>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

krecik1988 246

krecik1988

Użytkownik
można edytować typy, jak się mecze jeszcze nie zaczeły, bo u nas nastąpiła mała pomyłka i podaliśmy 2 typy z tej samej dyscypliny
 
P 195

porugalia

Użytkownik
witam w grupie h zapomnaiłem dopisac ako :31.38 jesli jest to mozliwe prosze o dopisanie moderatorów. Przepraszam za gapiostwo
 
michal-bajor 379

michal-bajor

Użytkownik
12. W każdym dniu rozgrywek drużyna podaje jeden kupon, na który składa się pięć typów, przynajmniej jeden musi dotyczyć sportów indywidualnych. Z uwagi na mnogość zdarzeń na IO, na danym kuponie może być tylko jeden typ z danej dyscypliny/konkurencji (czasem są 2 konkurencje z danej dyscypliny jednego dnia, wtedy jest ok).

Pytanie co do tego punktu regulaminu...
Czyli jeśli jest więcej niż jedna konkurencja z danej dyscypliny to mogę je podać?
Przykład na upartego....

Kupon:
Tenis Singiel Męzczyzn
Tenis Singiel Kobiet
Tenis Debel Męzczyzn
Tenis Debel Kobiet
Tenis Mikst

Czy źle zrozumiełem ten punkt regilaminu?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Tenis Singiel Męzczyzn Tenis Singiel Kobiet Tenis Debel Męzczyzn Tenis Debel Kobiet Tenis
tenis to tenis, więc 1.typ będzie liczony, kolejne po kursie 1.00 odpowiadając przy okazji na pytanie muciosa88...
E; obecnie ustalamy, czy dyscyplina = konkurencja, a o wynikach burzy mózgów zostaniecie poinformowani;)
Kupony będą podliczane po jeden kolejce czy po wszystkich ?
będą podliczane w miarę możliwości na bieżąco, ale mamy weekend, więc wiadomo...????
Grupy A-C są pod moimi skrzydłami, więc poprawki/literówki/błędy kierować do mnie, ale obowiązkowo z linkami do postów;)
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
&quot;czasem są 2 konkurencje z danej dyscypliny jednego dnia, wtedy jest ok&quot; - rzekła wyrocznia, dlatego akceptujemy tylko 2 typy na jedna dyscyplinę...

Typujemy więc na powyższym przykładzie np. 1 mecz tenisa mężczyzn i 1 kobiet itd, a każdy następny będzie liczony jako 1.00...
Mam nadzieję, że jest to jasne...
Tak samo w przypadku ping ponga, żagli, kajaków i hgw czego tam jeszcze...
 
Do góry Bottom