>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Proszę zwracać uwagę na swoje typy, bo przeglądając temat na tą kolejkę można zauważyć sporo błędów. Ta kolejka obejmuje wszystkie mecze play-offów z niższych lig. Jeśli ktoś nie zdążył podać typu/typów na daną ligę, a u bukmachera nie ma jeszcze wystawionych kursów, to można zostawić puste miejsce i podać typ, gdy pojawią się już kursy. Przy podawaniu typu nie zapomnijcie podać link do swojego posta.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Poniżej tabele za kolejki 6.-9. Sprawdzajcie, czy nie ma błędów. Jutro pojawi się końcowa tabela.

Kolejka 6.​




Kolejka 7.​




Kolejka 8.​




Kolejka 9.​

 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
To jeszcze w Tabeli poprawcie, chyba, że potem będą wszelkie poprawki w tabeli to ok ????

bułeczka: nie wrzucam poprawionej tabeli tutaj, ale u siebie w tabeli uwzględniłem zmiany
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Klasyfikacja generalna


Gratulacje dla wszystkich nagrodzonych w konkursie jak i dla zwycięzców poszczególnych kolejek. Loginy z OtoBet proszę przesyłać na PW do mnie. Pełna lista nagrodzonych dostępna tutaj: http://forum.bukmacherskie.com/f536/osoby-nagrodzone-130646.html

Na chwilę obecną mam loginy od następujących osób: Kitex, Hajduk, pawros, sensejjag, kksmisiek, AnoSeven, tsafack, kowal1980, dawid1892, Slawgo, jonsnow11109, zibi16, TommyTSW, baku193, KrisBarca_92.

Brakuje loginów od: chowirex, czort.
 
anoseven 342

anoseven

Użytkownik
Klasyfikacja generalna


Gratulacje dla wszystkich nagrodzonych w konkursie jak i dla zwycięzców poszczególnych kolejek. Loginy z OtoBet proszę przesyłać na PW do mnie. Pełna lista nagrodzonych dostępna tutaj: http://forum.bukmacherskie.com/f536/osoby-nagrodzone-130646.html

Na chwilę obecną mam loginy od następujących osób: Kitex, Hajduk, pawros, sensejjag, kksmisiek, AnoSeven, tsafack, kowal1980, dawid1892, Slawgo, jonsnow11109, zibi16, TommyTSW.

Brakuje loginów od: chowirex, KrisBarca_92, czort, baku193, tommy83, ShakeYoBody.
Brakuje mnie w tabeli! ;)

Zgodnie z &quot;13. Aby być uwzględnionym w końcowej klasyfikacji należy oddać typy przynajmniej w 7 spośród 9 planowanych kolejek!!! Typować może każdy, nawet w ostatniej kolejce&quot;

Oddałem typu w 8 kolejkach poza 8 kolejką. Liczę na poprawę szybką.

poprawione
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
ja chyba podałem a mnie nie ma
1-ako:7.75
2-0
3-84,34
4-60,64
5-BT
6-228,57
7-50,56
8-16.9
9-4.45
jak na szybko popatrzylem
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
ja chyba podałem a mnie nie ma

1-ako:7.75
2-0
3-84,34
4-60,64
5-BT
6-228,57
7-50,56
8-16.9
9-4.45

jak na szybko popatrzylem
Już poprawiłem. Podobnie jak w przypadku AnoSeven źle policzyłem liczbę kolejek, w których brałeś udział. Wskakujesz na 10. miejsce z taką samą liczbą punktów co tommy83, ale miałeś osiągnięte wyższe AKO i dlatego jesteś wyżej w tabeli. Za pomyłki przepraszam. Gdyby ktoś jeszcze zauważył jakieś błędy to można je zgłaszać do momentu w którym nie zbiorę wszystkich loginów, później już reklamacje nie będą uwzględniane.

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Do góry Bottom