>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niejasności

dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Proszę sprawdzić swoje dotychczasowe podliczenia i jeśli coś się nie zgadza proszę to zgłaszać w tym temacie.

Z konkursu zostali wykluczeni:
kokocz, Musampha, nicolaus, Robson1416

Te osoby opuściły więcej niż 6 etapów czyli nie spełnią wymogu regulaminowego:
9. Aby być sklasyfikowanym w ostatecznej tabeli uczestnik musi podać typy co najmniej w 15 etapach.
Wszystkie prośby proszę zgłaszać w tym temacie nie na PW.
 
martinus 491

martinus

Użytkownik
Ostatni etap. Miałem +118 pkt, nie -118.

dawid//poprawiłem przy następnej aktualizacji tabeli będzie uwzględnione.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
#9
Tony Martin - Michal Kwiatkowski 1 1,85 Tobet
Alberto Contador - Nairo Quintana 1 1,70 Betsson
Andrey Amador - Rui Costa 1 2,20 Tobet

Extra typ: C. Froome
Panowie, wdarł mi się chochlik. Proszę o wstawienie pary Bauke Mollema - Roman Kreuziger 1 @ 1,60 Tobet zamiast Martina z Kwiatkiem. Coś mi się źle skopiowało z Tobetu ...
Edit
I jeszcze proszę o wrzucenie linku do analizy. http://forum.bukmacherskie.com/f204/kolarstwo-2013-100-tour-de-france-29-06-21-07-a-93414-5.html#post3746714
 
martinus 491

martinus

Użytkownik
Pytanie. Dlaczego para Fuglsang - Peraud została rozliczona jako zwrot? Sprawa według mnie jest jasna. Peraud wystartował do tego etapu co jest warunkiem koniecznym do tego żeby typ był rozliczony jako ważny. Zgodnie z zasadami buków zwrot w takich wypadkach jest jedynie wtedy jak któryś z zawodników nie wystartuje do etapu.
Na marginesie dodam, że przed upadkiem Francuza ten i tak z Fuglsangiem wyraźnie przegrywał, więc sytuacja jest oczywista.
S\ Nie wiem jak rozliczają to buki. Peraud nie dojechał i jak na moje rozumowanie zwrot jest tu najsłuszniejszym rozwiązaniem, dlatego tak podliczyłem. Dla mnie jest to dość jasne. A że Fulgsang z nim wygrywał to nie ma nic do rzeczy, liczy się końcowy wynik. Ja tu jednak tylko pomagam i jeśli opiekunowie będą mieli zdanie takie jak Ty to zmienią. Tam jeszcze chyba jedna osoba oprócz Ciebie miała typ z Peraud.

dawid// Rozliczymy tak jak rozlicza buk czyli Ci co grali na Fuglsanga mają typ trafiony. A i nie krzyczcie na Sumadę bo dzięki niemu macie wszystko na bieżąco ????

 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Jest tabelka przed ostatnimi dwoma etapami. Sprawdźcie, czy podliczenia i w tabelce się wszystko zgadza. W razie jakby coś było nie tak to zgłaszajcie tutaj.

Wykluczeni zostali: 5xharoldx5, Davey_Watt, Dżordżo, grzeg232, MatiGol, michalchojnice, pietrrex, piter1945, radhu21, Rimaraf, zakladowa.

Te osoby opuściły więcej niż 6 etapów czyli nie spełnią wymogu regulaminowego:
9. Aby być sklasyfikowanym w ostatecznej tabeli uczestnik musi podać typy co najmniej w 15 etapach.
 
martinus 491

martinus

Użytkownik
No ja mam tradycyjnie źle podliczone punkty - etap 15 na odwrót ????
S\ Jutro mam zamiar zrobić po etapie aktualną tabelę, to już wszystko będzie jak trzeba.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Jest tabela po dzisiejszym etapie. Wykluczony został bułeczka z wiadomych powodów. Poprawiłem też to, co tu było zgłaszane. W razie jakiś błędów pisać tutaj.
 
Do góry Bottom