>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

chapi 555

chapi

Użytkownik
Grupa H
2. kolejka - 4-5.12.2014

Chapi - TommyTSW

Fiorentina - Juventus 2 @ 2.1 ⛔
Fulham - Watford Tylko jedna strzeli @ 2.55 Nieregulaminowy typ ⛔
Randers - Sonderjyske X2 @ 1.9 ✅
Getafe - Eibar 1 @ 2.15 ✅
Toulouse - Monaco Tylko jedna strzeli @ 2.1 Nieregulaminowy typ ⛔

AKO @ 45.93
Sportingbet
Skoro można obstawiać BTS to dlaczego nie można obstawiać, że tylko jedna strzeli? To jest ten sam rodzaj zakładu.
http://partner.sbaffiliates.com/processing/clickthrgh.asp?btag=a_26773b_1413
s90/ Trochę się rozpędziłem. Oczywiśnie będzie rozliczone. Zaraz poprawię.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Skoro można obstawiać BTS to dlaczego nie można obstawiać, że tylko jedna strzeli? To jest ten sam rodzaj zakładu.
Zgadza się, Sportingbet nie oferuje klasycznego &quot;brak BTS&quot;,jest tylko BTS i jako jego zaprzeczenia - &quot;tylko jedna drużyna strzeli&quot; oraz trzecia opcja - &quot;żadna druzyna nie strzeli&quot;,czyli 3 -drogowo ,zamiast jak jest w zasadzie wszędzie 2- drogowo.
Ja miałem taki zakład w pierwszej rundzie w meczu Grecja - Wyspy Owcze i było normalnie zaliczone - grałem - &quot;tylko jedna drużyna strzeli&quot;.
 
lantz 183

lantz

Użytkownik
2. kolejka - 4-5.12.2014 (czwartek-piątek)
nikifor - lantz
1. Lyon - Reims 1 @ 1.44
2. Borussia Dortmund - Hoffenheim under 3,5 @ 1.727
3. Beroe - PFC Ludogorets Razgrad 2 @ 1.90
4. Bielefeld - Mainz 05 II 1 @ 1.571
5. Górnik Zabrze - Legia Warszawa over 2,5 @ 1.909
AKO : 14.22
Sportingbet
ZA WCZEŚNIE PODANE TYPY
AKO: 0
To są chyba jakieś jaja, skoro w czwartek i piątek nie mam dostępu do internetu to przeciwnik od razu wygrywa bo podałem typy 3 zamiast 4 grudnia, w takim razie czemu 1 kolejka została rozliczona poprawnie, tam też zmień AKO na 0 i dziękuje za taki konkurs.
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Taki jest regulamin konkursu i tego musisz się trzymać. Są różne sposoby aby go nie złamać nie mając dostępu do internetu, mogłeś na przykład wysłać go do opiekuna grup, który bez problemu by je wkleił.
 
ulter 803

ulter

Użytkownik
pzy moim typie na dzień 6.12 pomyłka, nie wiem dlaczego (?) ???? napisałem że rywalizuje w grupie F , oczywiscie jestem w grupie G. Proszę o korektę,
s90/ spoko. Poprawione
 
lantz 183

lantz

Użytkownik
***** prawda w regulaminie konkursu nie ma nic o tym kiedy trzeba oddawac typy bo czytałem to nie raz, proszę o prawidłowe rozliczenie !
 
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
***** prawda w regulaminie konkursu nie ma nic o tym kiedy trzeba oddawac typy bo czytałem to nie raz, proszę o prawidłowe rozliczenie !
Z tego co wiem, skoro 1 kolejka miała miejsce także 3 grudnia, to typy na 2 kolejkę można było oddawać 4 grudnia od godziny 8.00. Ale ja się nie znam :p A poza tym po co te nerwy, to tylko zabawa :p (chyba, ze ktoś tak zarabia na życie).
 
lantz 183

lantz

Użytkownik
Nie mam czasu zeby co dzień patrzeć czy są zmiany w regulaminie, nie było tego na początku i tego się trzymałem no ale widać jest coś ponadto.
 
columbus 216

columbus

Użytkownik
***** prawda w regulaminie konkursu nie ma nic o tym kiedy trzeba oddawac typy bo czytałem to nie raz, proszę o prawidłowe rozliczenie !
27. Typy można podawać NAJSZYBCIEJ po zakończeniu poprzedniej kolejki.
Np: jest 20 kolejka 08.08 i 21 kolejka 14.08 , to typy na 21 kolejkę można podać NAJSZYBCIEJ o godzinie 8:01 dnia 09.08 gdyż kolejka nr 20 kończy się o 8:00 dnia 09.08.
 
lantz 183

lantz

Użytkownik
Jak sie zmienia regulamin co moment to niestety(grajcie sobie) ja rezygnuje. Dajcie wygraną za fazę grupową, Siemankoo
 
columbus 216

columbus

Użytkownik
Jak sie zmienia regulamin co moment to niestety(grajcie sobie) ja rezygnuje. Dajcie wygraną za fazę grupową, Siemankoo
Gdzie Ty widzisz te zmiany regulaminu co moment?
Ten punkt o podawaniu typów dopiero po zakończeniu poprzedniej rundy był już od dawna. Brałem udział w III edycji Uczty Piłkarskiej i już wtedy była dyskusja na ten temat. Nie masz czasu podać w terminie typów, to możesz je podesłać opiekunowi ligi i to jest OK, ale daje możliwość poczekania czy przeciwnikowi wejdą typy i typowania np. nocnych spotkań w Ameryce, a to już nie do końca jest fair.
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
GRUPA B
4 Kolejka (7.12 niedziela)

n3r0 v Flamaster

1. Valladolid - Recreativo 1 1.666 ✅
2. Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 1 1.75 ✅
3. Atalanta - Cesena 1 1.615 ✅
4. FC Groningen - SC Heerenven X2 1.571 ✅
5. FC Barcelona - Espanyol Poniżej 3.5 1.95 ✅
AKO: 14.42
Sportingbet

AKO: 14,42
Mała pomyła się wkradła. Mecz Barcelony powinien być na minus rozliczony. Jak się bawić to uczciwie. Więc moje ako wyniesie: 7.40
Mój błąd oczywiście ;) Dobrze, że zauważyłeś/ jasper
 
Do góry Bottom