>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności - Ekstraklasa i I Liga

leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
A to pojedynczo trzeba się zgłaszać? ???? Bo ja już zgłupiałem, bowiem też nie dostałem freebeta jeszcze, a większość chyba tak więc nie wiem :p
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W piątek została dosłana do centrali jeszcze jedna lista, pewnie z osobami którzy nie otrzymali freebeta.
Proszę o sprawdzanie dokładne czy faktycznie nie macie ich dopisane. Musicie mieć to w zakładce darmowe zakłady.
Bam wiem, że nie ma go. Leon ma aktywny chyba z 16 maja, a osoba z PW ma aktywny freebet na kwotę 100pln
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
No więc ja mam 3 darmowe zakłady, wykorzystane:

I teraz tak:
ten z 16 maja dotyczy 8. kolejki (3. miejsce) - 75zł
ten z 29 marca dotyczy 4. kolejki (2. miejsce) - 75zł
ten z 11 lutego dotyczy konkursu MŚ w piłce ręcznej (10. miejsce) - 10zł

W klasyfikacji końcowej konkursu zająłem 6. miejsce - 75zł i za to jeszcze nie mam freebeta

o ;) Myślę, że wszystko jasne ;) Może im się powaliło po prostu ten mój z 16 maja z tym, który miałem dostać za klasyfikację końcową.
Ja oczywiście nie mam pretensji także luzik, ale myślę, że ten błąd zostanie naprawiony ????
Pozdro
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
niektórzy już powypłacali, a u mnie jak nie było, tak nie ma.

nie ma tam polskiego supportu ?
*****, nie rozumiem jak można się tak ociągać.
jest problem jakiś ? *****, to ile oni będą to wyjaśniać.
pisałem, mam konto w USD, więc może przez to.
mam konto na angielskiej wersji ?

śmieszne.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
W lipcu 2011 roku na terenie Polski w życie wejdzie nowa ustawa o grach hazardowych. Nowe prawo zezwala na zakłady sportowe jedynie firmom posiadającym polską licencję.

Firma Ladbrokes Betting and Gaming podlega licencji przyznanej przez inny kraj Unii Europejskiej, w związku z czym nie będzie ubiegać się o polską licencję.

Z powodu powyższej decyzji firma Ladbrokes nie może kontynuować działalności w Polsce. Dlatego też z dniem dzisiejszym możliwość dokonywania zakładów oraz nowych depozytów zostanie zablokowana na kontach użytkowników. Wszelkie środki pieniężne znajdujące się w sekcji zakładów sportowych, kasyna, kasyna Live Dealer, Pokera i Gier są bezpieczne. Nagrody za punkty pokerowe zgromadzone w czerwcu zostaną wypłacone a wszystkie zawarte zakłady sportowe zostaną rozliczone bez żadnych zmian, zgodnie z regulaminem Ladbrokes.

Prosimy o natychmiastowe wypłacenie wszelkich środków z konta użytkownika Ladbrokes.
TO chyba już po freebecie ^^
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
No też mam freebet i już go nie mogę postawić (ustawa) ???? Czekam na odp. Oderki albo napisz czy postawłeś czilout.
 
czilout 38

czilout

Użytkownik
No też mam freebet i już go nie mogę postawić (ustawa) ???? Czekam na odp. Oderki albo napisz czy postawłeś czilout.
Ty ;( własnie sie zorientowalem , że mam to co Ty... K... Wasza Mać :p napisąlem do nich zobaczymy co mi odpiszą...
 
Do góry Bottom