>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Zly pomysl z tymi screenami. Moze po prostu niech jedna osob wrzuc tego sceena, gdzie jest h2h, bo ajk sie otwier temat to niektore screeny maja 3 metry na 2 metry.
Temat jest teraz calkowicie nieczytelny.
Zeby dorosli ludzie nie umieli podac zwyklej pary, a jak jeszcze ktos sie upier ze para byla, jednk jej nie bylo to nic tylko moralnosci pogratulowac.

Musze teraz dodac go tutaj screea, bo aktualizacje przeczytałem pozniej
 

Załączniki

O 322,2K

ogon_w44

Typer
Zly pomysl z tymi screenami. Moze po prostu niech jedna osob wrzuc tego sceena, gdzie jest h2h, bo ajk sie otwier temat to niektore screeny maja 3 metry na 2 metry.
Temat jest teraz calkowicie nieczytelny.
Zeby dorosli ludzie nie umieli podac zwyklej pary, a jak jeszcze ktos sie upier ze para byla, jednk jej nie bylo to nic tylko moralnosci pogratulowac.

Musze teraz dodac go tutaj screea, bo aktualizacje przeczytałem pozniej
Jak bijesz do mnie i do moich dużych screenów 3 metry na 2 metry to następnym razem dodam mniejsze żaden problem.
Nie może wrzucać screena jedna osoba, bo czasem coś dodają do oferty, a czasem coś z niej wycofują więc jedna osoba miałaby cały czas pilnować co jest dodawane na noblebet a co zdejmowane ?

Moralność to tu nie ma nic do tego .Tak jak i drugi kolega podobnie przeglądałem kursy u kilku buków i po prostu coś mi się pomieszało że to było w noblebet. Widząc jeszcze drugi post w konkursie taki sam ( na tą samą parę ) tym bardziej byłem przekonany o tym, że ta para była . Mój błąd, moja pomyłka będę uważał bardziej pisząc posty do konkursu.
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Do tego, kto wrzucił screen mniejszy czy wiekszy uwagi nie przywiazywalem i to bylo jedynie stwierdzenie faktu.

Jezeli chodzi o druga kwestie. Zasadnicza roznica jest, gdy ktos napisze, ze nie jest pewny i moglo zdarzenie pochodzic od innego bukmachera (zibi), a gdy ktos ordynarnie twierdzi, ze dane zdarzenie u bukamchera bylo. Ale Ty pewnei tej roznicy nei widzisz, bo po co.
 
djkruko 77,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
To jednak wrzucamy screeny, boję się że ten pomysł wyszedł odemnie. Ja zrobiłem screen moich zdarzeń ale nie wrzuciłem. Sorry za zamieszanie. I właśnie z tego powodu mam inną myśl. Może każdy powinien robić screen ale nie wrzucać go do tematu konkursowego tylko ewentualnie wtedy gdy ktoś zakwestionuje dany typ. I wrzucić wtedy tutaj. ???
Na wszelki wypadek prośba o dołączenie screenu do mojego posta z Innsbruck.
Screenshot_20230102-213714.png
 
typerskoki 414,9K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Powiem tak, dla pewności lepiej zrobić screen i wrzucić zgodnie z nowym zapisem regulaminu.

Jeśli ktoś nie zrobi, ale nie będzie wątpliwości że taka para była (będę kojarzył, albo będzie widać na screenach poprzedników) to też to uznam.

Jeśli będą wątpliwości co do pary/kursu to takiego typu nie uznam i w interesie głównego zainteresowanego jest mi taki screen dostarczyć, żebym wprowadził korektę podliczenia na korzyść zainteresowanego.
 
typerskoki 414,9K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Kwale za Innsbruck policzone. W dziale tabela wrzucam tymczasową tabele stan na po dzisiejszych kwalach.

Ponadto, Pojawiły sie w temacie Innsbruck pytania bonusowe na jutrzejszy konkurs
 
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
Do postu:
IMG_20230104_104137.jpg IMG_20230104_104107.jpg IMG_20230104_104047.jpg
Screen kursów i par.
 
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Proszę o dodanie
do posta
 
typerskoki 414,9K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Tabela po Innsbrucku gotowa. Tym samym podliczenia uwzględnione w tabeli. Od razu przepisywałem do excela więc nie dawałem plusików w temacie
 
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Proszę przeprawić mi w 3 typie, bo słownik mi zamiast Hoerl napisał Hotel...

Link do posta :
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
WAŻNE!!!

Przed chwilą dostałem informację, że z przyczyn niezależnych od nas nagrody w konkursie zostaną wypłacone na LVBET zamiast Noblebet. Na chwilę obecną, zeby laureaci mogli otrzymać nagrody musi się to odbyć na LVBET. Za niedogodności sponsor konkursu przeprasza i obiecuje, że w najbliższym czasie w ramach rekompensaty zorganizujemy wspólnie jakiś fajny konkurs pod szyldem LVBET.
 
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
Tutaj nie dałem numeracji typów, że są to 1 i 2. Jeśli to konieczne poproszę o dopisanie. Przy kolejnym poście wpisałem już, że jest to 3 typ na tę skocznię.
 
typerskoki 414,9K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Bischo i długoterminiwe zliczone. Tabela zaktualizowana. Proszę sprawdzić czy wszystko OK. Też jeszcze będę sprawdzał regulaminowe sprawy czy każdy wszystko zrobił OK, więc tabela jest nieoficjalna. Do 10.01.2023 do godziny 10:00 czekam na uwagi. Końcowa(OFICJALNA) tabela i rozpiska nagród pojawi się do 11.01.2023 do godziny 12:00.

Dzięki za zabawę :)

PS. Całkiem ciekawy turniej. Do dyskusji po TCS również zapraszam do tematu TCS w dziale Skoki Narciarskie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +967
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Czy za ten konkurs sa jakies nagrody w koncu, czy nie, bo juz sie pogubilem, a patrze ze tu nawet za 10 miejsce jakas symboliczna nagroda jest ?
 
Do góry Bottom