>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności itp.

assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Informacja o przełożeniu była już wczoraj. Teraz widzisz, że mi już Kazań nie wszedł to podajesz pewniaka po 1,57. Baardzo uczciwe. Oczywiście to przypadek, że czekałeś ze zmianą typu do skończenia meczu Kazania.
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Informacja o przełożeniu była już wczoraj. Teraz widzisz, że mi już Kazań nie wszedł to podajesz pewniaka po 1,57. Baardzo uczciwe. Oczywiście to przypadek, że czekałeś ze zmianą typu do skończenia meczu Kazania.
Sa swieta i ja nie siedze ciagle na forum bo mam i swoje zycie. Dobra wnosze o niepoprawianie tego typu skoro mialbym Ci tym zepsuc swieta. Mozesz to traktowac jako prezent od Mikołaja. Wesołych Świąt;)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Ja też ciągle nie siedzę, ale mówi się trudno. Skoro grasz w konkursie to możesz odejść od stołu na 5 minut i sprawdzić co i jak wygląda. Miej sobie ten typ, bo później będzie płacz, że nieuczciwie etc... A świąt taką bzdurą to raczej nie jesteś w stanie mi popsuć. Wesołych.
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Ja też ciągle nie siedzę, ale mówi się trudno. Skoro grasz w konkursie to możesz odejść od stołu na 5 minut i sprawdzić co i jak wygląda. Miej sobie ten typ, bo później będzie płacz, że nieuczciwie etc... A świąt taką bzdurą to raczej nie jesteś w stanie mi popsuć. Wesołych.
Pisalem wczoraj tutaj jaki mam problem z netem bo nie bylem w domu, jakos godzine temu wrocilem i dopiero moglem cokolwiek posprawdzac. To tak w ramach wyjasnienia. Ale zgodzilem sie na niezaliczanie tego typu bez zadnej dyskusji. Dla mnie nie ma zadnego problemu. Trudno sie mowi jak mam wygrac to i z 4 typami wygram,tamten wcale nie musi wejsc. Wiec koniec dyskusji, zobaczymy jak to wyjdzie i po konkursie nie zglaszam zadnych pretensji nawet jesli przegram.;)
 
boss6699 833

boss6699

Użytkownik
9. Jeśli spotkanie zostało przerwane bądź przełożone, można zmienić ten jeden typ. Zmieniony typ na kuponie musi być wzięty z tego samego bukmachera co reszta oraz musi się odbyć w tym samym dniu kiedy jest odbywana dana kolejka.
tyle w temacie
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Kolego Assitalia mecze sie jeszcze nie skonczyly a Ty juz piszesz mi pw z &quot; niby &quot; gratulacjami zwyciestwa dzieki typowi podanemu w zamian. Przeciez napisalem ze jestem gotow zrzec sie tego typu. Pisales ze ja nie pogodzilbym sie z porazka a widze ze Ty nie potrafilbys mimo ze jeszcze rywalizacja jest w toku...
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Kolego Assitalia mecze sie jeszcze nie skonczyly a Ty juz piszesz mi pw z &quot; niby &quot; gratulacjami zwyciestwa dzieki typowi podanemu w zamian. Przeciez napisalem ze jestem gotow zrzec sie tego typu. Pisales ze ja nie pogodzilbym sie z porazka a widze ze Ty nie potrafilbys mimo ze jeszcze rywalizacja jest w toku...
Kolego Cinek, skoro piszę ci PW, to wypada odpisać na PW, a nie robić dziadostwa tutaj. Na PW, na tym forum, to ja mogę nawet napisać, że jesteś &quot;pedałem&quot; i nikt nie może mi nic zrobić. Mówię to z własnego doświadczenia, bo mnie pisano nawet gorsze rzeczy. Gratulowałem Ci awansu, bo wygląda, że awansujesz. Ty mi życzyłeś wesołych świąt. Jest super, więc zluzuj majtki.
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Tak napisalem PW ale skoro pisales tutaj ze to ja bede plakal jak przegram a Ty jestes taki twardy a piszesz PW zeby nikt nie widzial a tam wyglada jakbys przezywal niby przegrana ( tak naprawde nic nie jest jeszcze rozstrzygniete ). Dobra naprawde koniec tej gadki, nic do Ciebie nie mam, rozstrzygnie sie samo wszystko
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Jakie złośliwe PW? Napisałem Ci, że pewnie awansujesz dzięki temu typowi i tyle. Skoro odebrałeś to jako złośliwości, to co ja mam na to poradzić? Dla mnie to było z Twojej strony zagranie taktyczne i o tym napisałem, co jednak nie zmienia faktu, że według regulaminu było do przyjęcia. Nie udało się. Przykro mi. Ale gdzie jakieś przeżywanie i złośliwości? :eek:
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Panowie swoje żale, w PW.
Każdy wpis o podobnej tematyce co wyżej, będzie po prostu kasowany. Nie róbcie chlewu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
boss6699 833

boss6699

Użytkownik
Hockey Cup zakończony

1 miejsce - Assitalia
2 miejsce - zwyciestwo1980
3 miejsce - hunter3
4 miejsce - Cinek7731
5-8 miejsca - Valverde, maer, siargiej, Intelowiec
9-16 miejsca - jasper, pietaszek89, Dboniem, patos, grzegorz89.89, JR08, boss6699, pawros

Najlepsze trafione AKO - Johnygangsta

Gratulacje
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Dzięki za fajnie przeprowadzoną zabawę. Wygrana w konkursie dotyczącym hokeja, o którym nie mam bladego pojęcia to naprawdę świetna sprawa. Tym bardziej, że w snookerowym, na którym trochę się znam zająłem ostatnie miejsce ????

Komu wysyłać loginy z WH?
 
Do góry Bottom