>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
Witam. Mam sprawę do organizatora. Moja drużyna Haller występuje w 1 lidze w której sponsorem jest winmasters. Jeśli w nadchodzącym sezonie będzie podobnie to proszę mnie zdegradować do 2 ligi gdzie jest inny sponsor. Piszę o tym, ponieważ przebywam zagranicą (Anglia) gdzie nie mogę korzystać ze strony winmasters, jest ona tam zablokowana i nie jestem w stanie podawać kursów. W ostatniej edycji był to spory problem dla mnie i dla opiekunów, którzy nie zawsze byli w stanie mi pomóć. Proszę o rozpatrzenie mojej prośby. Pozdrawiam
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Spokojnie , zakucyk w takim razie zajmie się swoją ligą, a Kokosek ligą numer 3 i niech tak zostanie. Proszę o potwierdzenie.
P.S kilka postów skasowałem dla przejrzystości tematu.
Slawgo ok, przeniesiony do 2 ligi. W Twoje miejsce wskakuje N3r0
pzdr
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
Spokojnie , zakucyk w takim razie zajmie się swoją ligą, a Kokosek ligą numer 3 i niech tak zostanie. Proszę o potwierdzenie.

P.S kilka postów skasowałem dla przejrzystości tematu.

Slawgo ok, przeniesiony do 2 ligi. W Twoje miejsce wskakuje N3r0

pzdr
Potwierdzam opieke 3 ligi :grin: bo dyskusja z ``maruderem`` zakucykiem
trwała by w nieskonczonosc.:grin:
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
UWAGA OGŁOSZENIE PARAFIALNE

Ekstraklasa, 1 i 2 liga startują od 1 kolejki wg terminarza.
Prośba do opiekunów o tworzenie terminarzy oraz tematów.

3 liga ze względu na brak pięciu drużyn rozpocznie rywalizację od kolejki numer 3 (ta kolejka będzie dla nich pierwszą), zagrają dwie kolejki dodatkowe, które dodam do terminarze, później zaczną, później skończą.

ZAPISY ZOSTAJĄ OTWARTE PONOWNIE, BRAKUJE 5 DRUŻYN. KTO PIERWSZY TEN LEPSZY.
 
Z 123

zakucyk

Użytkownik
Sytuacja podobna do Slawgo.
Nie mam konta u sponsora 1 ligi i nie chcę w niej grać (ustawowo powinienem być w 2 lidze więc w ogóle jestem zaskoczony dopisaniem do pierwszej).
Proszę zamienić mnie z kimś z drugiej (może niech chętni się zgłoszą) lub skreślić z udziału.
Edit zamiana będzie. Robson
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
UWAGA OGŁOSZENIE PARAFIALNE

Ekstraklasa, 1 i 2 liga startują od 1 kolejki wg terminarza.
Prośba do opiekunów o tworzenie terminarzy oraz tematów.

3 liga ze względu na brak pięciu drużyn rozpocznie rywalizację od kolejki numer 3 (ta kolejka będzie dla nich pierwszą), zagrają dwie kolejki dodatkowe, które dodam do terminarze, później zaczną, później skończą.

ZAPISY ZOSTAJĄ OTWARTE PONOWNIE, BRAKUJE 5 DRUŻYN. KTO PIERWSZY TEN LEPSZY.
Chętnych zapraszamy do 3 ligi :grin: [wikariusz parafialny]
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
No pewnie, nigdzie Cię nie ma, a w 3 lidze jest Twój sobowtór, sprawdzaj dokładnie.

pzdr
Ej, no serio szukałem ???? Dzięki, chciałem pisać do Ciebie w wiadomości pw, żeby nie zaśmiecać fb, ale nie można się z Tb skontaktować ????
Teraz do usunięcia
 
Z 48

zmnk

Użytkownik
&quot;Koniec Zapisów, 3 liga będzie miała 10 uczestników, 20 kolejek, a więc zakończy rozgrywki tak jak inne ligi.&quot; Nie powinno być 18 kolejek przy dziesięciu drużynach?
Zgadza się ;) - Robson1416
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
24 godziny na rozliczenie typów - od zakończenia ostatniego spotkania , będziemy to przestrzegać - 0 bramek za przekroczenie.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Za prowadzenie lig jest jakaś dodatkowa nagroda ? I drugie pytanie kiedy będą wypłacone nagrody bo kolega u mnie w lidze się pyta, w sumie to zadał już pare razy pytanie tego typu bez odpowiedzi dlatego pozwoliłem sobie tutaj zapytać.
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom