>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności - Angielska piłka w najlepszym wydaniu IV

konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
dobra nie chce mi się kłócić ale fajnie się tłumaczysz im dalej w las tym mniej osób a po co tamten temat żeby być na bieżąco 6kolejka za pasem a wy dopiero ogarnialiście początkowe po prostu jak ktoś nie ma czasu albo się nie wyrabia to można to bezpośrednio napisać a nie słodko pisać że wszystko spoko itd
a taki temat co jest w konkursie La Liga sprawia że konkurs jest przejrzysty a nie wszystko na kupe ...
Nie wiem o co Ci w ogóle chodzi ? W każdej edycji z czasem było po kilka typów mniej aczkolwiek i tak była dobra frekwencja.

Jak początkowe ? Wszystko już jest na bieżąco. Tydzień czasu miałem problemy z komputerem, informowałem o tym Marcina, zresztą pisał sam o tym tutaj. Ogarnałem się z problemami, 5 kolejka podliczona, niech każdy sobie sprawdzi czy jest ok i jutro będzie tabela. Ale co tu masz nie przejrzystego ? Tabela jak byk widoczna, 25 osób które zapunktowały, wpisane uzyskane AKO, ilość pkt więc dalej nie wiem do czego zmierzasz ?

No ale niestety, każdemu nie dogodzi. :-|
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
zobacz sobie kiedy była druga kolejka a kiedy ogarnęliście/ogarnąłeś resztę około miesiąca poślizgu
chodzi mi o to że jak ktoś proponował pomoc to niby nie była potrzeba
mi w niczym dogadzać nie musisz po prostu na początku gruby falstart w tym konkursie jak byk widać tabele tylko po jakim czasie....
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Panowie proszę was spokojnie ???? nie ma co się kłócić każdy ma swoją politykę tak jak Kondrad a jak TrackBank ci się nie podoba to zgłoś się do prowadzenia kolejnego konkursu i ty będziesz sobie robił po swojemu. Nie ma co się spinać o takie rzeczy tabela jest jest aktualizowana jest jest nagrody wysyła wysyła na bieżąco wszystko jest więc nie wiem ale troszkę Track wyluzuj bo ja na innym forum podliczam i pomagam w konkursach i to nie jest taka łatwa sprawa do tego tyle osób tutaj gra więc to jest 2 jak nie więcej godz podliczania. A do tego tabelkę zrobić itp to naprawdę sporo roboty. Kondrat szacunek za to co robisz i tyle w temacie nie ma co się spinać. O głupi jeden temat tyle zawodu &gt;
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
zobacz sobie kiedy była druga kolejka a kiedy ogarnęliście/ogarnąłeś resztę około miesiąca poślizgu
ale Ty czytasz co ja pisałem ? miałem kłopoty techniczne z komputerem, jak już go naprawiłem to miałem 150 innych ważniejszych spraw niż konkurs.
Chodzi Ci o tego freebeta za II kolejkę, którego jeszcze nie dostałeś ? Zebrałem niki, znowu z poślizgiem bo kolega wyżej nawet nie wiedział, że załapał się na pudło. Przekazałem je Marcinowi ale gdzieś przez przypadek &quot;zgubił&quot; je, w czasie rozmowy przypadkiem okazało się, że nie ma tych ników. Więc dosłałem mu razem z nikami za III kolejkę. Za 4 kolejkę ników jeszcze nie przesłałem bo wiadomo, znowu mi jednego brakuje. Dziwi mnie trochę taki bulwers z Twojej strony, po za drobnym przestojem wynikającym z przypadków losowych konkurs jest prowadzony sprawnie.
ojjj fail ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
a ten freebet mój to sobie możesz w buty włożyć będziesz wyższy
mi na nim nie zależy
brak Ci argumentów, chciałeś zabłysnąć, nie udało się , została frustracja
nara
PS: Zapewniam Cię, że wzrostu mi starczy, kilka cm mógłbym Ci śmiało odpalić
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
jakich typie argumentów nie ogarnialiście konkursu zamuliliście pytania były o pomoc i niby nie była potrzebna po niemal miesiącu zostało to podliczone a Ty mi piszesz że jest wszystko sprawnie...
ja cię proszę ja błyszczeć nie muszę a freebeta nie chce i możesz mnie wypisać z konkursu
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
pytania były o pomoc
No było jedno i co ? Kiedyś zgłosił się ktoś do pomocy przy tabeli TD, tak się skończyło ze gość się zmył, a później tabelę musiałem z kilkunastu dni ogarniać. Robin i Kuba to osoby z którymi mam dobry prywatny kontakt i często ustalamy sobie kiedy i co podliczamy.
nie ogarnialiście konkursu
piersza kolejka podliczona po 4 dniach od zakończenia
druga kolejka po 1 dniu od zakonczenia
trzecia kolejka 3 dni od zakończenia
czwarta kolejka 5 dni od zakończenia
piąta kolejka 2 dni od zakończenia
Masakra, miesięczne poślizgi
ja cię proszę ja błyszczeć nie muszę a freebeta nie chce i możesz mnie wypisać z konkursu
Możesz oddać go na cele charytatywne itp etc, nie obchodzi mnie co z nim zrobisz.
Co do drugiej częście wypowiedzi. Po prostu nie typuj. Był już jeden gwiazdor co zarzucał mi przekręty, taki był cwany że miesiąc czasu już na forum się nie logował.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
słabo liczysz jak było jedno,a to tłumaczenie TD też nie wiem po co? mało to osób dosyć pewnych na forum nikt Ci nie kazał brać kogoś przypadkowego
tabele ile czasu robiłeś? jak Ci dane wysłałem i potem pytałem ile mniej więcej czekać to napisałeś że to już zależy tylko od Marcina? a potem się okazało że jeszcze chyba ta lista do niego wtedy nie dotarła (tu mi chodzi o ogarnianie)
wszystko jest na kupie zero przejrzystości temat brzmi pytania,propozycje,niezgodności a nie tabele po każdej kolejce

