>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności Typera F1

snajper 322

snajper

Forum VIP
coś dziwinie to podliczone, jedni mają -300 bo nie mają buka, ale niektórzy też -300 chociaż bwin napisane a typy trafione, chyba Kukla coś śpiący byłeś jak podliczałeś, sprawdz lepiej jeszcze raz:]
A może ktoś nie podał czy typy były na wyścig lub kwalifikacje?
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Haha,nikt by nawet nie wiedział gdyby nie PrinceAs,że część została już podliczona,kto by przypuszczał,że Kukla zacznie od dupy:razz:Teraz zaczną się reklamacje,Podliczcie też dwie pierwsze strony,PIS.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
coś dziwinie to podliczone, jedni mają -300 bo nie mają buka, ale niektórzy też -300 chociaż bwin napisane a typy trafione, chyba Kukla coś śpiący byłeś jak podliczałeś, sprawdz lepiej jeszcze raz:]
ta strona robiona akurat w pośpiechu...
u niektórych &quot;bwin&quot; nie zmieniał się w linka więc żeby szybko skończyć wpisałem tam -300
Nie sądziłem, że ktoś to zauważy - dziś miałem sprawdzać ;)

poprawione.
w dwóch innych przypadkach też
Haha,nikt by nawet nie wiedział gdyby nie PrinceAs,że część została już podliczona,kto by przypuszczał,że Kukla zacznie od dupy:razz:Teraz zaczną się reklamacje,Podliczcie też dwie pierwsze strony,PIS.
właśnie dlatego zacząłem od dupy storny... bałem się, że się nie wyrobię.
Zaraz wszystko będzie skończone.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
2 kolejka podliczona.
W razie pojawienia się błędów proszę o kontakt bezpośrednio do mnie za pomocą prywatnej wiadomości.
 
K 0

karol1991

Użytkownik
Przy moim 3 typie na gp chin w nawiasie powinno być (Q) za bład przepraszam do poprawki

tak ciężko podać bezpośredni link do posta?
poprawione
 
hama 11

hama

Użytkownik
Cześć prosze o usunięcie mnie z konkursu, nie chce trafić na czarną listę czy coś a przeprowadzka sprawi iż nie będę miał stałego dostępu do neta przez około 2-3 miesiące.
 
czilout 38

czilout

Użytkownik
Mam prośbę... proszę o poprawienie mi mojego posta numer #54 w typerze, z powodu pomyłki :p
Chciałbym by kupon wyglądał tak ????
Lewis Hamilton vs Jenson Button - 1 @ 1.78 Bwin (W)
Sebastien Buemi vs Sergio Perez - 1 @ 1.75 http://adserver.itsfogo.com/click.aspx?zoneid=8150Bwin (W)
Heidfeld vs Petrov - 2 @ 1.50 Bwin (W)
najszybsze okrążenie wyścigu - Sebastian Vettel
zwycięzca wyścigu - Sebastian Vettel
czy będzie Safety Car - TAK
Z góry dzieki !
// poprawione
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ze względu na powody osobiste proszę o wykluczenie mnie z listy osób biorących udział w tym konkursie. Nie chcę trafić na czarną listę ;)
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Tabela byłaby co kolejkę gdyby nie to że padła mi płyta główna i modem, jak tylko dostanę nowy modem w ten sam dzień pojawi się tabela.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
3 kolejka podliczona, ewentualne błędy proszę zgłaszać do mnie na PW, tabela powinna pojawić się jeszcze dziś, max. jutro.
E:
Tabela gotowa, proszę sprawdzić czy wszystko się zgadza, również punkty z pierwszej kolejki bo tabela była robiona od zera.
 
jarni 113

jarni

Użytkownik
Lewis Hamilton vs Sebastian Vettel @ 2,95 (Q) Bwin
Nico Rosberg vs Jenson Button @ 2,95 (Q) Bwin
Timo Glock - Jerome D&#39;Ambrosio @ 2,55 (Q) Bwin
Najszybsze okrążenie - Nico Rosberg
Zwycięzca Wyścigu - Nico Rosberg
Czy będzie safety car - Tak
Powinno być
Jerome D&#39;Ambrosio vs Timo Glock @ 2,55 (Q) Bwin
Za błąd przepraszam
// ok
 
Do góry Bottom