>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Info Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

typerskoki 414,9K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Jak sama nazwa wskazuje - pytania, propozycje i niezgodności
Jeżeli czegoś nie wiesz to przeczytaj REGULAMIN, jak to nie pomoże - pisz tutaj.

Tutaj można zgłaszać wyjątkowe edycje postów do momentu rozpoczęcia treningów/serii próbnej/kwalifikacji/konkursu. Później prośby nie będą uwzględniane.

Proszę o nie nadużywanie próśb o edycje. Jeśli dodajesz typ, poświęć minutę na przemyślenie go, zamiast potem tracić więcej czasu mojego i Twojego na prośby o edycje.
Rozumiemy sytuacje wyjątkowe, pośpiech, zapomnienie dodania analizy itp. I po jest ten dział. Nie pod masówkę regularnych edycji typów i doklejania analiz.


Dziękuje za zrozumienie :)

1671482189162.png
 
djkruko 77,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Już błąd w długoterminowych, nie doczytałem punktu drugiego dokładnie i nie wpisałem zwycięzcy czyli Naszego Kubackiego. Prośba o dopisanie
 
M 15K

mijon

Użytkownik
Czy podawanie typów i kursów musi być z noblebet ? Bo nie widze kwalifikacji w ofercie chyba że coś przeoczyłem. I drugie pytanie czy przy akceptacji podając nick podajemy z noblebet czy taki jaki tutaj na forum ?
 
typerskoki 414,9K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Czy podawanie typów i kursów musi być z noblebet ? Bo nie widze kwalifikacji w ofercie chyba że coś przeoczyłem. I drugie pytanie czy przy akceptacji podając nick podajemy z noblebet czy taki jaki tutaj na forum ?
Nick z forum. Do Noblebet przy ogłoszeniu wyników jak będzie taka potrzeba. Party wyąłcznie z oferty Noblebet. Jest oferta tutaj:
 
djkruko 77,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Ale ta oferta jest bardzo uboga. Nawet nie ma 20 par, a dużo się powtarzają zawodnicy. A stawianie na top3 czy top6 to jak wróżenie z fusów tzn. któremu się będzie bardziej chciało albo który dostanie więcej punktów za wiatr.
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Czy mozna ta analize podpiac do postu konkursowego?

Tyle tych uwarunkowan, ze latwo cos pominac, a z teg oco zrozumialem to nie wolno majstrowac mi przy podaniu typow i moze to robic jedynie wspomniany opiekun konkursu.
 
typerskoki 414,9K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Czy mozna ta analize podpiac do postu konkursowego?

Tyle tych uwarunkowan, ze latwo cos pominac, a z teg oco zrozumialem to nie wolno majstrowac mi przy podaniu typow i moze to robic jedynie wspomniany opiekun konkursu.
Zgadza się, podpięte.
 
djkruko 77,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Nie chcę nikomu zarzucać że oszukuję ale są tacy co mają pary w konkursie a takowych na noblbet nie ma
 
typerskoki 414,9K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
No właśnie też nie mogę niektórych par znaleźć na Noblebet, to w końcu kursy tylko od nich, czy można także z innych buków?
Wszystkie typy muszą być z oferty bukmachera Noblebet. Za typ, którego nie ma w ofercie Noblebet kara -100pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +822
typerskoki 414,9K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Wczorajsze kwale podliczone. Jak są jakieś błędy lub wyłapaliście, że ktoś podał coś z poza oferty lub nieprawidłowy kurs to też można pisać tutaj.
 
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik

Proszę o podpięcie analizy:


pod typy:


Z góry dzięki.
 
djkruko 77,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Tak głupio donosić na publicznym. Pisać się do ciebie nie da. Ja wiem kto podał takie typy na dzisiaj np.
Post automatycznie złączony:

Może łatwiej by było wrzucić niby kupon i taki post dodawać
 
T 209,7K

typerbukmacher

Mistrz Typer IHF 2023 World Men's Championship
Prosiłbym o dodanie do posta konkursowego odpowiedzi do pytań bonusowych, o których zapomniałem:
1. Czy w którejkolwiek parze KO zmierzą się ze sobą skoczkowie będący aktualnie w czołowej TOP10 klasyfikacji Pucharu Świata (np. para Kraft - Geiger)? NIE
2. Czy najdłuższy skok 1 serii konkursowej będzie dłuższy bądź równy niż najdłuższy skok kwalifikacji (np. Granerud skacze najdalej w kwalach 141m, a w 1 serii konkursu najdalej ląduje Kubacki 142)? TAK
 
Do góry Bottom