>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności - Angielska piłka w najlepszym wydaniu

al_capone 29K

al_capone

Gangster
W tym temacie proszę wpisywać wszystkie pytania, propozycje, niezgodności na temat konkursu.

Moderatorzy postarają się jak najszybciej rozwiać wasze wątpliwości.


Zanim jednak zgłosisz problem, przeczytaj regulamin :!:

==============

Aby wziąć udział w konkursie trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem forum.bukmacherskie.com oraz posiadać konto gracza w William Hill
Jeżeli nie masz konta w William Hill, a chcesz wziąć udział w konkursie załóż je teraz jak najszybciej z tego linku

 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Nie uważacie że taka formuła konkursu jaka była, jest trochę bezsensowna? Trafienie AKO na poziomie np. 700, nie opiera się na pewno nie wiedzy o piłce, a na zwykłym farcie.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Nie uważacie że taka formuła konkursu jaka była, jest trochę bezsensowna? Trafienie AKO na poziomie np. 700, nie opiera się na pewno nie wiedzy o piłce, a na zwykłym farcie.
__________________
planowane było karanie za minusowe pkt , ale zbyt mało czasu jest aby coś sensownego wymyślić. Jak będą przyszłe edycje , a mam nadzieję , że będą to sprecyzuje się regulamin
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Nie uważacie że taka formuła konkursu jaka była, jest trochę bezsensowna? Trafienie AKO na poziomie np. 700, nie opiera się na pewno nie wiedzy o piłce, a na zwykłym farcie.
Mając wiedzę, możesz trafić AKO 2000 ;)


W końcu się doczekałem. Druga edycja jakże udanego konkursu, którego pierwsza odsłona była znakomita! ????

Jedziemy z tym koksem ????
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Proszę o wykreślenie mnie z listy konkursowej. Niestety właśnie się dowiedziałem że nie będę w stanie wziąć udziału. Dziękuje i pozdrawiam
// done by Konrado
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
Nie uważacie że taka formuła konkursu jaka była, jest trochę bezsensowna? Trafienie AKO na poziomie np. 700, nie opiera się na pewno nie wiedzy o piłce, a na zwykłym farcie.
jaki fart ??? !!! Przeważnie w czołówce są te same osoby, tzreba po prostu ogladać angielską piłkę ..... ????
 
G 28

graydon

Użytkownik
Czy numer konta WH podajemy na koniec konkursu w razie wygranej? Nigdzie wcześniej go nie trzeba podawać, ma być po prostu konto otwarte przed rozpoczęciem konkursu, tak?
 
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
Czy numer konta WH podajemy na koniec konkursu w razie wygranej? Nigdzie wcześniej go nie trzeba podawać, ma być po prostu konto otwarte przed rozpoczęciem konkursu, tak?
podajesz tylko wtedy gdy wygrasz jakąś nagrodę. Teraz musisz mieć poprostu otwarte konto
 
grzesio 39,1K

grzesio

Forum VIP
Wygrasz - podajesz numer osobie za to odpowiedzialnej
Przed wystartowaniem konkursu MUSISZ mieć założone konto w WH [może stać puste tj bez zadnych wplat].
 
Do góry Bottom