a ten gość co się nie logował przez miesiąc bo coś tam co ma wspólnego ze mną? bo nie wiem
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
słabo liczysz jak było jedno,a to tłumaczenie TD też nie wiem po co? mało to osób dosyć pewnych na forum nikt Ci nie kazał brać kogoś przypadkowego
plączesz się. po pierwsze ja sobie osób do pomocy nie wybieram, tylko sami się zgłaszali. dopiero Ty mi wciskałeś do pomocy osoby kompletnie mi nie znane. które się deklarowały do pomocy. sory ale paint czy ITELOWIEC to dla mnie obce osoby. Do pomocy zgłosił się Kuba86 były mod i ktoś kto ogarniał już ten konkurs, Dutchman_Robin, który od razu deklarował, że zacznie normalnie działać od 3 kolejki bo miał prywatne problemy no i Ramzes, ale on ma teraz swój konkurs więc od niego niczego nie wymagam. Jakbyś pomyślał, to byś się kapnął co miałem na myśli pisząc o TD. Wytłumaczyć ? ok, nie chciałem nikogo obcego brać żebym później musiał się go prosić łaskawie od podliczenie kolejki, w końcu sam bym został z tym wszystkim.
tabele ile czasu robiłeś?
po podliczeniu zawsze daje trochę czasu na to aby każdy sobie sprawdził co i jak. z doświadczenia wiem, że lepiej się lekko wsstrzymać z tabelami niż 100x później poprawiać.
jak Ci dane wysłałem i potem pytałem ile mniej więcej czekać to napisałeś że to już zależy tylko od Marcina? a potem się okazało że jeszcze chyba ta lista do niego wtedy nie dotarła (tu mi chodzi o ogarnianie)
???? najpierw czekałem kilka dni aż marcin985 dośle mi nik, nawet PW mu już o to pisałem. dokładnie 20 lutego wysłałem Marcinowi PW z danymi, szkoda że skrzynkę wyczyściłem bo miałem to, ale niedawno pisałem z nim na gg i mu napisałem że loginy dostał 20 lutego. Więc nie dopowiadaj sobie głupot.
wszystko jest na kupie zero przejrzystości temat brzmi pytania,propozycje,niezgodności a nie tabele po każdej kolejce
no bajzel. dziennie przybywa po kilkanaście stron, taki burdel, że ciężko cokolwiek znaleźć. nikomu nie przeszkadzało, tylko Tobie. swoją drogą, jak wstawiłem tabelę tutaj, to akurat na nik od Ciebie nie musiałem długo czekać. A taki tutaj syf.
a ten gość co się nie logował przez miesiąc bo coś tam co ma wspólnego ze mną? bo nie wiem
On nie miał racji, Ty także
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
ej ogarnij to że nie musiałeś długo czekać bo sam sobie policzyłem
normalnie narcyzm wszystko zajebiście,ja miałem problem tylko
tak dobrze że wyczyściłeś skrzynkę
gdzie się plączę wystarczyło napisać że masz problem i czy nie pomógłby ktoś w konkursie i na pewno ktoś by się zgłosił Tobie znany
jakich głupot nie dopowiadać ? nie ogarniam

