>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

snajp 538,7K

snajp

Użytkownik
Gr.5 zrobiona,pamiętajcie aktualna tabela zawsze pojawia się pod zakończoną kolejką.Musiałem wyjechać w delegację przez to nie zdążyłem rano zrobić tabelki :razz: ;)
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
mecz zaczyna się o 8.00 - więc nie ma jak zmienić ; po za tym zakaz edycji wg regulaminu
Np.: 20 kolejka jest dnia 08.08 to typy można podawać z przedziału 8:00 dnia 08.08 do 8:00 09.08.
LICZY SIĘ CZAS ROZPOCZĘCIA SPOTKANIA.
Mój mecz powinie być zaliczony poza tym podliczyłeś mi wszystkie typy na minus, a jeden z typów wszedł dokładnie mecz z ekwadoru, Nie ma edycji postów,ale :
12. Każdy uczestnik konkursu jest zobowiązany podać typy na daną kolejke w jednym poście. NIE MA EDYCJI POSTÓW! Prośby dotyczące edycji będą ignorowane. Wklejanie kolejnych postów na tą samą kolejkę będzie traktowane jako prośba o poprawienie.
Poprosiłem o poprawienie więc pojedynek powinienem z Tobą wygrać
http://forum.bukmacherskie.com/f467/grupa-6-a-119201-4.html#post5236657
s90/ Nie ma edycji postów. Typ z Ekwadoru będzie poprawiony jak się pojawi Grzesio
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Np.: 20 kolejka jest dnia 08.08 to typy można podawać z przedziału 8:00 dnia 08.08 do 8:00 09.08.
LICZY SIĘ CZAS ROZPOCZĘCIA SPOTKANIA.
Mój mecz powinie być zaliczony poza tym podliczyłeś mi wszystkie typy na minus, a jeden z typów wszedł dokładnie mecz z ekwadoru, Nie ma edycji postów,ale :
12. Każdy uczestnik konkursu jest zobowiązany podać typy na daną kolejke w jednym poście. NIE MA EDYCJI POSTÓW! Prośby dotyczące edycji będą ignorowane. Wklejanie kolejnych postów na tą samą kolejkę będzie traktowane jako prośba o poprawienie.
Poprosiłem o poprawienie więc pojedynek powinienem z Tobą wygrać
http://forum.bukmacherskie.com/f467/grupa-6-a-119201-4.html#post5236657
s90/ Nie ma edycji postów. Typ z Ekwadoru będzie poprawiony jak się pojawi Grzesio
Ekwador poprawiłem , reszta jak wyżej ⛔
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Wina nie leży po mojej stronie tylko bukmachera , który podał czas rozpoczecia spotkania na godzinę 01:00, jak patrzyłem na sportingbecie, zresztą nawet to spotkanie znajdowało się w opcji piłka nożna na dziś, pisało godzina 01:00 potem po 6 jak sprawdzałem wyniki na livesporcie stwierdziłem ze spotkania nie było wiec podałem inny typ , nic nie poradzę. Jak bym wiedział ze mecz zaczyna się o 21:00 to podałbym inny od razu, było sporo do wyboru...
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
To patrz na godzinę także u innego źródła - na przykład livesports.pl
To się nazywa profesjonalne podejście, przecież bierzemy kursy ze Sportinga, mam sprawdzać w kilku bukach jedno zdarzenie?
Decyzję zostawiam po stronie administracji , ale według mnie moja wina w tym żadna.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
To się nazywa profesjonalne podejście, przecież bierzemy kursy ze Sportinga, mam sprawdzać w kilku bukach jedno zdarzenie?

