>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

K 100

kksmisiek

Użytkownik
Klasyfikacja generalna
Gratulacje dla wszystkich nagrodzonych w konkursie jak i dla zwycięzców poszczególnych kolejek. Loginy z OtoBet proszę przesyłać na PW do mnie. Pełna lista nagrodzonych dostępna tutaj: http://forum.bukmacherskie.com/f536/osoby-nagrodzone-130646.html
Na chwilę obecną mam loginy od następujących osób: Kitex, Hajduk, pawros, sensejjag, kksmisiek, AnoSeven, tsafack, kowal1980, dawid1892, Slawgo, jonsnow11109, zibi16, TommyTSW, baku193, KrisBarca_92.
Brakuje loginów od: chowirex, czort.
Panowie ogarnijcie sie to zdazymy odebrac wygrana przed Euro:cool:
 
K 100

kksmisiek

Użytkownik
mysle ze pojdzie jedna lista jak reszta dosle loginy.dlatego proponuje dac im jakis czas na doslanie i jak nie to wyslac liste nagrod bez nich :cool:
 
anoseven 342

anoseven

Użytkownik
mysle ze pojdzie jedna lista jak reszta dosle loginy.dlatego proponuje dac im jakis czas na doslanie i jak nie to wyslac liste nagrod bez nich :cool:
Wiem, wiem kolego z forum. Bardziej chodziło mi o to czy pozostała dwójka wysłała już loginy. ????
 
K 100

kksmisiek

Użytkownik
Sa na forum ale zaden nie odpisuje,proponuje zeby wiecej osob sie wypowiedziało co dalej jesli maruderzy nie dosla loginow,no i pozostaje czekać na opiekuna konkursu
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Witamy.

Dzisiaj najpozniej jutro nagrody zostaną przelane na konta graczy. Wczoraj trwała weryfikacja kont pod kątem zasad konkursowych .

Pozdrawiam zespół otobet
 
Do góry Bottom