>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

maer 215,2K

maer

Typer A-League
Za prowadzenie lig jest jakaś dodatkowa nagroda ? I drugie pytanie kiedy będą wypłacone nagrody bo kolega u mnie w lidze się pyta, w sumie to zadał już pare razy pytanie tego typu bez odpowiedzi dlatego pozwoliłem sobie tutaj zapytać.
Pozdrawiam
Ja nie dostałem jeszcze z FB V League za zwycięstwo w ostatniej Lidze Mistrzów nagrody i Admin mi nie odpisuje na wiadomości.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Nagrody będą w niedalekim czasie, generalnie jest spory natłok wszystkiego, na pewno w niedługim czasie się pojawią.
Co do nagród dla opiekunów poproszę Marcina o informację.
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Nagrody na Skrill wypłacone. Jak ktoś nie ma to priv.
Opiekunowie grup niech podadzą na PW skrill, mały bonus się znajdzie.
A jak z moją nagrodą za wygraną Ligę Mistrzów z FB V League.
Minęło już tyle czasu i dalej jej nie dostałem:-(
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Ponawiam pytanie kiedy nagrody na Winmasters ???
+ Dane na PW na Skrill wysłane do Marcin-Odra (za prowadzenie konkursu)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Chyba już wszystkie nagrody zostały wysłane do Was. Włącznie za opiekunów ligi.
Jeśli jeszcze jest jakaś osoba bez nagrody to priv, ale raczej nie powinno.
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Chyba już wszystkie nagrody zostały wysłane do Was. Włącznie za opiekunów ligi.
Jeśli jeszcze jest jakaś osoba bez nagrody to priv, ale raczej nie powinno.
A ja swoją nagrodę za wygraną Ligę Mistrzów z sezonu V FB League w końcu dostanę?
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
A ja swoją nagrodę za wygraną Ligę Mistrzów z sezonu V FB League w końcu dostanę?
@Robson, @Odra zaznaczył. Same gry konkursowe nie wystarczą, liczy się aktywność na forum której do tej pory nie wykazałeś.
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
@Robson, @Odra zaznaczył. Same gry konkursowe nie wystarczą, liczy się aktywność na forum której do tej pory nie wykazałeś.
Grac45 odnośnie twojej odpowiedzi dzisiaj jest 11 czerwiec 2017 a mam juz napisane z 6 analiz na różne ligi choć oferta nie powala bo tzw sezon ogórkowy, obecnie konkursów na forum nie ma.
Ogólnie moja sprawa jest zawiła bo miała zostać wysłana gdyż po zawieszeniu nagrody poprawiłem swoją aktywność i taka była umowa której ja dotrzymałem. Marcin-Odra miał zamówić jeszcze raz nagrodę bo wystawiający się pomylił ale od tamtego momentu jest cisza.
Oto post Marcin-Odra odnośnie nagród rzeczowych z tamtego sezonu o których mowa:
https://forum.bukmacherskie.com/f481/nagrody-w-v-sezonie-fb-league-09-12-2016r-137086-2.html#post6309608
Pisałem już w tej sprawie i do Marcin-Odra, Macko18, Robson1416, Psotnick, Sumada90 i nic się w tej sprawie nie ruszyło chociaż każdy z wyżej wymienionych modów odpisał jak również Junior Admin Macko18 że puścili przypomnienie do Administratora.
Jak widać w załączonym przykładzie użytkownik musi być Fair wobec forum ale już forum i administrator wobec użytkownika który spełnił część swojej umowy już niekoniecznie:-(
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
W związku ze zbyt małą ilością osób chętnych oraz zmianami, które dokonują się na forum, rozpoczęcie konkursu zostaje przesunięte na początek października. Nadal możecie dopisywać swoje drużyny do kolejnej edycji, więcej szczegółów pojawi się bliżej października.
pzdr!
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
PROSZĘ O POTWIERDZENIE OD OSÓB, KTÓRE CHCIAŁY POMAGAĆ PRZY KONKURSIE PROSZĘ O PW Z POTWIERDZENIEM + KTÓRA LIGA.
JEŚLI KTOŚ CHCIAŁBY POMAGAĆ JESZCZE PRZY KONKURSIE ZAPRASZAM NA PW.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
ZAPISY I POTWIERDZENIA KOŃCZYMY JUTRO (NIEDZIELA DO 23:59) - W PONIEDZIAŁEK POJAWIĄ SIĘ SKŁADY LIG, POTEM OPIEKUNOWIE POOGARNIAJĄ TERMINARZE I PIERWSZA KOLEJKA - 7.10.2017
 
Do góry Bottom