>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
maer 199,2K

maer

Typer A-League
sumada90 do której godziny wisiała oferta na kwalifikacje w Ga-Pa bo widzę że podawaliście typy po 11 rano a ja teraz wchodzę żeby podać swoje typy ponad godzinę przed kwalifikacjami i oferty brak?
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
sumada90 do której godziny wisiała oferta na kwalifikacje w Ga-Pa bo widzę że podawaliście typy po 11 rano a ja teraz wchodzę żeby podać swoje typy ponad godzinę przed kwalifikacjami i oferty brak?
Oferta jest do czasu rozpoczęcia treningów.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Podliczony drugi konkurs. Gdyby były błędy proszę pisać. Jest też tabela po dwóch konkursach.
Jeszcze raz proszę by prawidłowo opisywać to co się stawia. Serię KO też trzeba opisywać.
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Proste, że jeżeli zaczyna się trening, oferta fortuny zostaje zdjęta. Po treningu pojawia się nowa, uzależniona od wyników właśnie owego treningu, lub treningów. Tylko tyle, że jest to już oferta live.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Proste, że jeżeli zaczyna się trening, oferta fortuny zostaje zdjęta. Po treningu pojawia się nowa, uzależniona od wyników właśnie owego treningu, lub treningów. Tylko tyle, że jest to już oferta live.
Prowadzę rozmowy w tej kwestii. Możliwe że będą korekty.
Oferta live rozpoczyna się w chwili rozpoczęcia zawodów.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Dostałem informację, że w konkursie w GAPA oferty nie było tylko na czas serii próbnej. Później przed konkursem wróciła. Oferta live pojawiła się wraz z rozpoczęciem konkursu.
 
Do góry Bottom