weź sobie przykład z konkursu La Liga tylko o to mi chodzi
a i weź tak od początku przeczytaj to wszystko bo ja zadałem pytanie czego nie ma takiego tematu jak w innym konkursie i chyba Ciebie to ubodło
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
tak dobrze że wyczyściłeś skrzynkę
specjalnie się do Marcina zwróciłem w tej sprawie. Śmiało możesz podbić na gg do niego.
gdzie się plączę wystarczyło napisać że masz problem i czy nie pomógłby ktoś w konkursie i na pewno ktoś by się zgłosił Tobie znany
???? sam Admin pisał, że mam problemy (z komputerem). Tego dnia moje gg przeżyło oblężenie. Tylu chętnych się zgłosiło z pomocą, że nie wiedziałem kogo wziąć
jakich głupot nie dopowiadać ? nie ogarniam
bo wciskasz mi że listę albo dopiero co wysłałem albo i wcale
a i weź tak od początku przeczytaj to wszystko bo ja zadałem pytanie czego nie ma takiego tematu jak w innym konkursie i chyba Ciebie to ubodło
no fakt. zadałeś pytanie a ja Ci odpowiedziałem, że nie ma takiej potrzeby. Dalej sam sobie zobacz z czym wyskoczyłeś.
 
dutchman-robin 2,6K

dutchman-robin

Użytkownik
Track,czy Ty zawsze gdzie się nie pojawisz,to musisz takie zamieszanie stwarzać ? Co tu dużo mówić..W każdym konkursie w kazdej kolejce jest coraz mniej osób czy to w tym konkursie w poprzednich edycjach czy w innych forumowych zabawach.I jakoś obliczałem błyskawicznie w dniu zakończenia ostatniego meczu w poprzedniej edycji,więc zastoju nie było a działo się tak samo,czyli,że osoby rezygnowały,więc Twój mit upadł.Po drugie spójrz na inne konkursy i jaki czasem jest zastój w obliczeniach..Nam się to trafiło po raz pierwszy i wielkie halo.Wiadomo,każdy by chciał jak najszybciej,nawet Ja jako jeden z współprowadzących choćby po to,żeby miec obliczenia za sobą i pójść na piwko czy inne sprawy załatwić.Po prostu trafił się taki okres,że każdy z nas ma obecnie różne problemy czy sprawy,ale i tak dajemy rade mimo wszystko a zastoju jakiego wiekszego niż w innych konkursach to jakoś nie ma..
Skończ wiecznie marudzić i po prostu czekaj.Wyjdzie na zdrowie dla każdego.
 
G 277

geryx

Użytkownik
co za gość, kilka dni po jest zawsze policzone, raz tabela trochę spóźniona a ten płacze, ludzie trochę empatii, zwłaszcza że konkursów widział tu juz pewno ze sto i bywało duuuużo gorzej czasem
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
Spokojnie Panowie, obliczenia są na czasie ,a do zakończenia konkursu ( w maju) 2 miechy. I gdzie się spinać. Nie przejmować się idiotycznymi uwagami. Ja komuś nie pasuje to niech przestanie brać udziła w konkursie. Mniejsza konkurencja. Najważniejsze że sponsor solidny, i nie trzeba się martwic o kasę. A to juz najwiekszy plus. Najbardziej w... jące jest jak się wygra , a kasy nie ma. a tu spoko . Do końca maja na pewno wszystko podliczone i wypłacone. Tak było w tamtym roku. ... Nie rozumiem napinek, nie macie poważniejszych problemów w życiu ??
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
TOP 25 z 5 kolejki: Nie było zgłoszeń co do podliczeń, więc będzie tabela

Top 3 poproszę o niki na PW.
Za 4 kolejkę ciągle brak jednego loginu, PW posłane. Odpowiedzi brak. To dla pytających.
Posprawdzajcie czy wszystko gra i wieczorem postaram się dodać tą kolejkę do głównej tabeli.
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
U mnie gra a za 2 kolejkę sorry że ociągałem się z nickiem bo nawet nie wiedziałem że stanąłem na pudle a miałem trochę kłopotów dzięki za pw bo tak to bym nie zauważył ???? a za tą literówkę Konrat sorry szybkie pisanie i walnie się głupotę miało być Konrad ????
 
Do góry Bottom