Decyzję zostawiam po stronie administracji , ale według mnie moja wina w tym żadna.
Jeżeli mogę coś pomóc to w konkursie FB League była podobna sytuacja i wtedy było to rozstrzygnięte na korzyść usera więc w tym wypadku postąpiłbym identycznie. Buk ten sam i wtedy również była wina po stronie Sportingbet.

http://forum.bukmacherskie.com/f485/pytania-niejasnosci-skargi-i-zazalenia-119189.html#post5202766

Zatem skoro Assitalia został potraktowany i mu zmieniono typ to jestem za tym by @baku193 tym bardziej był identycznie traktowany.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Jeżeli mogę coś pomóc to w konkursie FB League była podobna sytuacja i wtedy było to rozstrzygnięte na korzyść usera więc w tym wypadku postąpiłbym identycznie. Buk ten sam i wtedy również była wina po stronie Sportingbet.
http://forum.bukmacherskie.com/f485/pytania-niejasnosci-skargi-i-zazalenia-119189.html#post5202766
Zatem skoro Assitalia został potraktowany i mu zmieniono typ to jestem za tym by @baku193 tym bardziej był identycznie traktowany.
Jakbym nie był pewien że tak było , lub że nie mam racji to nawet bym się nie kłócił o swoje ,ale tutaj niestety jestem pewnie że mieli spotkanie w ofercie....
Ale jak już pisałem wczesniej zostawiam do roztrzygniecia Administracji.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Chciałem prosic o zamianę typu
Typ zostanie zamienony ponieważ mecz został przełożony czy też bukmacher się pomylił z datą pozpoczecia spotkania.
Np.: 20 kolejka jest dnia 08.08 to typy można podawać z przedziału 8:00 dnia 08.08 do 8:00 09.08.
LICZY SIĘ CZAS ROZPOCZĘCIA SPOTKANIA.

Mój mecz powinie być zaliczony
Mecz jaki podałeś zaczął się o godzinie 8.00, a więc w chwili rozpoczęcia nowej kolejki. W takim razie dostaniesz minus za ten typ ponieważ podałeś mecz nie na tą kolejkę.
W regulaminie jest opisane, że kolejka trwa od godziny 8.00 do (słowo klucz) godziny 8.00 kolejnego dnia. Logiczne jest, że nie ma możliwości by ten sam mecz mógłby być typowany w dwóch przyległych kolejkach. Z racji tego, że kolejna kolejka była dziś to mecz ten jest zaliczany do kolejki sobotniej. Ta decyzja jest ostateczna.
Taka sytuacja zostanie uwzględniona w regulaminie w kolejnych edycjach. Do tej pory liczyłem, że każdy to pojmuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
19. Dany dzień konkursowy, w którym rozgrywana będzie kolejka liczymy od 8:00 do 8:00 kolejnego dnia.
Jest to zrobione ze względu na rozgrywki w Ameryce Płd, żeby można było je uwzględniać na ten sam dzień co mecze odbywające się w Europie.
Np.: 20 kolejka jest dnia 08.08 to typy można podawać z przedziału 8:00 dnia 08.08 do 8:00 09.08.
LICZY SIĘ CZAS ROZPOCZĘCIA SPOTKANIA.
To po co w regulaminie jest wyraźnie napisane że liczy się czas rozpoczęcia spotkania, tym się sugerowałem podajacy typ przed godziną 7, mogłem sobie spokojnie zagrać na mecze z Korei , które zaczynały się o 7, ale regulamin mówi wyraźnie że liczy się czas rozpoczęcie spotkania, a nastąpiło to o godzinie 8:00. O Co kaman?? bo niektórych waszych decyzji nie rozumiem.
 
nowix 174

nowix

Użytkownik
Proszę o poprawę dat w moich typach na 21.03, grupa 2. Z góry dzięki
s90/ data kolejki jest opcjonalna.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
To po co w regulaminie jest wyraźnie napisane że liczy się czas rozpoczęcia spotkania, tym się sugerowałem podajacy typ przed godziną 7, mogłem sobie spokojnie zagrać na mecze z Korei , które zaczynały się o 7, ale regulamin mówi wyraźnie że liczy się czas rozpoczęcie spotkania, a nastąpiło to o godzinie 8:00. O Co kaman?? bo niektórych waszych decyzji nie rozumiem.
Ty chyba tego punktu regulaminu nie rozumiesz, a nie moich decyzji. Czas rozpoczęcia spotkania liczy się między innymi w przypadku podania typu który rozpoczyna się pod koniec danej kolejki (tak jak napisałeś o meczach o godzinie 7) i kończy się już po skończonej kolejce aby mogł zostać rozliczony. Twój typ zastępczy rozpoczął się o godzinie która wybiega poza termin kolejki 9.
 
Do góry Bottom