>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
@JanekPL poprawie jutro lub w piątek bo bedę mial wiecej czasu.
Po co się zgłaszasz do prowadzenia konkursu, jak tu jest chyba największy bałagan ze wszystkich konkursów na forum? Nie odpowiadasz na pytania, nie podliczasz i nie otwierasz kolejek na czas itd.
Nie mam do Ciebie pretensji, że nie masz czasu, ale kto inny mógł się za to wziąć po prostu ????
 
J 30

jakub87

Użytkownik
Kiedy bedzie aktualizacja? Jak nie wyrabiasz to daj znac to moge sie wziasc za to do konca tej edycji! Bo niestety wyglada to fatalnie...
 
J 30

jakub87

Użytkownik
Nagrody za poszczegolne kolejki beda dopisane raczej dopiero po zakonczeniu konkursu bo od poczatku nie byly jeszcze wypłacane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
J 30

jakub87

Użytkownik
Z racji tego że wyjeżdzam za granice na miesiac i nie wiem dokładnie czy bede miał dostep do internetu to prosze, że jak bedziecie wysylac liste z nagrodami do Winmasters to podajcie, że mój nick doslecie pozniej! Ja prawdopodobnie bede z powrotem na koniec maja wiec jak coś to wtedy podesle Wam dane. W tej chwili nie wiem kto sie tym zajmuje wiec nie podaje ich z góry... Wracam za miesiac no chyba, że mnie murzyni zjedzą :)
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Jakieś końcowe podliczenia się pojawią? Do kogo i do kiedy należy zgłosić loginy, bo trochę się tych nagród nazbierało?
 
J 33

janekpl

Użytkownik
To co sie tu dzieje to normalnie parodia. Dziwię sie, że za konkurs biora sie osoby które nie maja czasu wejsc na 30 minut w tygodniu i rozliczyc kilka postów. Jak tak dalej pójdzie to bedziemy czekac do grudnia na nagrody...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Przemekmaty ma prawdopodobnie problemy techniczne, bo się nie logował od 3 maja.
Nie wiadomo, kiedy się pojawi więc jak ktoś ma czas to niech rozliczyć ostatnią kolejkę i zaktualizuje tabele końcową.
 
J 33

janekpl

Użytkownik
Dobra to ja to zrobie wieczorem ???? Tylko nie mam mozliwosci edycji postów z 10 kolejki wiec bede cytował kolejno podane typy i je rozliczał! Chyba ze jest jakis inny sposob?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie będę Ci już dawał uprawnień do działu, możesz je rozliczyć poprzez cytowanie, ja później je scalę.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Ponawiam pytanie z innego konkursu - jest szansa, żeby do kolejnego weekendu pojawiła się nagroda? To ostatni dzwonek, żeby coś na piłkę konkretnego obstawić ;)
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Ja tylko chciałbym zwrócić uwagę na jedną rzecz.

JanekPL
Jakub87


To jest jedna i ta sama osoba. Jednym słowem jest to multikonto. W konkursie, w którym jestem opiekunem ta osoba została zdyskwalifikowana. W związku z tym pytam się opiekunów tego konkursu, jakie konsekwencje zostaną wyciągnięte wobec tego osobnika? Uczestnicy tego konkursu mogą czuć się oszukani, bo wyżej wymieniony osobnik zwiększył swoje szanse na lepszy wynik i mu się to skutecznie udawało. Zajął 1. i 4. miejsce i jak zauważyłem zdobywał też nagrody za niektóre kolejki.
 
J 33

janekpl

Użytkownik
To nie jest żadne multikonto. To ze zalogowałem sie u mojego kolegi na konto bo mialem problemy ze swoim internetem nie znaczy ze te 2 konta sa wlasnoscia jednej osoby. (HELLO) Przegladajac historie logowan mozna zauwazyc, ze zdarzylo mi sie to moze 3-4 razy w ostatnim miesiacu. Wczesniej logowałem sie od siebie wiec nie wiem czemu sugerujesz ze kogos oszukuje! Dostałem od Ciebie ostrzezenie wiec przyjąłem to do wiadomosci... Zalezalo mi zeby podac typy a moj internet czasami pada wiec zrobilem to od kumpla, który tez jest tutaj zarejestrowanyi bierze udzial w konkursach.
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
To nie jest żadne multikonto. To ze zalogowałem sie u mojego kolegi na konto bo mialem problemy ze swoim internetem nie znaczy ze te 2 konta sa wlasnoscia jednej osoby. (HELLO) Przegladajac historie logowan mozna zauwazyc, ze zdarzylo mi sie to moze 3-4 razy w ostatnim miesiacu. Wczesniej logowałem sie od siebie wiec nie wiem czemu sugerujesz ze kogos oszukuje! Dostałem od Ciebie ostrzezenie wiec przyjąłem to do wiadomosci... Zalezalo mi zeby podac typy a moj internet czasami pada wiec zrobilem to od kumpla, który tez jest tutaj zarejestrowanyi bierze udzial w konkursach.
nie przesadzajmy, u Bukmacherów takie zachowanie jest równoznaczne z bloknięciem konta, i nie ma odwołania!!

Trzymajmy się pewnych zasad, od których absolutnie nie ma wyjątków.
Ja też miałem zepsuty komputer parę miesięcy temu i co ??? Musiałem zrezygnować z pewnych konkursów ( a byłem wysoko).

Po kolejnym pobycie w szpitalu (serducho) . gdzie nie miałęm oczywiście dostępu do swojego kompa, załatwiłem sobie smartfona + opłata 10 zł na miesiąc i pewne konkursy czy też fora sportowe można spokojnie przegladać mimo pobytu poza domem lub też w przypadku awarii neostrady ( akurat mam często te sytuacje - bo peryferie miesta)

Chcesz uczestniczyć w konkursach , to musisz mieć zaplecze. Komputery kolegów odpadają.
Szanujmy się , chociaż na tym forum. zero kombinatorstwa
 
Do góry Bottom