>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności - Angielska piłka w najlepszym wydaniu

columbus 216

columbus

Użytkownik
założenie tak późno tematu 12 kolejka &quot; Angielska Piłka w Najlepszym Wydaniu z William Hill&quot; 09.04-11.04.2012 to chyba nie był najlepszy pomysłpomyślcie na przyszłość o wcześniejszym podaniu terminarza
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Witam, popieram kolegę wyżej.Nie zdążyłem zareagować aby powstawiać typki.Już było za późno na cokolwiek.Ale konkurs mega i dzięki za miła zabawę.Gratulacje dla Kuby-fantastyczny wynik. ????
 
G 277

geryx

Użytkownik
&quot;3 typy z Premier League,
- 2 typy z nPower Championship,
- 2 typy z League One oraz League Two.&quot;
uważam że dopuszczenie niższych lig w 12 kolejce jest nieuczciwe względem tych co prawidłowo typy oddali, ponieważ zostali pozbawieni możliwości gry na niższe ligi, sory ale wg mnie organizatorzy wszystkie niezgodne z reg. typy potraktować odpowiednio a nie robić precedens
ps. dodam że na tj ewentualnej zmianie ja nic nie zyskuje (jakby ktoś chciał mi jakiąś prywatę zarzucać)
 
columbus 216

columbus

Użytkownik
nagrody
3x 100PLN - dla wylosowanych 3 osób, które oddały typy we wszystkich 12 kolejkach konkursu
---
pytanie do organizatorów: ile osób nie oddało typów tylko w ostatniej kolejce ?
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
nagrody

3x 100PLN - dla wylosowanych 3 osób, które oddały typy we wszystkich 12 kolejkach konkursu

---

pytanie do organizatorów: ile osób nie oddało typów tylko w ostatniej kolejce ?
pewnie pijesz do tego, że temat późno założony i Ty nie zdążyłeś podać typów... No cóż. Ile osób nie podało? Oprócz Ciebie 3, jak ktoś się czuje pokrzywdzony to pisać do administracji.

Zaraz wrzucę listę tych, którzy mieli 100% frekwencji.
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Lista uczestników, którzy podali typy w 12 kolejkach:

Bet-Master
zwyciestwo1960
Patrol22
Bender7
maciekpoland
Konrad140
kar512
bezcenny
zakladowa
geryx
artur2012
nowaq69
Groven
BelfastBoy
dtunam
Valverde
zapala81
kasztan511
Davey_Watt
Obserwator (M)
radomiak1910
Polakko20
Arzoo
Spiderro
Kuba86
Hajduk
niccolo7
michaju
miki9971
boss6699
mati89

Jeśli ktoś uważa, że brakuje go na liście to pisać, sprawdzę jeszcze raz.
 
columbus 216

columbus

Użytkownik
pewnie pijesz do tego, że temat późno założony i Ty nie zdążyłeś podać typów... No cóż. Ile osób nie podało? Oprócz Ciebie 3, jak ktoś się czuje pokrzywdzony to pisać do administracji.
Zaraz wrzucę listę tych, którzy mieli 100% frekwencji.
o tym, że temat został założony za późno napisałem już trochę wyżej
czy czuje się pokrzywdzony ? - raczej nie, szkoda tylko, że przegapiłem ostatnią kolejkę (nie do końca z mojej winy)
liczę na usprawnienie organizacji w kolejnej edycji
dzięki bardzo za fajny konkurs
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
kar512
dtunam
niccolo7
Hajduk
nowaq69
Davey_Watt
Valverde
Groven
Arzoo
maciekpoland
Bet-Master
boss6699
Konrad140
michaju
Kuba86
Polakko20
geryx
Belfast Boy
zapala81
radomiak1910
miki9971
Obserwator (M)
bezcenny
Bender7
artur2012
Patrol22
Spiderro
zakladowa
mati89
kasztan511
zwyciestwo1960

A to moja lista osób typujących we wszystkich kolejkach ;) I chyba taka sama jak Krzysztofixa ;) Posprawdzać. Jak będzie ok liste dam do administracji i zrobią losowanie freebetów 3x100PLN
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Konkurs zakończony ;) II Edycje w jednym sezonie na Wyspach , całkiem ładnie. William Hill zasponsorował świetne nagrody więc dla nich ????
Konkurs przebiegł spokojnie co cieszy i daje nadzieje na kolejną udaną edycję , lekko podrasowaną. Gratulacje dla osób nagrodzonych , dla podium , i wszystkich co wzięli udział.
Tabela jest już ostateczna , posprawdzać czy wszystko gra. W razie problemów zgłaszać na PW.
Co do nagród zróbmy tak jak w tamtej edycji. Swoje dane z William Hill (Login , miejsce i wysokość nagrody) wysyłajcie do mnie na PW , a ja jak zbiorę wszystkie dane prześlę do Marcina a on przekaże już odpowiednim osobom. Jak mu się zwali 20 osób na jedną skrzynkę to się nie mały zamęt zrobi.
Tak więc gratulacje i czekam na Loginy ;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
10 Kolejka Top 3:
1. michaju 299,98
2. ruichi 210,00
3. radomiak1910 125,00
11 Kolejka Top 3:
1. Edyp 2290,50
2. MadAngel 435,35
3. pawros 292,57
12 Kolejka Top 3
1. kar512 305,54
2. pawros 226,92
3. dtunam 140,40

To chyba tak to powinno wyglądać. Jak sie zgadza wszystko , to dane do Marcina ;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
brakuje mi jeszcze 6 loginów. Tak więc proszę o niezwłoczne przesłanie , bo to głównie od Was zależy kiedy freebety będą na kontach ;)
 
Do góry Bottom