>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Proszę o zmianę meczu z racji, że mecz nie odbywa się w dniu dzisiejszym
4. Jong PSV v Fortuna Sittard 1,75
na
4. Troyes v Tours over 2.5 2,00

s90/ Zrobione
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
W swoim poście dałem typ na Granade, a mecz jest jutro... gafa. Czy mogę podać typ zastępczy, czy po prostu liczone będzie tylko 4 podane spośród 5 typów? Wtedy ako ogólne wynosi mniej niż napisałem.
Gdyby była możliwość zamiany meczu alaves z Granada na mecz
Boca Juniors - Quilmes 1 @1.36 i ako ogólne wynosiloby 24 to proszę o dodanie. Jeśli zostanie ta prośba zignorowana to przynajmniej chcialnym uzyskać odpowiedź na pierwsze pytanie. Pozdrawiam.
S90/Normalnie będzie to traktowane jako typ przegrany ale jako że jest początek konkursu to poprawię. Tylko kolejnym razem podawaj link do typów.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Liga 2 podliczona + tabela po 3. kolejkach.
Proszę Was byście od następnej kolejki uważali co stawiacie ponieważ opiekunowie grup będą poprawiać tylko kosmetyczne zmiany. Zwracajcie uwagę na to kiedy można podawać typy na następną kolejkę (dopiero po zakończeniu bieżącej). W przypadku wyjazdu lub innych spraw można je zawsze podesłać do opiekuna który w waszym imieniu wrzuci typy w odpowiednim czasie.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Miałem wyjazd weekendowy i przysnąłem z oddaniem typów, nie oddaje już typów, żeby nie mieszać w rywalizacji, pardon za zamieszanie.
 
Z 123

zakucyk

Użytkownik
Spoko...
Czekam na zwycięstwo Bayeru w tym meczu, a później Twoją prośbę o zmianę typu na nich z tą samą argumentacją &quot;Nie zawracałbym głowy gdyby Monaco wygrało, ale Bayer wygrał! w końcu to jest konkurs i każdy walczy o najlepszy typ!&quot;
You`ve made my day ????
 
K 100

kksmisiek

Użytkownik
znowu pomylilem terminarz i 4 kolejke dalem 26.09 moje pytanie czy typy beda uwzglednione na 27-28 czy jest opcja anulowania i dodania poprawnych czy poprostu dostane kare za pomylke
Od 4. kolejki takie błędy nie będą już niestety poprawiane... /nbd

s90/ regulamin nie uwzględnia konieczności pisania daty kolejki więc Twoje propozycję będą podliczone. Opiekun nbd zmieni datę na prawidłową przy okazji.

 
nbd 485

nbd

Użytkownik
znowu pomylilem terminarz i 4 kolejke dalem 26.09 moje pytanie czy typy beda uwzglednione na 27-28 czy jest opcja anulowania i dodania poprawnych czy poprostu dostane kare za pomylke
Od 4. kolejki takie błędy nie będą już niestety poprawiane... /nbd

s90/ regulamin nie uwzględnia konieczności pisania daty kolejki więc Twoje propozycję będą podliczone. Opiekun nbd zmieni datę na prawidłową przy okazji.

A co z tym, że to nie jest problem tylko daty, a wszystkie typy są podane z wczoraj? ;)
s90/ Sorry, nie zwróciłem na to uwagi. Niestety będzie AKO:0 bo typy na zły dzień.
 
K 100

kksmisiek

Użytkownik
dokladnie wszystkie typy byly z wczoraj bo myslalem ze 4kolejka jest wczoraj nei sprawdzile mterminarzu oczywiscie moj blad...wiec jaki wyrok ?:?
moge tylko obiecac ze to ostatni raz
s90/ Niestety AKO:0 jednak pamiętaj, że konkurs ma dwie fazy i warto walczyć do końca.
 
Do góry Bottom