>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

J 30

jakub87

Użytkownik
popraw mi mecz w moim poście!
5. Barcelona (0-1) - Real Madryt -X - 4.20 ⛔ 10
Barca wygrała 1 bramką wiec powinienem mieć ✅ 32
 
P 57

przemekmaty

Użytkownik
mogę wkleić ale po co Ci te tabele z 2 i 3 kolejki?? dodaje tylko liste dwóch osób, które dostają nagrody za daną kolejkę i tabele klasyfikacji generalnej
 
J 30

jakub87

Użytkownik
A robiłes już klasyfikacje generalną po 2 i 3 kolejce? Bo ja tylko widze w tej zakładce link do tabeli po 1 kolejce... Pod napisem tabela w 2 i 3 nie mam żadnego linku!
 
J 30

jakub87

Użytkownik
Juz OK. Okazało sie że w Operze nie chciało mi wczytywać tej tabeli. Na innej przegladarce już wszytsko jest dobrze.
 
J 30

jakub87

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie nagród za kolejki! Bedą one przyznawane dopiero na końcu czy po każdej z kolejek TOP 2 musi przesłać login z Winmasters?
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
jest super mecze ligi hiszpanskiej dzisiaj a temat tez zalozony dzisiaj o 17.40 nie ma co daliscie duzo czasu na dobor spotkan.
 
ilprincipino 254

ilprincipino

Użytkownik
jest super mecze ligi hiszpanskiej dzisiaj a temat tez zalozony dzisiaj o 17.40 nie ma co daliscie duzo czasu na dobor spotkan.
Dokładnie. Byłem na forum około godziny 15.00 dzisiaj, by sprawdzić czy typujemy też właśnie tą kolejkę rozgrywaną w środku tygodnia. Żadnego tematu nie było, więc pomyślałem, że pewnie ta kolejka jest odpuszczona i typujemy w weekend. Teraz wchodzę i okazuje się, że jednak ktoś założył temat na aktualną kolejkę. Jak dla mnie rychło w czas... Trzy mecze już rozegrane i nie bd miał możliwości ich zagrania, co ogranicza trochę moje szanse na dobry wynik, bo powiedzmy że chciałem sobie pograć Sevillę. I co teraz? Uważam, że na przyszłość temat powinien być zakładany wcześniej.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Sorry,ale za długo by czekać aż ktoś temat założy więc ja to zrobiłem, temat powinien być co najmniej jeden dzień wcześniej zakładany, nie każdy siedzi na forum 24 H na dobę żeby podawać typy.
Tak że temat jest można typować.
 
J 33

janekpl

Użytkownik
Weź popraw mi w 4 kolejce mój wynik końcowy. Zamiast mieć -22.5 powinienem mieć +22.5. Dobrze rozliczyles mecze, ale zle policzyles wynik. W generalnej powinienem miec wtedy o 45 punktow wiecej
 
Do góry Bottom