>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

W 7

wamosss

Użytkownik
Dobrze czasem są dwie a czasem cztery, ani słowa nie było napisane że nie można podawać więcej niż 2 typy z różnych konkurencji !!
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Jak będzie z zespołami którę raz typują, a raz nie? Ile trzeba razy nie podać typów żeby wszystkie wyniki takiego zespołu były anulowane?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Koniec tematu, było wyjaśnione wielokrotnie. Nie siej fermentu więcej, ponieważ będzie to kartkowane.
Polecam Ci przeczytać post Hajduka ze 30x i przepisać może w końc zrozumiesz treść zagadnienia.
 
W 7

wamosss

Użytkownik
Dobrze, szanowny Panie moderatorze ????
W takim razie jeżeli nie łamę regulaminu, a odbieracie mi ako wg zasady że jednak nie można podawać więcej niż 2 typów z jednej dyscypliny prosiłbym o wyjaśnienie na jakiej zasadzie podczas drugiej kolejki podliczono mi ako 5 ? wg mnie jeśli już liczą się tylko 2 typy z jednej dyscypliny to wiadomo że 2 pierwsze typy więc wychodzi 10 ????
A no chyba że wybieracie które policzyć a które nie wg własnego widzi mi się to przepraszam, ale chyba dla każdego jest jasne że jeśli podał np 4 typy z jednej dyscypliny to liczą się tylko 2 pierwsze - proszę więc o poprawienie błędu. ????
Ps. Prosze mnie nie karać już ostrzeżeniem bo tego po prostu nie zniosę : ))))
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Nie obchodzi mnie czy to zniesiesz czy nie. Poczytaj sobie regulamin, sprawdź słowa, których nie rozumiesz w słownikach. Zobacz co oznacza łamana w piśmie to może zrozumiesz - dla mnie koniec tematu.
Grupa G, kolejki 1-3 podliczone. W razie błędów pisać. Później podliczę H (tak do 23) oraz częściowo bądź całościowo 4 kolejką w obu grupach.
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Wg mnie, jeżeli ktoś podaje błędne typy (po kilka z danej KONKURENCJI) powinien być automatycznie kupon nieważny. Po prostu regulamin jest niedopracowny i trzeba to przyznać
 
tomal2 3

tomal2

Użytkownik
Protest zdecydowany. My wygraliśmy 1 kolejkę a wy robicie se robicie jaja o terminy. Wszystkie wydarzenia były obstawione prawidłowo. Nawet spotkałem się z typami, że wszystkie mecze odbywają się w danym dniu i IM zaliczacie a nam nie. Chrzanić taki konkurs ???? (. Modki muszą wygrać co ????
 
tomal2 3

tomal2

Użytkownik
Protest zdecydowany. My wygraliśmy 1 kolejkę a wy robicie se robicie jaja o terminy. Wszystkie wydarzenia były obstawione prawidłowo. Nawet spotkałem się z typami, że wszystkie mecze odbywają się w danym dniu i IM zaliczacie a nam nie. Chrzanić taki konkurs ???? (. Modki muszą wygrać co ????
1 kolejka - 28.07
Will will donate us vs Big Squad

Typy Big Squad
1.
Dyscyplina: Tenis M
Zdarzenie: David Nalbandian (ARG) - Janko Tipsarevic (SRB)
Typ: 2
Kurs: 1.44

2.
Dyscyplina: Siatkówka K
Zdarzenie: Chiny - Serbia
Typ: 1
Kurs: 1.61

3.
Dyscyplina: Kolarstwo szosowe M
Zdarzenie: Wygra
Typ: Mark Cavendish (GBR)
Kurs: 1,83

4.
Dyscyplina: Strzelectwo - pistolet pneumatyczny
Zdarzenie: Wygra
Typ: Jongoh Jin (KOR)
Kurs: 3.25

5.
Dyscyplina: Pływanie - 400m stylem zmiennym M
Zdarzenie: Wygra
Typ: Michael Phelps (USA)
Kurs: 2.1


AKO: 29.20
Buk: WH

Trafione : 0.00 regulamin
Ciekawe kiedy to wykasujecie ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Buk się zgadza, bo w skrócie wszędzie podają wh na zagranicznych forach, tutaj z resztą też.
Ja grupę H podliczę jutro, dzisiaj mi coś ważnego wypadło.
Jutro również wyjaśnimy sprawę typowania ekipy Tomala7
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Ciekawe kiedy to wykasujecie
Nigdy, niech wisi jako przykład niewiedzy... tu akurat regulamin przewiduje czarno na białym z podkreśleniem - nie ma daty - nie ma typów.
Jutro również wyjaśnimy sprawę typowania ekipy Tomala7
nie ma co wyjaśniać -
16. Co musi znajdować się na kuponie drużyny: - - data, godzina rozpoczęcia spotkania/zdarzenia (każdego),
Jeżeli przy typie nie ma (...) dokładnej daty typ jest rozliczny jako przegrany.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Poprawione @timon
Nie wiem, w plywaniu jest czasami 7 konkurencji i wlasnie dlatego jest tam w regulaminie czasami sa 2 konkurencje, wtedy jest ok. I dlatego liczba 2 a nie np. 7, bo tak jak mowie to konkurs ogolny a nie tenisow, raz jeszcze
 
Do góry Bottom