>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności itp.

wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Nie ma taryf ulgowych.. chyba ktoś o tym zapomniał.. proszę nie zapominać i stosować się do regulaminu. Nikt nikogo nie goni.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
3 kolejka (10.12.2014)
hunter3 - 5xharoldx5
5. 10.12.2014 17:30 Podolsk - CSKA Moscow | Poniżej (5.5) @ 2,15
wkradł sie bład, powinno być over . jak jeszcze mozna poprawic to dziekuje jak nie to trudno.
pzdr
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
3 kolejka (10.12.2014)
hunter3 - 5xharoldx5
5. 10.12.2014 17:30 Podolsk - CSKA Moscow | Poniżej (5.5) @ 2,15

wkradł sie bład, powinno być over . jak jeszcze mozna poprawic to dziekuje jak nie to trudno.
pzdr
grupa G
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
[URL='http://forum.bukmacherskie.com/f468/grupa-h-115977.html#post4957325']http://forum.bukmacherskie.com/f468/grupa-h-115977.html#post4957325[/URL]

I jeszcze co do kombinacji na jednym kuponie - które z poniższych typów są dozwolone na to samo spotkanie:
- under 5,5 i under 4,5
- 1 tercja 1 i końcowy wynik 1 (ML albo 60&#39;)
- końcowy wynik i over 5,5
1) Tak możesz juz na nocne mecze NHL podać typy na 2 kolejkę.
2) Co do kombinacji to dopuszczalna jest forma
Tercja &amp; wynik oraz wynik 1x2 &amp; under/over
Jednoznacznie JuanRoman08 odpowiedział wcześniej na moje pytanie co do kombinacji typów na jednym kuponie, więc proszę o zaliczenie drugiego typu.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
U mnie również w moich grupach A i H dwie kolejki podliczone, jak coś to pisać.
Aktualizacja tabeli niebawem w moich grupach.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
[URL='http://forum.bukmacherskie.com/f468/grupa-h-115977.html#post4957325']http://forum.bukmacherskie.com/f468/grupa-h-115977.html#post4957325[/URL]





Jednoznacznie JuanRoman08 odpowiedział wcześniej na moje pytanie co do kombinacji typów na jednym kuponie, więc proszę o zaliczenie drugiego typu.
Aaaa to moje niedopatrzenie... ja sądziłem, że chodzi o typy odnoszące się do spotkania, które podajesz Ty i Twój rywal.
Co do samego Twjoego kuponu to nie mam mowy o podawaniu dwóch typów na jedno spotkanie.
Przepraszam za wprowadzenie w błąd, ale tak jak już napisałem sądziłem że chodzi kombinacje w kontekście podawania typu na to samo spotkanie razem z przeciwnikiem.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
No ja się nie gniewam, ale nie chciałbym przez Twoje niedopatrzenie stracić kursu, bo jest tylko 6 kolejek, więc proszę o zaliczenie typu i na przyszłość wszyscy będą wiedzieć, że tak nie typujemy ;)
Przecież napisałem w pytaniu na jednym kuponie i odpowiedziałeś, więc zrobiłem tak, jak teoretycznie wolno, zanim teraz sprecyzowałeś ????
Chyba nie ma problemu z takim rozwiązaniem sprawy?
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
No ja się nie gniewam, ale nie chciałbym przez Twoje niedopatrzenie stracić kursu, bo jest tylko 6 kolejek, więc proszę o zaliczenie typu i na przyszłość wszyscy będą wiedzieć, że tak nie typujemy ;)

Przecież napisałem w pytaniu na jednym kuponie i odpowiedziałeś, więc zrobiłem tak, jak teoretycznie wolno, zanim teraz sprecyzowałeś ????

Chyba nie ma problemu z takim rozwiązaniem sprawy?
Uznajmy, że ja się pomyliłem i nie przeczytałem Twojego pytania tak jak należy. Mimo to, już samo to, że pytasz o taką sprawę gdy w regulaminie jest wyraźnie napisane
&quot;2. Na 1 kuponie może się znaleźć max. 5 spotkań! Jedno spotkanie - jeden typ.&quot;
Świadczy to o tym, że nie czytałeś regulaminu i miałbym podstawy aby mimo wszystko nie uznawać Twojej reklamacji.
Ale niech będzie, że poniosę konsekwencje swojej odp...
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Czytałem, i to bardzo wnikliwie, przed rozpoczęciem eliminacji, ale jest bardzo duża ilość szczegółów i jest to napisane zwykłym drukiem i trochę zagubione w tekście i mi niestety umknęło, dlatego postanowiłem, zanim cokolwiek podam, zapytać.
Gdybym nie zapytał i podał w ten sposób typy, automatycznie byłyby niezaliczone, ale że zapytałem, a Ty odpisałeś, że można, podałem w ten sposób na kuponie.
Dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby - myślę, że wyniknęło małe nieporozumienie z obu stron i jest to sprawiedliwe rozwiązanie. Ja nie powinienem pytać, a Ty powinieneś mnie odesłać do regulaminu i wszystko byłoby jasne ????
Nigdy nie oszukuję i nie staram się znaleźć obejścia do zasad gry, zawsze walczę uczciwie i bez kombinacji i tak też było tutaj.
 
boss6699 833

boss6699

Użytkownik
Odpowiedz Romka była jak najbardziej zgodna z regulaminem tylko Ty źle zrozumiałeś
Czytałem, i to bardzo wnikliwie, przed rozpoczęciem eliminacji, ale jest bardzo duża ilość szczegółów i jest to napisane zwykłym drukiem i trochę zagubione w tekście i mi niestety umknęło
W regulaminie pojawia się to 2 razy
2. Na 1 kuponie może się znaleźć max. 5 spotkań! Jedno spotkanie - jeden typ
i jeszcze raz z dużych liter
JEDEN MECZ JEDEN TYP
jak dla mnie typ na ⛔ tym bardziej że dzięki niemu wygrywasz z rywalem w kolejce
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Niestety, idąc kolejnym punktem regulaminu:
Opiekunami Konkursu Są: JuanRoman08, anubis, Benek_24, PF1920, wonderkido. Mają oni niepodważalne zdanie w tym konkursie.

W związku z tym, że decyzja została już podjęta przez kompetentną osobę, a Ty tylko pomagasz w podliczeniach, nie za bardzo rozumiem, po co zabierasz głos.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Przeczytałem poprzedni post jeszcze raz i trochę nieładnie brzmi - nie miałem takiego zamiaru, przepraszam ????
Jeśli użytkownik, z którym grałem, ma problem z taką a nie inną decyzją, to zrzekam się zwycięstwa, chociaż w moim odczuciu akurat tutaj nie zawiniłem - po prostu pechowo wszystko wyszło.
Nic po trupach, przecież to tylko zabawa ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Z 619,9K
Prosze skasowac ten post.Pod spodem prawidlowy Grupa D

5 Kolejka 12.12.2014
Pietaszek89- zwycięstwo1980

12/12/2014 19:30 Hamburg Freezers ₋ ERC Ingolstadt 2//2,60
12/12/2014 19:30 Iserlohn Roosters ₋ Wolfsburg Grizzly Adams 2//2.35
12/12/2014 19:30 EHC Red Bull Munchen ₋ Adler Mannheim 2//2,60
12/12/2014 17:00 Dynama Mińsk ₋ Omsk 2//2,15
12/12/2014 19:30 Bratysława ₋ Ufa 2,20

AKO 75,14
 
patos 90

patos

Użytkownik
jaki jest system konkursu? tzn co jest po grupach bo jutro ostatnia kolejk, dalej będą jakieś grupy czy co...?
 
Do góry Bottom