>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
https://forum.bukmacherskie.com/f558/liga-8-a-138000-2.html#post6127161
Proszę o dopisanie bukmachera, oczywiście sportingbet

s90/ Niestety. Nie ma edycji postów.
Przecież to jest mikroskopijna, nawet nie kosmetyczna zmiana. A wiele postów jest i było edytowanych. Poważnie? Wszystko się z kursami pokrywa według buka, a brakuje tylko &quot;pieczatki&quot;...
E/ Cóż, to tak jakby zabijanie &quot;sportowej&quot; rywalizacji jeśli będzie to na zero. Jestem świadom błędu i jeśli da radę jakos temu zaradzic byłoby super. Myślałem, że -3 na start wystarczy, a z pośpiechu dochodzą nowe niespodzianki. Podtrzymuję prośbę.

s90/ Posty w weekend były edytowane dając się przyzwyczaić do formuły konkursu. Pisałem o tym, że od kolejki 4. nie będzie popraw. Brak buka to duże przewinienie, ponieważ wpisanie go jest obowiązkowe.
 
K 100

kksmisiek

Użytkownik
dokladnie wszystkie typy byly z wczoraj bo myslalem ze 4kolejka jest wczoraj nei sprawdzile mterminarzu oczywiscie moj blad...wiec jaki wyrok ?:?
moge tylko obiecac ze to ostatni raz
s90/ Niestety AKO:0 jednak pamiętaj, że konkurs ma dwie fazy i warto walczyć do końca.
widze ze moj przeciwnik z 5 kolejki kowal 1980 zrobil dokladnie ten sam blad co ja i podal najpierw typy 4 kolejki 26 a teraz 5 kolejke :) takze jakos sobie odbije :)
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Proszę o zmianę w piątym typie z dzisiaj z fundacja na dundalk (słownik przestawil.Przepraszam ze bez linku ale pisze z tel.
s90/ zrobione
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
GR 2 Hajduk juz chyba powinien byc zdyskwalifikowany ? wiem ze musze typy oddac bo inaczej obustronny walkower bedzie ;)
P/Parę postów wyżej pisał, iż wycofuje się z rywalizacji
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Proszę o zmianę w piątym typie z dzisiaj z fundacja na dundalk (słownik przestawil.Przepraszam ze bez linku ale pisze z tel.
s90/ zrobione
Bądźmy konsekwentni w swoich działaniach. Czekałem na odpowiedź taka, jaką ja otrzymałem. Dziś widzę, że to nie problem edytować post. Kilka postów wyżej prosiłem o dopisanie bukmachera w tym poście
https://forum.bukmacherskie.com/f558/liga-8-a-138000-2.html#post6127161
Dodam, że momentalnie zgłosiłem sprawę, bo tylko po dodaniu wiadomości zobaczylem blad. 3 minuty... Nie wiem czy wyswietliloby, że edytowalem wiadomość, więc postanowiłem udać się do bezpieczniejszego zakątka i prosić o małą pomoc. O którą zresztą ponownie wnoszę. Proszę o dopisanie bukmachera w poście podanym w linku. Również pisze z telefonu i tu nie jest tak przejrzyście, co było przyczyną błędu.
Pozdrawiam.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Bądźmy konsekwentni w swoich działaniach. Czekałem na odpowiedź taka, jaką ja otrzymałem. Dziś widzę, że to nie problem edytować post. Kilka postów wyżej prosiłem o dopisanie bukmachera w tym poście
https://forum.bukmacherskie.com/f558/liga-8-a-138000-2.html#post6127161
Dodam, że momentalnie zgłosiłem sprawę, bo tylko po dodaniu wiadomości zobaczylem blad. 3 minuty... Nie wiem czy wyswietliloby, że edytowalem wiadomość, więc postanowiłem udać się do bezpieczniejszego zakątka i prosić o małą pomoc. O którą zresztą ponownie wnoszę. Proszę o dopisanie bukmachera w poście podanym w linku. Również pisze z telefonu i tu nie jest tak przejrzyście, co było przyczyną błędu.
Pozdrawiam.
Błąd który poprawiłem dotyczył złej nazwy klubu spowodowany słownikiem w telefonie (jak napisał Valverde). W Twoim przypadku brakowało sponsora konkursu co jest obowiązkowe w każdym poście z typami. Zaznaczałem, że od 4. kolejki będą poprawiane tylko kosmetyczne błędy. Brak sponsora, kolejki czy pary są obowiązkowe i nie będą poprawiane.
Przed zatwierdzeniem typów warto korzystać z funkcji &quot;Podgląd wiadomości&quot;, bo później dochodzi do takich sytuacji.
Niestety, błąd nie zostanie poprawiony.
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Tabela po 5 kolejkach w 7 lidze dodana. Pamiętajcie, że przy równej liczbie punktów liczy się trafione AKO, a nie bezpośredni pojedynek.
Pozdrawiam
 
bufu 105

bufu

Użytkownik
Ja rozumiem, że są inne sprawy niż podliczenie 3 Ligii ale ktoś się tego podjął to powinien się z tego wywiązać.
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
Pytanie odnosnie;
3. Gracz w celu otrzymania nagrody musi złożyć minimum jeden depozyt w trakcie 1 rundy konkursu oraz zagrać minimum jeden zakład.

Wplacalem wczesniej juz na konto sponsora, i mam troche srodkow , czy jak dopłace minimalny depozyt to bedzie mi sie ta wplata liczyla i czy za te kwote musze postawic zaklad [10zl] bo taka minimalna kwota jest depozytu w jedenj z opcji wpłat], czy wystarczy ze zagram zakład za minimalna stawke u sponsora czyli 2 zl?. Czy muszę wpierw wypłacic wszyskie srodki z konta a potem dopiero uzupełnic wplate minimalnego depozytu ?.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Ja rozumiem, że są inne sprawy niż podliczenie 3 Ligii ale ktoś się tego podjął to powinien się z tego wywiązać.
Jeśli do jutra nie porozlicza typów, to się tym zajmę ????
Pytanie odnosnie; 3. Gracz w celu otrzymania nagrody musi złożyć minimum jeden depozyt w trakcie 1 rundy konkursu oraz zagrać minimum jeden zakład. Wplacalem wczesniej juz na konto sponsora, i mam troche srodkow , czy jak dopłace minimalny depozyt to bedzie mi sie ta wplata liczyla i czy za te kwote musze postawic zaklad [10zl] bo taka minimalna kwota jest depozytu w jedenj z opcji wpłat], czy wystarczy ze zagram zakład za minimalna stawke u sponsora czyli 2 zl?. Czy muszę wpierw wypłacic wszyskie srodki z konta a potem dopiero uzupełnic wplate minimalnego depozytu ?.
Wystarczy, że zrobisz minimalny depozyt w czasie trwania pierwszej rundy i zagrasz za minimalną stawkę jakiś kupon ????
 
Do góry Bottom