>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niejasności

lantz 183

lantz

Użytkownik
1. Christopher Froome - Tejay Van Garderen 1 @ 1.85
2. Przemyslaw Niemiec - Lars Petter Nordhaug 1 @ 1.65
3. André Greipel - Alexander Kristoff 1 1.30
Wygra - André Greipel
Bukmacher tobet jak można dopisać
 
C 7

czarnob

Użytkownik
1. Christopher Froome - Tejay Van Garderen 1 - 1,85 Tobet
w klik. zostało źle podliczone, pewnie dlatego ze źle zaznaczyłem. Podkreślałem już po napisaniu całej treści, od końca, Sagan&gt;Hagen.. i po prostu z rozpędu podkreśliłem Tejaya. Typowałem oczywiście Frooma, czyli 1.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Proszę sprawdzić swoje dotychczasowe podliczenia i jeśli coś się nie zgadza proszę to zgłaszać w tym temacie.

Z konkursu zostali wykluczeni:
CzerwonaTruskawka, Hardison, morzewo, radomiak1910, soren, stanior, superG, vernix, wer890, WISLAKS

Te osoby opuściły więcej niż 6 etapów czyli nie spełnią wymogu regulaminowego:
9. Aby być sklasyfikowanym w ostatecznej tabeli uczestnik musi podać typy co najmniej w 15 etapach.
Wszystkie prośby proszę zgłaszać w tym temacie nie na PW, wiem że wczoraj ktoś do mnie coś pisał odnośnie konkursu ale skasowałem ostatnie PW i nie pamiętam kto to był.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Ale nie linkuje bukmacherów jak wpiszesz nazwę buka to sam się linkuje więc to nie nasza wina.
To wiem, że jak wpiszesz buka to samo się linkuje ale w Twoim poście wyskoczyło jakbyś sam to robił. Kto podliczał i edytował wie o co chodzi. Mi nigdy się tak nie śmieci, więc myślałem że po prostu niektórzy sami wrzucają URLe. Jeśli tak nie jest to przepraszam za zamieszanie ????
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dzięki podliczającemu za -100 za przekręcenie imienia Kittela. Cóż za czujność o ile wiem inny Kittel nie startuje w Tour de France. Jeśli za czeski błąd ktos odlicza punkty to widocznie bardzo chce wygrać konkurs.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Dzięki podliczającemu za -100 za przekręcenie imienia Kittela. Cóż za czujność o ile wiem inny Kittel nie startuje w Tour de France. Jeśli za czeski błąd ktos odlicza punkty to widocznie bardzo chce wygrać konkurs.
Nie ma za co. Przeceniasz się, bo jakbym chciał koniecznie wygrać to bym zaczął odejmowanie od innych osób ???? Może i jestem przewrażliwiony ale jednak Lars Kittell może zbić z nóg:razz: Tym bardziej że w innym Twoim typie Kittel jest Kittelem. Nie będę Ci jednak zmieniał już. Będzie Qozi albo Dawid to się ustosunkują do tego i Ci poprawią.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
1. Greipel - Kristoff 2 @ 3,20 Tobet
2. Greipel - Sagan 2 @ 2,35 Tobet
3. Kristoff - Goss 1 @ 1,40 Betsson
Wygra: Cave
Ciekawe więc jak ustosunkujecie się do tego typu Dawid napisał w skrócie nazwisko zwyciezcy więc też pewnie będzie -100 bo nie ma takiego kolarza jest Cavendish a wszyscy wiedzą o kogo chodzi.
Jeśli tak będziecie podchodzić to każdą literówkę też powinniście rozliczać jako -100 punktów. Moim zdaniem to paranoja i szukanie dziury w całym. Uważam że należy mi się zaliczenie typu albo prosze sprawdzić wszystkie typy i w przypadku błedu w nazwisko wszystkim odejmować punkty. Lubie uczciwą grę a nie czepianie się!
 
Do góry Bottom