>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niejasności

O 25

orchol

Użytkownik
zgadzam sie super oferty.
niezle trzeba sie naglowic czasem
a h2h z zawodnikiem +7,5 to u bukmachera jeszcze nie widzialem
pozdrawiam
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Kolejka nr 7 podliczona. W razie błędów piszcie tutaj. I prośba na przyszłość, by w podawaniu typów tylko pogrubiać typy, bez żadnych udziwnień jak kolor itd bo to nie pomaga w szybkim podliczaniu, a chyba każdemu chodzi o to, żeby jak najszybciej było to robione.

Edit/ 8 kolejka również podliczona
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Witam,pomyliłem się w jednym zakładzie,jeśli to możliwe proszę o zmianę.
Chodzi o zakład na Iversena,dałem na under a miało być over.

S/ poprawione. Następnym razem podaj linka do postu
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Panowie jak to jest u nas z Tobetem, druga wygrana w roku to bonus 100%?
Tak... We wszystkich konkursach tak jest. 1.wygrana - darmowa kasa na koncie, 2.wygrana w danym roku kalendarzowym - bonus 100% do wysokości wygranej
 
shamoth 1,1K

shamoth

Użytkownik
Witam. czy jest możliwość wysłania typów z innego IP niż moje stacjonarne? Jestem na weekend w innym mieście. IP z którego obecnie piszę nie jest chyba zarejestrowane na forum a na pewno nie bierze udziału w konkursie.
Pozdrawiam.
///

Tak, możesz oddać typy z innego kompa.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Mam drobną uwagę do prowadzących.Poprzez dodanie informacji odnośnie under/over Harrisa(informacji że liczą się wszystkie jego starty) byłem przekonany,że pozostałe typy(h2h) odnoszą się tylko do rundy zasadniczej.Regulaminu nie mam tak dobrze opanowanego i taka informacja sprawiła że się trochę pogubiłem.Bo myślę sobie,skoro kolega zaznacza tylko przy typie na Harrisa że liczą się wszystkie starty,tzn że jest to jakiś wyjątek i pozostałe typy różnią się pod tym względem.Mam nadzieję,że zrozumieliście o co mi chodzi;)
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Czemu wcięło gdzieś połowę tabeli?Chyba że to u mnie jakiś błąd?
Rzeczywiście wcięło gdzieś. :;/: Nie będę już poprawiał, jutro jak będzie wszystko podliczone to wrzucę aktualną.

e/ już tabela jest cała:grin:
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
@Sumada90 i troszkę ja, podliczyliśmy 11tą kolejkę - w razie błędów piszcie tutaj.

S/Tabela pojawi się po kolejce 13.(29 maj) ponieważ nie ma sensu codzień wrzucać wszystkiego na nowo.
 
C 147

cococabana

Użytkownik
Witam! Wczoraj caly dzien nie mialem dostepu do neta wiec prosba o uwzglednienie typow do 12 kolejki oczywiscie tylko z ligi angielskiej:
9. Peter Karlsson - Linus Sundstrom(+1.5)
10. Wolverhampton Wolves - Peterborough Panthers(+2.5)
11. Coventry Bees - Birmingham Brummies(+14.5)
12. Charlie Gjedde(+1.5) - Peter Kildemand
Z gory dzieki!
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Witam! Wczoraj caly dzien nie mialem dostepu do neta wiec prosba o uwzglednienie typow do 12 kolejki oczywiscie tylko z ligi angielskiej:
9. Peter Karlsson - Linus Sundstrom(+1.5)
10. Wolverhampton Wolves - Peterborough Panthers(+2.5)
11. Coventry Bees - Birmingham Brummies(+14.5)
12. Charlie Gjedde(+1.5) - Peter Kildemand
Z gory dzieki!
niestety temat ze składaniem typów został zamknięty wczoraj i w tej kolejce liga polska oraz angielska są ze sobą połączone, a co za tym idzie nie jest możliwe wzięcie ich pod uwagę. Liczymy na zrozumienie tej decyzji + powodzenia w następnych etapach, może uda się nadgonić!
 
Do góry Bottom