>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 28 grudnia 2019 13:43 przez exeter88czy wg pkt 23 Regulaminu- ktoś kto dopiero zaczyna aktywność na forum od tego konkursu nie dostanie nagród?
Trzeba udziela się na forum, nagrody są dość spore dlatego pierwszeństwo mają aktywni użytkownicy, ale nowych oczywiście nie skreślamy. Na pewno, jeżeli cała aktywność to będą tylko posty konkursowe to taka osoba nie otrzyma nagrody, nie ma też sztywnego wymogu, że trzeba napisać xx postów, żeby zostało to wliczone, wpływa na to wiele składników, ilość wpisów, merytoryka postów, na pewno nie zaliczymy ogólnego spamowania, jak ktoś nabije bezsensownych, jednozdaniowych postów, żeby tylko mieć "cyfrę" to nic mu to nie da, najważniejsza jest treść. Różne są sytuacje, więc każdy przypadek może być rozpatrywany indywidualnie, Ci którzy piszą regularnie w działach tematycznych na pewno nie muszą się o nic martwić, jeżeli ktoś tylko założył konto, żeby wziąć udział i po konkursie zniknąć nie ma co liczyć na nagrodę.
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik
cytat z dnia 28 grudnia 2019 21:53 przez typerskokiDzisiejsze kwale podliczone. Prośba o sprawdzenie czy nie ma pomyłek.
Mam minus za typ Kobayashi R. - Stoch K. 1 a przecież  Kobayashi wygrał z Kamilem. Proszę o poprawienie pomyłki.

Poprawiłem. Dzięki za zwrócenie uwagi ;)  - typerskoki
 
typerskoki 415,1K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Typy za Oberstdorf podliczone. Jeśli jakieś pomyłki proszę dać znać. Tabela wkrótce..powinna pojawić się do kilku dni. Przy podliczeniu do tabeli wyniki będą weryfikowane ponownie, aby ostatecznie sprawdzić czy wszystko zgodnie z regulaminem.
 
P 124

pucek70

Użytkownik
typerskoki  rozumiem ze regulamin to regulamin ale czemu akurat 10 godzin  , rozumiem jakby analiza została dodana w czasie trwania  trenningu itp ale  moja analiza i typ został dodany  co  najmniej 5 h przez seria próbna  nawet bukmarzerzy udostepnaja  obstawianie danego typu do tego czasu , tak samo jak mozna dodac  typ na dzisejsze kwalifikacje i to 10 h  wczesniej jak jeszcze nie ma oferty  u bukmachera ?  no i minus 300 to tez  jakas paranoja  przez która  udział w konkursie  i  aktywnosc  na stronie robi sie bez sensu  
 
P 124

pucek70

Użytkownik
typerskoki     nie warto poruszyc ta sprawe z wyzej stopniem na forum i spróbowac cos zmienic   bo jak widzisz  jest duzo takich przypadków jak mój  i kolegi powyzej   , w moim przypadku rzeczywiscie  nie doczytałem regulaminu ale patrzyłem  na oferte bukmachera  czy jest jeszcze aktywna  
 
typerskoki 415,1K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
cytat z dnia 30 grudnia 2019 10:42 przez pucek70typerskoki  rozumiem ze regulamin to regulamin ale czemu akurat 10 godzin  , rozumiem jakby analiza została dodana w czasie trwania  trenningu itp ale  moja analiza i typ został dodany  co  najmniej 5 h przez seria próbna  nawet bukmarzerzy udostepnaja  obstawianie danego typu do tego czasu , tak samo jak mozna dodac  typ na dzisejsze kwalifikacje i to 10 h  wczesniej jak jeszcze nie ma oferty  u bukmachera ?  no i minus 300 to tez  jakas paranoja  przez która  udział w konkursie  i  aktywnosc  na stronie robi sie bez sensu  
Panowie, apeluje o spokój. Regulamin to regulamin. Po to jest by grać zgodnie z nim, jaki by on nie był. Zgłaszając się do konkursu warunkiem była akceptacja regulaminu i skoro go zaakceptowaliście to zgodnie z tym co jest w nim - nie powinniście mieć żadnych uwag do kary jaką dostaliście. 

Zgadzam się, że pod tym punktem jest to nie co restrykcyjne i zostanie ten punkt przemyślany w kolejnej edycji. Jednak w czasie gry nie zmieniamy reguł, gdyż to by było nie fair w stosunku do tych co go wnikliwie przestudiowali i się do niego stosują. 

Po za tym gdyby była możliwa edycja, było by to nadużywane i ciężkie do ogarnięcia przy takim tempie rozgrywek (prawie codziennie skoki) i dużej liczbie użytkowników. Jak ktoś potrzebuje edycji pisze prośbę o to w tym temacie i ja zmieniam posta jeżeli uznam, że taka edycja jest regulaminowa (czy np. ktoś nie podwyższa kursów bo bukmacher podwyższył).

Zaznaczam, że mam w tej kwestii pełne poparcie i przyzwolenie do takiej interpretacji zarówno od adminów jak i użytkowników "wyżej stopniem" i stażem.

Zatem dyskusje uważam za zamkniętą i apeluje po raz enty o stosowania się do regulaminu.
 
typerskoki 415,1K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Apeluje też o Pisanie postów według wzoru jak w regulaminie lub według tego jak piszę na przykład ja. Czyli Post nr, i typy numerowane. Proszę również o pisanie merytorycznych analiz, a nie 2 linijki w stylu wydaje mi się, że ten i ten będzie mocny bo wygrał 4 tygodnie z tym i tym o pół metra. Na razie też przymykam oko, ale jak będzie permanentne pisanie analiz tylko by nabić punktów do konkursu to nie będą one punktowane. Stawiamy na jakość nie ilość. Nie masz pomysłu co napisać - nie pisz na siłę.
 
Do góry Bottom