00 regulamin
Ciekawe kiedy to wykasujecie ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Buk się zgadza, bo w skrócie wszędzie podają wh na zagranicznych forach, tutaj z resztą też.
Ja grupę H podliczę jutro, dzisiaj mi coś ważnego wypadło.
Jutro również wyjaśnimy sprawę typowania ekipy Tomala7
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Ciekawe kiedy to wykasujecie
Nigdy, niech wisi jako przykład niewiedzy... tu akurat regulamin przewiduje czarno na białym z podkreśleniem - nie ma daty - nie ma typów.
Jutro również wyjaśnimy sprawę typowania ekipy Tomala7
nie ma co wyjaśniać -
16. Co musi znajdować się na kuponie drużyny: - - data, godzina rozpoczęcia spotkania/zdarzenia (każdego),
Jeżeli przy typie nie ma (...) dokładnej daty typ jest rozliczny jako przegrany.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Poprawione @timon
Nie wiem, w plywaniu jest czasami 7 konkurencji i wlasnie dlatego jest tam w regulaminie czasami sa 2 konkurencje, wtedy jest ok. I dlatego liczba 2 a nie np. 7, bo tak jak mowie to konkurs ogolny a nie tenisow, raz jeszcze
 
Do góry Bottom