>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niejasności

dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ostatni etap i typy długoterminowe zostały podliczone. Proszę posprawdzać czy nie ma błędów, w razie ich wystąpienia proszę pisać tutaj. Podając:
1. link do typów
2. jak poprawnie powinno być policzone
w przypadku braku którejś z opcji reklamacja nie będzie uwzględniana
Tabela będzie jutro w godzinach popołudniowych.
Pozdrawiam ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Zrobiłem tabelę końcową. Rzuciłem obrazek dla większego komfortu, jak ktoś chce wiecej szczegółów to ma w załączniku excela jak zwykle. Wykluczony został lantz z powodu małej ilości typów.

Jeśli chodzi o nagrody to instrukcje w tym temacie poda Dawid lub Qozi. W razie błędów proszę pisać tutaj, to szybko się poprawi.

Gratuluje zwycięzcy, podziękowania dla organizatorów za zorganizowanie konkursu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
1. miejsce - dawid.400 - 125 PLN na Skrill, Plecak Skrill, koszulka FB, smycz,
3. miejsce - Jacques - 50 PLN na Skrill, koszulka Skrill, smycz, talia kart
5. miejsce - nr69 - Freebet 10Euro WilliamHill, smycz, talia kart
6. miejsce - Valverde - Freebet 10Euro WilliamHill, smycz, talia kart
7. miejsce - ucho12 - Freeber 5Euro Bah, 2x smycz, talia kart
8. miejsce - marcin985 - Freebet 5Euro Bah, 2x smycz, talia kart
Oto lista zwycięzców. Wszyscy otrzymają narody z jedną uwagą do @ucho12, w kolejnych konkursach jeśli chcesz otrzymać nagrodę musisz być aktywny na forum chociaż w małym stopniu, teraz na zachętę to co wywalczyłeś dostaniesz. Wszystkie osoby proszę o przesłanie do mnie na PW (w tytule wiadomości wpisać nagroda konkurs kolarski innych PW w tym tygodniu nie czytam :razz ???? następujące dane:
1. Adres i dane na który ma zostać wysłana nagroda.
2. miejsca od 1-4 dane do przelewu na Skrill.
3. miejsca 5-6 danie do WilliamHilla.
4. miejsca 7-8 danie do BAH.
Dziękuję za konkurs i fajna rywalizację ;) Mnie cieszy wygrana :razz: zaatakowałem niczym Contador na Fuente De :grin::grin: Kulu niestety dostał ataku hipoglikemii i odpadł na Polach Elizejskich ;)
Jeszcze raz dzięki ???? i oby do Vuelty&#39;13 ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Na początek podziękowania dla organizatorów za konkurs. Przeprowadzony sprawnie, wyniki szybko aktualizowane. Brawo!
Gratulację dla dawida.400, który wyprzedził mnie na ostatniej prostej. Prawie cały konkurs byłem na prowadzeniu.Brakło mi siły w trzecim tygodniu, następnym razem muszę się lepiej przygotować albo czymś &quot;wzmocnić&quot; ????
Przed rokiem też chyba byłem drugi. Może do trzech razy sztuka...
Dzięki za zabawę i oby do Vuelty...
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Panocki dostał ktoś nagrody bo u mnie sucho i pusto. Ewentualnie jeśli już to proszę o podanie przez organizatorów ewentualnego terminu.
Pozdrawiam i dzięki za świetną zabawę
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Panocki dostał ktoś nagrody bo u mnie sucho i pusto. Ewentualnie jeśli już to proszę o podanie przez organizatorów ewentualnego terminu.

Pozdrawiam i dzięki za świetną zabawę
Ponad 2 tygodnie minęły i nic :p
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Panowie sprawa jest taka że myślałem że dane wysłałem Marcinowi a okazało się że jednak nie. Moja wina ale dzisiaj poszła lista, nagrody dostaniecie na 100%. Mogę tylko przeprosić za opóźnienia i w ramach rekompensaty będzie ponownie konkurs na Vueltę ;)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Kasa na Skrill została dzisiaj wysłana
Voucher 5e do Bet at Home zostały wysłane.
Freebety do WilliamHill zostaną zaksięgowane razem z konkursem MLB.
Nagrody rzeczowe zostaną wysłane pod koniec sierpnia. (osoby, które wygrały koszulki niech podadzą rozmiar)
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
To ja dopiszę jeszcze jedną kwestię. Jak wygląda sprawa z nagrodami rzeczowymi? Miałybyć wysłane pod koniec sierpnia. Teraz jest połowa września i listonosza z paczką w domu nikt nie widział...
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Kulu bo pewnie jeszcze nie zostały wysłane i teraz pytanie kiedy zostaną wysłane ? U mnie listonosz parę razy był ale rachunki tylko przyniósł a nagrody jak nie było tak nie ma ????
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Domyślam się, że nie zostały wysłane ???? dlatego napisałem bo chce się dowiedzieć kiedy nastąpi wysyłka. Konkurs skończył się już ponad miesiąc temu...
A listonosz to przeważnie przynosi rachunki, taka praca:razz:
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Lista dzisiaj została wysłana do WilliamHill i do kilku godzin freebety pojawią się na kontach.
Gadżety nie zostały jeszcze wysłane. Jeśli nie dojdą do końca miesiąca to wówczas każdy otrzyma zadośćuczynienie w postaci kasy na Skrill.
Pozdro
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź! W zasadzie to chyba wolałbym gadżety, a nie kasę.
Będę czekał, tylko ciekaw jestem jak zostaną wycenione gadżety.
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Fajnie byłoby żeby ktoś z organizatorów się wypowiedział. Konkurs już dawno zakończony, a sprawa nagród dalej nie rozwiązana.
Wychodzi na to, że dostaniemy zadośćuczynienie zamiast nagród, pytanie kiedy i jakie?
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Poczekajcie jeszcze kilka dni, rozmawiałem z Marcinem, obecnie nie ma za dużo czasu i możliwe że te nagrody będą podpięte pod inny konkurs i wysłane jedną turą.
Jeszcze trochę cierpliwości, nagrody na pewno będą ;)
 
Do góry Bottom