>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności - Angielska piłka w najlepszym wydaniu

columbus 216

columbus

Użytkownik
Propozycja Chciałbym zaproponować zmianę regulaminu (oczywiście od przyszłej edycji konkursu).
Obecnie można wygrać konkurs zdobywając punkty tylko w jednej kolejce. Prawidłowo typując siedem remisów uzyskujemy wynik na poziomie 10 tys. punktów. Wystarczy przejrzeć typy z jednej kolejki, żeby zobaczyć, że większość próbuje trafić jak największe kursy. Moje propozycja idzie w kierunku zwiększenia znaczenia każdej kolejki. Wersja I Za każdą kolejkę przyznawać punkty. 1. miejsce – 25 punktów 2. miejsce - 24 punkty 3. miejsce – 23 punkty
.
.
. 24. miejsce - 2 punkty 25. miejsce - 1 punkt Wersja II (łatwiejsza do liczenia dla organizatorów) Analogicznie do pkt 3. regulaminu
Każdy uczestnik konkursu w każdej kolejce podaje łącznie 7 typów o maksymalnym kursie każdego z nich 5,00. Każdy większy kurs traktujemy jako 5,00.
wprowadzić zapis, że w jednej kolejce można maksymalnie uzyskać 200 pkt do klasyfikacji łącznej.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Prawidłowo typując siedem remisów uzyskujemy wynik na poziomie 10 tys. punktów.
No to traf :razz:
Ale tak na poważnie, to podoba mi się ta wersja pierwsza. Punkty , zamiast AKO moga być ciekawe , i nie będzie takiej rozbieżności w tabeli. Fakt , więcej pracy będzie to wymagało ale da się ogarnąć ;) Jak będziemy robić III edycję , to weźmiemy to pod uwagę ;)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Czekam nadal na osoby, które loginów nie przesłali.
Jeśli do poniedziałku tego nie zrobią to dodam Cię do listy za 7 kolejkę.
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
TOP 3, VIII kolejka

Kuba86 1224,72 100zł
niccolo7 320,76 70zł
boss6699 171,00 30zł


dane z willhill + miejsce w danej kolejce + wysokość nagrody wysyłajcie na PW do administratora Marcina Odry.

Pozdro.
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
wygrałem 9 kolejkę :p jakieś dane muszę teraz komuś przesłać, czy jak wygląda odbiór tego darmowego zakładu na williamhill? ????
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
TOP 3 IX kolejka

Edyp 448,16 100zł
hunter3 207,35 70zł
geryx 181,44 30zł

jeśli się zgadza, to login z willhill + miejsce w danej kolejce &amp; wysokość nagrody na PW do Marcina Odry.

Pozdro
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Hit kolejki: Newcastle - Liverpool -&gt; Newcastle -1 @ 6 2-0

1. Blackburn - MANU =&gt; remis blackburn +2 manu -2 @ 4.20 0-2
3. Villa - Chelsea =&gt; zakład po 15 minutach - Chelsea @ 5.50 Sturridge 9&#39;
te mi weszly, wiec chyba więcej niż AKO 42 ????
 
Do góry Bottom